2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Hu huuuu herkes nerdee

Benim moralim çok bozuktu bugün canım
Biz kızımla beraber uyuyoruz yatakta yan korumalık var ama wc ye gittiğimde kızım yan korumalığın bittiği yere kadar ilerlemiş ve düştü korumalık yatağın ortasına kadar koruyor normalde kızım emeklemiyor sürünerek gitmiş yerr sarkıp düşmüş bu aralar koltuktan sarkmayı seviyordu yataktan sarkmış bitanem ya

Aslında wc ye giderken çok çok tedirgin gittim normalde onu yatakta yalnız bırakmam küt diye sesi duydum koşa koşa geldim onu yerde buldum ya

Öyle üzgünüm öyle pişmanım ki

Gözümün önünden gitmiyor gitmiyor eşim başka odadaydı yanına gittim hemen ama öyle bağırıyorum ki tüm apartman ayağa kalktı

Beni öldür benim hatam beceremedim ben anneliği engel olamadım kızıma yetişemedim bıraktım onu diye bağırıp durdum eşime beni öldür beni öldür başka bir şey demiyorum millet şaşırdı tabi çok kızdım ama kendime

Oooff oooff ooff bugün yatak odasında yatmıyoruz giremiyorum odaya yer yatağı yaptık oturma odasına yerde yatıyoruz

Uyuyamıyorum kızımı izliyorum onun dudağı ve burnu şişti doktora götürdük bir şeyi yok dedi kırılmamış yani şişi de indi

Öldüm bugün ya öldüm resmen öyle ağladım ki kızım artık benim ağlamama sustu ve yüzümü okşayıp bana sarıldı ya

Yavrum anladı ona üzüldüğümü onun için ağladığımı hep bana sarıldı hiç bırakmadı

Oysa ki %100 benim hatam ya hem bemim yüzümden düştü hem bana sarıldı

Oooff offf

Kızımın telaşına karnımdakinin iğnesini yapmayı unuttum akşam aklıma geldi yaptım iğneyi normalde öğlen 13te yapıyorum saati önemli her gün aynı saatte olacak

Off şimdiden iki evladımı da çok üzdüm Allahım evlatlarımızı korusun

Son düzenleme:

Canim ya kiyamam uzme boyle kendini, bak cok sukur birseyi yokmus.
Bizimkide gorsen kackez yataktan dustu,koltuktan kafasi ustu dustu boynu nasil kirilmadi gercekten Allahim korudu, disarda dusmeler var daha ..
Uzulme bu kadar, evet elde degil uzuluyor insan kendini sucluyor ama ne kadarda cirpinsak olacagi varsa yanimizda bile oluyor .

Yer yataginda yatmaniz iyi olmus, bizde kisin yerde yatiyoruz, ayazi yanimiza aldik fusme tehlikesi yok en azindan..

Cok korkmussun ama ya kiyamam, hem sen cok iyi bir annesin,laf olsun diye soylemiyorum gercekten harika bir annesin
kendini suclama, hem uzulme yavrularim uzulmesin :*

I ilknurrr22 hayirdir canim ne yapti

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun ilk defa olunca mı nedir bu kadar etkilendim ya da hamile olduğumdan mı bilmiyorum hormonlar tavan yaptı gene yaww

Sen nasılsın canım iyi misin

Merhaba arkadaşlar ben yeni gördüm bu grubu ben de 2015 gelınıyım azcok şöyle okudumda maşallah bebeği olan arkadaşlarımız olmus hayırla büyütsünler.sizce ideal süre nedir bebek için biz malesef hem isitiyoruz hem kararsızlık çekiyoruzda hala

PembeLokum

Yemek yemiyo uykusu berbat gece surekli uyaniyo pispisliyorm biraktgm an agliyo oyle uyumak istyo en cokta yemek konusu canimi skiyo memeden kescem bu gdsle

Teşekkür ederim canım Allah razı olsun ilk defa olunca mı nedir bu kadar etkilendim ya da hamile olduğumdan mı bilmiyorum hormonlar tavan yaptı gene yaww

Sen nasılsın canım iyi misin

Biraz hamilelikten biraz ilk olusundan etkilenmissin cnm. Yurumeye baslayinca ne kadar dusuyolar bilsen oo . Birkere tv unitesinin tam sivri kosedine carpti kaşini hala korumalik almadim oralara :/

Iyo canim bizde cok sukur, 2 gundur ozellikle havalar masallah oyle guzelki tum gun disarda geciyor resmen. Bi uyumak icin geliyoruz eve

ezmagila hosgeldin canim
Kendinizi hazir hissetmeniz en ideal zamandir bence. Tabi Rabbim nasip ederse yani.. biz ne kadar istesekte bos.

Yemek yemiyo uykusu berbat gece surekli uyaniyo pispisliyorm biraktgm an agliyo oyle uyumak istyo en cokta yemek konusu canimi skiyo memeden kescem bu gdsle

Canim bence emdigi icin boyle. En azindan gece emzirmeyi kessen olmazmi? Uykulariniz kesinlikle duzene girer bence.
Hava guzelse cik dolas soyle bi 2,3 saat. Parkta falan yor iyice,yurusun surekli bunu bir sure yap illa etkisi olacak canim.
Birde disarda yedirmeyi denesen, ver elime birseyler yesin oynarken.
Dun bizimkine disarda verdim eline gorsen sanirsin 10 gun ac birakmisim gibi yedi
Tepiyo resmen agzina

PembeLokum canım geçmiş olsun üzme kendini ..seni anlıyorum benimki de geçen yürüteçten düştü yanağı morardı akşama kadar ağladım yetişemedim tutamadım diye ama olacağı varmış işte

I ilknurrr22 un dediği gibi o kadar hareketliki bu ara habire ayağa kalkmaya çalışıyor popo üstüne düşüyor 5 dk bile oyuncak oynamıyor devamlı aşırı derecede hareket halinde Rabbim onları korusun inşallah

tutkku canım iyi güzelmiş havalar bizim burda soğudu yine

Kesmek istyrm ama nasl canim bi ara boyle gece vermeyim meme dedim pispisladm yatrdm sabaha kadar mahvoldum surekli uyandi pes eedip yine meme verdim valla cok yoruldm biktm tukendim boyle bi çocuk yok ya etrafımda herkes bi sekilde yediriyo bişey aciyo kandiriyo yediryo ben mi beceremiyorm anne olmayi bende mi hata var acaba ama inan surekli farkli seyler yapyrm ki tek yesin diye hepsi çop sonra bosu bosuna yemek yaptgima mi uzuleyim yemedigine mi üstünü basini kirlettiğne mi bana bostan yere is cikardigina mi sasrdm kaldm

Allah sanada kolaylik versin canim

I ilknurrr22 yemeyen çocuğun çaresini kimse bulamadı bugüne kadar canım yapacak bir şey yok o konuda gibi :/

seker000 oy sen de ağlamışsın bir sürü yaa böyle oluyor insan işte hele kızımın yüzüne baktıkça, o çoktan unutmuştur ben unutamıyorum

tutkku burada da havalar güzelleşiyor artık. Yaa yürüme faslı için herkes öyle söylüyor korkuyorum Allahım korusun yavrularımızı

I ilknurrr22 gercekten yemeyen cocuk cok zor canim, iste biraktirmak baya sabir istiyor onunla buyuk gibi.konusup en azindan geceleri emmemesini tekrar tekrar soyle, gun icindede soyle ki yazsin aklinin bir kosesine..

Bende gecenlerde emzigi biraktirmayi denedim, oylesine ama.hazir degildim cunki.
Dedim anneannede unutmusuz, bu gece emziksiz uyuyalim falan aklina geldike habire meme meme dedi en son icim gitti verdim bende
Hazir oldugumda ya ucunu kescem yavas yavas yada biri cope atmis bende onunla birlikte gidip cope attircam bakalim .

Birseyler surup tiksindirmeyi sevmiyorum ama belki sen yaparsin kasim.annelerinde okumustum sabir tasi varmis onu surunce birakmis emmeyi. Sarimsak bile surmus bir kerecik emeyim demis hep cocuk ama onu surunce birakmis. Nasil bisi sabir tasi hic bir fikrim.yok

PembeLokum ya hakkaten bahar geldi artik cok sukur
evin ici disarisindan daha soguk :)

Kizlar bebislere yuzune gunes kremi surulur diimi?
Alsam iyi olacak ya, kendiminkinide hep unutuyorum surmeye lekeler yine tavan yapacak bu gidisle

Biraz once zorla yedirdim artik burnunu kapattim agzini actikca verdim agzina buna mecbur etti hic bsy yemiyo sonra pacalarimda geziyo ustumu basimi cekstryo emse bile doymuyo yenidogan bebek gbi kucagimdan inmiyo

Birden biraktirmakta istemyrm yavaş yavas gece emmeyi biraksa deliksiz uyusa baska bişey istemiyorm arkadasmla knstm sabah dun emzrmeyi unutmusum dedi çocukta istememis hic yani benmki bmasallah yakami sundryo zorla aciyo mememi bi gorsen sabir taşını bende blmyrm nasl bisey yaza kdar emsin bakalm smdi gece bi deneyim bırakmayı

Biraz once zorla yedirdim artik burnunu kapattim agzini actikca verdim agzina buna mecbur etti hic bsy yemiyo sonra pacalarimda geziyo ustumu basimi cekstryo emse bile doymuyo yenidogan bebek gbi kucagimdan inmiyo
Ben disari giderken suruyorm canim hatta kendimde ardaninkinden suruyorm yuzu cok guzel gösteriyo

Sen zorladıkça sana karşı direnci oluşup inatlaşacal aslında hiç zorlamasan 1 2 gün sadece emzirsen ne yapar acaba? Denedin mi hiç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…