2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Bende emeklerken koyuyodum ama illa kirleniyor boylede yazin pek terlik giyilmeyince sicakta haliyle halilarda illa leke kaliyor :KK14:

Ya cok severler zaten bardaklara ellerini batirmayi... hic sicakmis,sogukmus dinlemiyolar gercekten

benimde kızım cıceklerime dokunmaya basladı.
bide bana bakıyor birşey diyecekmiyim diye :)

seker000 seker000 ısrarcı olsak aslinda herseyi yaparizda pes ediyoruz aman tek sussunda diyorum yani ne istyosa yapiyorm sonra bizi ellerinde oynatiyolar
tutkku tutkku ben temizligi yapiyim yikamaya gondercem yine ya esim dun ardanin sacini kestrmeye gotrmstu 3e vurdurmus kisacik kel olms cocugum yaa

benimde kızım cıceklerime dokunmaya basladı.
bide bana bakıyor birşey diyecekmiyim diye :)

Oy basladi desene yaramazliklar :KK48:
e bu daha baslangic diyelim ozaman :)

Nekadar oldunuz, agustosta dogmustu dimi unuttummu yoksa

I ilknurrr22 simdi baska cocuga bakiyosun hissi var dimi :KK70: uzunmuydu biraz, cok ters geliyor insana ya

Beninkide gecen aldi cocugu oturttu koltuga kesecekmis aldim kacirdim Ayazi ordan :KK70:
Benim is daha zor baba,dede hepsi berber her an gidebilir yine saclar :KK43:
Terlio diye kesmek istiyo ama hafif uzun olunca daha cok yakisiyo bakalm bi ortasino buldurabilirmiyiz ne zamandir kaciriyorum cocugu

hafızana hayranım evet agustosta doğdu.
1 yaşına az kaldı.
çok seker ya bazen kurallar koyuyorum nasıl baslarsa öyle gider diye
babasıda 9 aylık bebeğe niye kural koyuyorsun diyor :KK70::KK70:

I ilknurrr22 simdi baska cocuga bakiyosun hissi var dimi :KK70: uzunmuydu biraz, cok ters geliyor insana ya

Beninkide gecen aldi cocugu oturttu koltuga kesecekmis aldim kacirdim Ayazi ordan :KK70:
Benim is daha zor baba,dede hepsi berber her an gidebilir yine saclar :KK43:
Terlio diye kesmek istiyo ama hafif uzun olunca daha cok yakisiyo bakalm bi ortasino buldurabilirmiyiz ne zamandir kaciriyorum cocugu
Hic kestrmedn mi canim bizim bu 4. Kestirisimiz cok cabuk uzuyo ya acayip terliyo esimde gitmis 3e vurdurmus daha guzel cikar hem diyo zaten yeterince gur.saci vardi arda bile taniyamiyo kendini aynaya bakip bakip agladi dun

Hic kestrmedn mi canim bizim bu 4. Kestirisimiz cok cabuk uzuyo ya acayip terliyo esimde gitmis 3e vurdurmus daha guzel cikar hem diyo zaten yeterince gur.saci vardi arda bile taniyamiyo kendini aynaya bakip bakip agladi dun

Haha gercektenmi kiyamam :)

Bizimde 3.4.kestirisimiz ama yakistiramiyorum kisa saci,daha dogrusu erkek cocuklarinda su onundr kahkul kismini duz kesim hic sevmiyorum, yan kahkulu vardi o dursun gerisini 0 vursun isterse

Ama bu aksam kesti :KK43: babasinin yanina gittik , ben karsida magazaya girmistim aklima geldi keser diye ama gec kaldim bir geldim kesmis :KK43:
Ben bi triplendim hala devam ediyor :KK53:
Neyse cani sag olsun ama en azindan kahkulunu kesmeyeydi :/

Mia- Mia- masallah canim buyuduler ya tum topic bebislerimiz cok sukur :nazar:
Aslinda evet nasil alisirlarsa oyle gidiyor daha dogrusu anne babadan ne gorurlerse oyle devam ediyor hersey o yuzden cok dikkat etmeliyiz yanlarinda ne yaptigimiza.
Onalrin aynasiyiz desek daha dogru sanki

Haha gercektenmi kiyamam :)

Bizimde 3.4.kestirisimiz ama yakistiramiyorum kisa saci,daha dogrusu erkek cocuklarinda su onundr kahkul kismini duz kesim hic sevmiyorum, yan kahkulu vardi o dursun gerisini 0 vursun isterse

Ama bu aksam kesti :KK43: babasinin yanina gittik , ben karsida magazaya girmistim aklima geldi keser diye ama gec kaldim bir geldim kesmis :KK43:
Ben bi triplendim hala devam ediyor :KK53:
Neyse cani sag olsun ama en azindan kahkulunu kesmeyeydi :/

Mia- Mia- masallah canim buyuduler ya tum topic bebislerimiz cok sukur :nazar:
Aslinda evet nasil alisirlarsa oyle gidiyor daha dogrusu anne babadan ne gorurlerse oyle devam ediyor hersey o yuzden cok dikkat etmeliyiz yanlarinda ne yaptigimiza.
Onalrin aynasiyiz desek daha dogru sanki
Aynen bende onu sevyorm yana dogru tarayinca cok guzel duruyodu bide ben emzirrken hep saciyla oynuyodum elimi kafasina sürdükçe garip geliyo

Hayirli kandiller kizlaar
Rabbim dualarimizi.kabul eder insallah :KK68:

Kimsecikler gelmiyor yine :KK14:

MutluBulut_ MutluBulut_ anatkh018 anatkh018 bayadir yoksunuz kizlar,iyisinizdir insallah

Hayırlı kandiller Canım Ramazan da yaklaşıyor 3 yıldır her ramazan da hamile ya da lohusa olmayı başarıyorum :) olan eşime oluyor sahursuz oruç tutuyor hayatta kalkıp kendine 2 lokma hazırlamaz

Allah kabul etsin canim, az daha sabir
Emzirirken zor oluyordur , vucut susuz kaliyor falan

PembeLokum PembeLokum evet senin oyle oldu hep :)
Aksamdan hazirlasan yemezmi yinede , sanada zor olur kalkmasi hazirlamasi falan
Aynen canim yaa acayip susuyorm dudaklarm kupkuru oldu bugn hic acikmadm bide aksam yedigimle yattm yani gece felan kalkip yemedm zamanda cabuk gecti ama nasl gectigini anlamadm

Allah kabul etsin canim, az daha sabir
Emzirirken zor oluyordur , vucut susuz kaliyor falan

PembeLokum PembeLokum evet senin oyle oldu hep :)
Aksamdan hazirlasan yemezmi yinede , sanada zor olur kalkmasi hazirlamasi falan

Kalkıp hazırlayamam zaten de akşamdan bari kahvaltılık bir şeyler hazırlamaya çalışacağım artık

Bazen düşünüyorum annem nasıl öyle sahurda sofrayı donatırdı ne bileyim ben hiç annem gibi olamıyorum ya

Aynen canim yaa acayip susuyorm dudaklarm kupkuru oldu bugn hic acikmadm bide aksam yedigimle yattm yani gece felan kalkip yemedm zamanda cabuk gecti ama nasl gectigini anlamadm

Valla Rabbim kimseyo ac, susuz birakmasin gercekten zor
Cok sukur Ramazan ayi cok sicaklara denk gelmiyor artik
Agustosta fln iyice zor o sicaklarda

PembeLokum PembeLokum aksamdan kalan yemegi yese yine yeter canim bence, yani ac orus tutmaktansa 2 lokma bisi yese yeter.
Diimi ya sanki onlarin yaptigi hic birseyi yapamiyoruz , annemde misal ise gitmek.icin her sabah 6,30 gibi kalkar birkere yataginda durup 5 dk daha uyuyayim dusuncesi yok?hemen kalkar yani ama ben resmen zulum gibi kalkmam :KK70:
Belkide yaslaninca oyle olunuyor,veya annelik insana mukemmeligi ogretiyor zamanla

Valla Rabbim kimseyo ac, susuz birakmasin gercekten zor
Cok sukur Ramazan ayi cok sicaklara denk gelmiyor artik
Agustosta fln iyice zor o sicaklarda

PembeLokum PembeLokum aksamdan kalan yemegi yese yine yeter canim bence, yani ac orus tutmaktansa 2 lokma bisi yese yeter.
Diimi ya sanki onlarin yaptigi hic birseyi yapamiyoruz , annemde misal ise gitmek.icin her sabah 6,30 gibi kalkar birkere yataginda durup 5 dk daha uyuyayim dusuncesi yok?hemen kalkar yani ama ben resmen zulum gibi kalkmam :KK70:
Belkide yaslaninca oyle olunuyor,veya annelik insana mukemmeligi ogretiyor zamanla
Aynen canim bugnde orucum ramazana hazirlik olsun bakalim ramazan nasl geccek

Haddi hayirli olsun camlariniiz :KK68:
Oy korkar ya korkmazmi :) ama iyi oyun alani olacak ona sabretsz az daha

Ay saat kaç oldu Hale'n bitmedi balkon ya bu nasıl iş bir de avukat arkadaşlarımdan ikisi trafik kazası yapmış göreve giderken onları ziyarete bile gidemedim ölümden döndüler yaa

X