2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Nasıl keşfetti ki Canım Abur cuburu Diyecektim ki parkta keşfetmiş demek ki:) ben hippleri verirken bile üzülüyorum o da ara öğünlere yetişemiyorum ana öğün çorba makarna ve bir yemek yapılıyor yiyor da ara öğün hazırlayamıyorum o nedenle Hipp ürünleri veriyorum

Ben yenekten kaytardim bugun annemdeyim
Oh valla iyi olms valla ben anneme gidince de bulasiktan cikamiyorm ardayla daha cok.vakit gecirsin diye ben toplarim sen git iceri diyorm esim diyo sen niye mutfaktan cikmiyosn diye iyice her yeri temizliyorm ocağın ustu tezgah dolap kapaklari bulasil makinasının yüzünü silip caylari koyup geciyorm iceri

PembeLokum illa.alisiyolar canim ya.
Parkta, eve getiren oluyor, e markete girince haliyle artik dikkat cekiyor..
Erkektir ver tatsin ver tatsin.. guzel guzel bakiyor simdi tadina iste
ne yapayim saglik olsun artk

I ilknurrr22 oo sana hic dinlenme zamani yok.canim :)
Annemlerde pek bisi yapmiyorum, herkesin duzeni farkli o yuzden ne annemde ne kv dede pek ise karismiyorum.. bulasik anca bazen..
Benim evimdede islere karisilsin istemiyorum.
Simdi diceksin annen, orda buyudun ne duzeni ama oyle degil iste illa zamanla birseyler degisiyor :)

Yok canim dediğin gibi duzen degisiyo tab evlendikten sonra artik o evde yasamiyorz ama kiyamiyorm anneme ya çalışıyo soncta yemegimizi hazrliyo gidince toplamasinida ben yapiyim bari diyorm
Ya bu abur cubur olayindan uzak tutmamiz icin eve hic.girmemesi lazm ki malesef biz asiri tuketyrz ardayi genelde sutle.kandiriyorm cips felan yersek arda uyurken uyanikken yiyosakta bi.kac tanr veriyorm onuda nasil yiyo bi gorsen ama gecen esimin arkadasina gittik kpi kizina verms kolayi felan alsms ardadan 5 ay buyuk ardaya uzattı iccek mi diye hayir arda sakin icmiyosn dedim kiz uzattikca cekildi geriye icmedi ben yok dedysem bitti asla agzina almaz uzatilani

Aynen bende yok dersem almaz ama illa tadina baktiriyorum , sonra aciymis vs diyip kandiriyorum. Bu sekilde aci aci demeyi ogrendi
Dinlesinler sozumuzu ya yoksa isimiz zor.
Biz cips fln fazla almiyoruz ama genelde eve en cok giren abur cubur gofret tarzi seyler oluyor cunki ben bayiliyorum onlara
Kraker falanda aliyoruz iste o cubuklar varya.. bazen sirf yesinde ne yerse yesin diye bakiyosun cunku

Anladım canım ben hep engel oldum ya biri vermeye kalktığında filan zaten annem babam karşı çevredekiler de karşı Lduğumu biliyor benden korktuklarından eline bir şey veremezler asla teyzem ağzına reçel verdi diye kıyameti koparmıştım mesela bir yere yemeğe gidiyorsak hep söylerim şakın çocuğuma bir şey vermeyin diye bu konuda acayip takıntılıyım benden başka kimse ne yiyeceğine karar veremez takıntısı su içirirken bile sorar annemler içirelim mi diye

Cubuk krakeri bende veriyorm yaa zaten arda oylr aman aman yiyen bi cocuk degil ki 2 3 tane anca yer paketi onune koy istahsiz oldugu burdan belli gecen esim seker alms cok istedi diye markette onu gosterip durmus eline verdi normalde bi cocuk hepsini biitirir demi 1 dk bile sürmedi atti boyle degisik bi cocugum var benm dedigin gbi yani ne yese kar gbi geliyo banada

PembeLokum oyle olmali zaten ,bravo gercekten onune durabilmissin herkesin..
En kizdigim uykudan misal yeni uyanmis daha yemek yedirmemisim, gelen hop elinde getirdigi abur cuburu veriyor.. e dur bi sor yedimi.yemegini, vereyimmi vs diye..
Laf soyledikce ben kotu oluyorum kesin ama keske biraz anneye sorulsa bazi sryler.. herkes annelik yapiyor resmen

I ilknurrr22 buyudukce degisir canim.belki krese falan gidince diger clcuklarla beraber yemesi duzeliyor normalde cogunun.. insallah istahi acilir
Ama ac olsa yer aslinda, belliki meme aldatiyor onu.. cani sag olsun bosver zorlama. tombis bisi olsa hem sagliksiz olur,hem hareketleri kisitlanir boyle daha iyi

Aman kötü olmak lazım ben ne laflar işitiyorum milletten

Harbiden annesine bir sor verebilir miyim diye ay Türk milleti orda da burda da aynı

Cokta kilolu olmasn tabi ama cok zyf dun dugune gttik esimin yengesi hemen niye zyf diyo keyfimden diycektm yemiyo durmuyo

Nasılsınız kızlar

C.tesi benim oğlan yataktan düştü hem de bizim yatağımızdan baya da yüksek normalde kucağımda uyuyor kardeşim gelmişti yatırıyım dedim ilk defa yatırınca uyanmadı onda da düştü

Yastık filan da koymuştum etrafına emeklemiş ağzını çarmıştı dudağı nasıl kanadı şişti morardı..öldüm öldüm dirildim onu yerde görünce dizlerim filan tutmuyodu artık.. Allahım korudu çok şükür..

tutkku @ilknurrr PembeLokum aynen kızlar ben de sinir oluyorum benden habersiz biri bişey yedirince bi de benimkine ısrarla çay içirmek istiyolar

Ay canım kızımın o yerdeki görüntüsü Hale'n daha aklımda Hale'n etkisinden kurtulamadım insan o kadar çok üzülüyor ki seni anlayabiliyorum Allahım korusun yavrularımızı

Gece emzirip park yatağa koymuşum onu, gece bir uyandım ağlama sesine, çılgınlar gibi çocuğu yerde arıyorum eyvah yataktan düştü diye, oysa ki çocuk kendi yatağında ağlıyor işte insan kurtulamıyor etkisinden

Bir insan neden bir bebeğe çay içirmek ister ki çok tuhaf çocuklara bile çay verilmez

Benm kp kv cok veriyodu cayi bi ara arda iyi alsmsti surekli cayi gorunce istyodu smdi istemiyo cok sukur biraz once kola. Iciyoruz yemekte agzini yaklastryo bana dogru veriiyim diye bide opuyo onun icin ona meyve suyu yaptm evde ondan veriyorm istedikce bu arada gecms olsn canim bi gun bende ardayi dusurcem bu gdsle gece o kadar cok uyaniyo ki emzirrken uyuya kaliyorm kucagmdaki cock bi uyaniyorm ayak ucuma gitms ustu basi acik ben oturur seklde uyumsm omzlarm sirtimda ağrı

Aynen canım hâlâ etkisindeyim vicdan azabı duyuyorum benim yüzümden keşke yere yatırsaydım diye..aminn Rabbim korusun hepsini inşallah

Aman canım dikkat et yataklarımız yüksek Allah korusun

I ilknurrr22 hee diyetteler zaten.. formda kalmalari gerek
Zayif olsa zayif derler, sisman olsa sisko derler aman bosver millete laf cok.. he he de gec

seker000 cok gecmis olsun canimm, cok korkuyor insan gercekten.
Bizimkide gecen mutfaktaki koltuga cikmak isterken dustu, fayansin uzerine hemde hali olsa yine tamam resmen kut diye ses geldi..sirtim donuktu
Allahim korusun insallah onlari

Sağol canım aminn gün içinde çok düşüyor da yatak yüksek diye baya bi korktum 2 saate kadar ellerim titriyodu bi de ağzını kan içinde görünceRabbim korusun hepsini inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…