2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ben de bir 2014 geliniyim, su an oyle mutsuzum ki paylasmak icin kimsemin olmayisindan uygun mudur bilmem buraya yazmak istedim.
1.5 yasinda oldukca huysuz ve su anda da hasta durumda olan bir cocuk annesiyim. Kendim de hasta durumdayim. Esim ogle yemegine gelecegini ve cok aciktigini soyledi bugun. Ben de dolapta dunden kalma epey yemek olduginu gorup tekrar yemek yapmadim ki zaten halim de yoktu. Esim eve gelip de teni yemek yapmadigini gorunce trip yapti, igneli igneli konustu once ve simdi de konusmuyor. Yemegini ve cayini hazirladim, yesi icti uyudu. Uyandiginda sever diye tejrar cay yaptim ama hala ayni. Ben de kirginim oysa, bu yuzden ozur dilemek de istemiyorum. Ac birakmadim, evdeki yemek iaraf olmasin istedim. Gelince attigi tribe karsin istedigin birsey varsa hazirlayim dedim yok. Reva mi bu? Su an oyle ofkeliyim ki ona karsi..

merhabalar 2015 gelinlerindenim bende konulara bakarken gördüm de bu leslie dediginiz video işe yarıyor mu cidden ?bana yapışmış 4 kilom var vermek istediğim 5 olursa daha mutlu olucağım

Hayir senin hic bi sucun yok ki aksam kalan yemegi yesin nolcak 1 haftalik yemek degilki soncta

tutkku Canım ben buralardayım da bakıp çıkıyorım bazen benim oğlan aşırı huysuz bu ara üst dişler baya zorluyo. .

o kadar ağlıyo ki bugün doktora götürüdüm kan idrar tahlilleri ultrason istedi yaptırdık kan alana kadar içim gitti resmen morardı ağlamaktan idrar yapana kadar da bekledik iki saat yapmadı bi türlü mesai bitti çıkmadı sonuçlar..

inşallah p.tesi sonuçları alıp gösterecez doktora inşallah bişi çıkmaz..bi de eşimi özledim içimden bişi yapmsk gelmiyo hayırlısıyla gelir inşallah. .öyle işte

Sen nasılsın ayaz nasıl

Oy ya kiyamam, insallah sonuclar temiz cikar canim. Ta pazartesiye kalmasi.kotu olmus, keske h.sonu calissalarda yaptirsaniz. Disler baya zorluyor minnaklari
Anliyorum canim seni, az kaldi Allahin izniyle kavusacaksiniz insallah

Iyi bizde canim buna sukur,ev park arasi gidip geliyoruz :) tabi bu aralar yagmurluydu biraz disari cikislar kısitli :)

I ilknurrr22 oo iyi bari atlatmissin canim :)
Yani evet herkes ugrasma vs diyo ama insan rahat edemiyor
Ah o 20likler.. benimkilere bakti 1 tanesi aagri yaparsa cikarilmali dedi ki ara ara agriyor.
Kuzenim gecen soguklarda cikartti 2,3 gun yanagi sisti, pek cesaretim kalmadi yani :/

erhazan selam canim
Bence hic bi hatan yok aksine dogru olani yapmissin, ne olacak ayni yemegi 2 kez hatta 3 kez yese.. takilacak seyler degil ama esin belki.baska birseye sinirlenip senden cikarmistir.. varmiydi biyle huylari onceden

S solovoi duzenli yaparsan ise yariyor ama.bi yerden sonra sıkıcı geliyor insana hep ayni seyleri yapiyorsun, leslieye ek olarak mekik vs yaparsan daha etkili

Gecmis olsun canim temiz cikar insallah sonuclar surekli mi huysuz

Yaa bende korkuyorm yaa ne gereksiz dis bide ddis etimde sismis agri yapiyo en iyisi aldrmak aslinda obur dislerede zarari oluyoms çünkü

Yaa bende korkuyorm yaa ne gereksiz dis bide ddis etimde sismis agri yapiyo en iyisi aldrmak aslinda obur dislerede zarari oluyoms çünkü

Cesaretlenirsen banada haber ver
Discideyim su an dolgu yapacakmis bugun artik sukur tabi daha bussuru yapilacak dis var

Sağol canım inşallah..Aynen canım beklicez mecbur p.tesiyi..burda da hava baya yağmurlu soğuk hayırlısıyla ısınsa artık

Cesaretlenirsen banada haber ver
Discideyim su an dolgu yapacakmis bugun artik sukur tabi daha bussuru yapilacak dis var
Esimin evde oldugu bi gun gitcem yine ardayi gecen igne olmaya gittigimde kvdelere bıraktık anne anne diye beni aramis durmus 1 saat yoktum yani geldm kucagima bi atlayisi var kimseye gitmiyo kvdem aldi anne anne diye bana geliyo geri sipa

I ilknurrr22 tutkku benim de 20lik diş sorunum var kızlar 3 farklı dişçiye gittim 3ü de alınması gerektiğini söyledi ama gömülü olduğu için ameliyatla alıcaklar korkuyorum ben de

Çok sevindim canım
Benim bebeğim de yaşıyordur umarım yaa pazartesiyi iple çekiyorum
Canim ben ardada 9. Haftada duydum kalp atisini cok stres yapma kendini ayrica her hamilelign farkli olabilir ayni olmak zorunda deglko mesela genelde kizda cok mide bulantisi kusma yasanirms erkekte yasanmazms ben hic kusma sorunu bulanti sorunu yasamadim oyle sabah kalknca bulanirdi cok az geçerdi kizi olan arkadaslarimda hep hasta gibilerdi surekli kusma bulanti

Tabi annemler eşim fln erkek olmasına yoruyor da ben endişelenmeden edemiyorum tabii
Bir şeylerden tiksinince az bi midem bulanınca ayy resmen mutlu oluyorum ya

Ben gülsima da doğumda bile çılgınlar gibi istifra ettim :)

Hadi ya cok sukur hic yasamadm insallah yaşamam bi dahakine bende doguma girerken korkudan basim felan döndü midem bulandi gözlerim karardi sedyede yatiyodm beni kaldrn nolur cok kotu oldm dedm oyle kaldrdilar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…