2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

seker000 canim benim bitanesi gomuluydu cok agri yapiyodu emzirdigim icin kesi yapamadilar uyusturmalari gerekti cunki, o yuzden pamukla bisi koydular hep.dis etime oyle 1 ,2 ay gittim geldim hep o ilaci koydular ve cok sukur cikti dis.
Dis etini yakiyor , dise yer aciyor o ilac.

Istersen bi sor doktoruna sende belki oyle yapar cunki agrisi cok fena ya dayanamiyor insan

I ilknurrr22 heh hadi ya :) iyice baglanmis sana desene.
Bugun.bende goturmedim disci uzak habire hem esim.isten kaliyodu,hem sabah sabah cocugu surukluyodum pesimden kv calismiyomus o bakti ama daha yapilacak epey dis var bakalim.

Demin kaslarimi aldirmaya gittim, onuda goturdum.mecburen oturttum uzerime
Ben nereye o oraya hosuma gidiyor benimle heryere gelmesi

PembeLokum canim ya yapma boyle bak
Insallah hersey yolundadir .
Her hamilelik cok cok farkli.. genelde 2.hamilelikler daha sakin geciyor, dogum bile ilkinde 12-14 saatken, ikincide 6-8 saatte oluyor acilma.

Mesela ben cok cok kusma,bulanti vs cektim ama kv 2 erkek dogurmus hic bulanti cekmemis,elinden su icirmisti hatta bana cekersin insallah diye .
Yani bence pek kiz/erkekle alakasi yok.
Belki bu hamileligin daha sakin gececek, haftasina uyuyormu belki.gec dollenmedir falan

I ilknurrr22 ya sorma yalan yok.bazen banada geliyor 2.cocuk istegi
Ozleniyor o hamilelik halleri, dogum ani vs, ozellikle kardesi olmasi falan cok.guzel seyler ama sonra kendime geliyorum cunki daha hazir degilim :/
Rabbim hayirli zamanda nasip eder insallah tabi biz ne kadar hazir olsakta bos :)

Valla ben artik her ay gidemiyorm kas aldirmaya kendim aliyorm bide kvdemgln orda kuafor oraya gidince firsat bulursam hemen kaciyorm biraz dolasyrm arda uyurken kasimi aldrip geliyorm 2. Cocuk istegi dedigin gbi geliyo geciyo suan ardayla hamilelik kaldrcak durumda deglm cunku

Hadi ya cok sukur hic yasamadm insallah yaşamam bi dahakine bende doguma girerken korkudan basim felan döndü midem bulandi gözlerim karardi sedyede yatiyodm beni kaldrn nolur cok kotu oldm dedm oyle kaldrdilar

Hamilelite çekilen bulantı istifra başka bir şeye benzemiyor hiç yaşamazsın umarım :)

Belki de bünyem alıştı artık sonuçta 3. Gebeliğim ve ilki de 2buçuk ay sürdü

Haftasına uyuyor mu bilmiyorum cnm dr öyle bir bilgi vermedi

İnşsallah pazartesi hayırlı haberler alırız

O kadar çok evham yaptım ki evladın ilki ikinicisi farketmiyormuş harbiden hepsi ayrı bir yürek ağrısı

tutkku I ilknurrr22 aslında benim de yarısı gömülü yani yarısı çıkmış gerisi çıkamıyor yer yokmuş 3 ayrı doktor da kesi yapılması gerekiyor dedi..çıkması mümkün değilmiş

Insallah canim

Bemimde 2 gidisim daha
Kendim aliyodum ama iyice icine etmisim.kaslarimis

Bugun parkta gordum buyuk oglu bi 5 yaslarinda var,digeri daha pusetiyle geziyordi yeni dogdu herhalde. Kesinlikle disardan bakinca daha rahat gorunuyor aralarinda yas farki olmasi ya. Boyle yakin.yakina olursa sanki beceremem hissi var :/

seker000 benimde oyleydi canim, devami yer olmadigi icin cikamiyordu agri yapiyordu.
Olmadi sutun bolsa sag 1 gun emzirme atsinlar bir kesi oraya :/

PembeLokum dogru diyosun 3.hamileligin unutmusum onu, vucut alisiyor illa canim.
Hic bulanti cekmeden hamilelik geciren oo cok var :)
Bu arada dogumdada isrifra etmissin insan heyecandan korkudan ne hallere dusuyor

Sütüm bol değil yaa bi de yemek seçiyor benimki yoğurt hiç yediremiyorum mesela. . arasına bişeyler kattım yine yemiyor

Bende beceremem ya aslinda mecbur kalinca bakarsın da biz cok yipraniriz bi destekcim olsa hemen yapardım annem calsyo kvdeminde bana bi faydasi olmaz esim desen oda oyle sevmeden sevmeye bide mutfak toplarken 10 dk iste arda da bana o kadar yapisik meme olayi var bide hamileyken emzirilebiliyoms ama anne kendini iyi hissederse smdi meme vermeyim kahvaltı dedm meme meme diye yerlere attı kendini

Disim inanilmaz agriyo kizlar yaa ogleden sonra gitcem insallah sira bulabilirim randevu yok cunku 2 3 gun sonra var o zamana kadar cekemem

Meraba kızlar nasılsınız çok şükür eşim geldi evimize döndük..rahata alışmıştım ne yemek ne bulaşıkbi de kalabalığa alışmışım ev nasıl boş geldi. .

Meraba kızlar nasılsınız çok şükür eşim geldi evimize döndük..rahata alışmıştım ne yemek ne bulaşıkbi de kalabalığa alışmışım ev nasıl boş geldi. .

Cok sevindim canim cok sukur sag saglim dondu esin :)
Dimi ya gunubirlik gidince bile rahata alisiyor insan boyle gunlerce evden uzak olunca iyice zor gelmistir sana, simdi tum yemekler sana bakiyoor :))

Yaa sevmedimi yogurdu , tatsiz geliyor herhalde. Alisir belki zamanla canim ilerde corbalarla filam yaninda verirsin oyle daha guzel yiyolar normalde

I ilknurrr22 insallah vardir canim ozellikle gece mahvediyor su dis agrisi ..

Ya bi yandan cok cok iyi hani ikisi.birden buyup gidiyor , yoksa diger turlu tam.buyuttum derken hop sar bastan ama dedigin gibi insan piskopat olur bence resmen
Hayirli zamanda nasip olur insallah artik

PembeLokum hayirli haberlerle gel insallah kuzum

I ilknurrr22 ay bosver leslie meslie instagramda pilatesannesi var Allahim terledim resmen inanamiyorum kendime
Masallah ne enerjik kadin, Leslie kadar sıkıci degil

PembeLokum canım naptın gittin mi doktora haber ver bize inşallah iyidir bebiş

I ilknurrr22 geçmiş olsun canım nasul oldu dişin sıra bulabildin mi
Gittim canim ama malesef hic bisey yapamadan geri döndüm rontgene gonderdi inanilmaz sira vardı 1 saat bekledim daha 10 kisi ekranda vardi benm adim cikmadi bile ardada durmuyoms mecbur ciktik geldik başka vi gun randevu alcam ama agriyo yaa tutkku dedigin sayfayada bakcam canim insallah

Selamlar gittik doktora kalp atışını duyduk nasıl rahatladım nasıl mutlu oldum çok şükür kızın abla oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…