2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Cok sevindim canim cok sukur sag saglim dondu esin :)
Dimi ya gunubirlik gidince bile rahata alisiyor insan boyle gunlerce evden uzak olunca iyice zor gelmistir sana, simdi tum yemekler sana bakiyoor :))

Yaa sevmedimi yogurdu , tatsiz geliyor herhalde. Alisir belki zamanla canim ilerde corbalarla filam yaninda verirsin oyle daha guzel yiyolar normalde

I ilknurrr22 insallah vardir canim ozellikle gece mahvediyor su dis agrisi ..

Ya bi yandan cok cok iyi hani ikisi.birden buyup gidiyor , yoksa diger turlu tam.buyuttum derken hop sar bastan ama dedigin gibi insan piskopat olur bence resmen :KK48:
Hayirli zamanda nasip olur insallah artik

PembeLokum PembeLokum hayirli haberlerle gel insallah kuzum :KK68:

Çok şükür canımm..aynen yemek temizlik bana kaldı yine:KK66: olsun Rabbim yuvalarımızdan sağlık huzur mutluluk etmesin inşallah♡

Gittim canim ama malesef hic bisey yapamadan geri döndüm rontgene gonderdi inanilmaz sira vardı 1 saat bekledim daha 10 kisi ekranda vardi benm adim cikmadi bile ardada durmuyoms mecbur ciktik geldik başka vi gun randevu alcam ama agriyo yaa tutkku tutkku dedigin sayfayada bakcam canim insallah
Hadi yaa kçtü olmuş..bugünden randevu al bianönce versinler bari

Aynrn cnm istifra etmeden hamilelik olabileceğini kabullenemedim :KK70:

Sen nasıl oldun naptın cnm diş için
Ayniyim kuzum ya bugun gittim muayenede yarım saat bekledim sonra rontgene gonderdi 1 saat orda bekledm ekranda daha 10kisinin adi vardi benim adim cikmadi 1 saat beklememe ragmen ardada durmams ciktik geldik baska gune randevu alcam gitcem yemek yiyemiyorum zaten hastaydm o zamanda yiyemedm zyfladm iyice

Ayniyim kuzum ya bugun gittim muayenede yarım saat bekledim sonra rontgene gonderdi 1 saat orda bekledm ekranda daha 10kisinin adi vardi benim adim cikmadi 1 saat beklememe ragmen ardada durmams ciktik geldik baska gune randevu alcam gitcem yemek yiyemiyorum zaten hastaydm o zamanda yiyemedm zyfladm iyice

Anladım cnm devlet hastanesi mi? Sıra beklemek zulüm yaa

Diş ağrısıda başka bir şeye benzemiyor

PembeLokum PembeLokum ooh cok sukur cok sukur canim :nazar: :KK68:
coook sevindim, insallah saglicakla kucaginiza almak.nasip olur :KK68:
Insan bulantiyada razi ya yeterki iyi olsunlar :KK68:

I ilknurrr22 hadi ya :/ 20lik mi agri yapan?
Baska disci baksan hepsi yogunmu boyle

Ben karanfil cignemistim iyi gelmisti azicik.
Kotu ya dis agrisi pek bisi fayda etmiyor, agri kesicide alamiyorsun :/
Keske disine bi agri kesici bisi surseymis iyi geliyor

Birde eski usul bisi ama dis macununu direk disin etrafina sur, 1,2 dk beklet durula oda iyi geliyor uyusturuyor biraz

seker000 seker000 amiin canim
Gorkem ozlemismi babasini :) napti gorunce bazisi utanip gitmiyor bir sure ayri kaldigi kisiye :)

Birde eski usul bisi ama dis macununu direk disin etrafina sur, 1,2 dk beklet durula oda iyi geliyor uyusturuyor biraz

Gorkem ozlemismi babasini :) napti gorunce bazisi utanip gitmiyor bir sure ayri kaldigi kisiye :)
Evet canim 20lik yapiyo zaten 20lik disin etrafi sismis doktor ckmaya calsyo ama yer olmadigi icin cikamiyo ddi yarisi cikik duruyo

Özlemişti canım önce bi şok oldu dondu sonra gülmeye başladı:)

X