2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Oyle tabi canim dun diyo iste ben zaten is bulamiyorum stresliyim bide sen boyle yapysn durduk yerde bisey yokken felan dedi aynen durduk yerde yaptm ama birikmisti

I ilknurrr22 kavgali aninizda olsaydi isler daha kotu olurdu bence, bosver iyi olmustur insallah boylesi.
1,2 gunluk yasadiginiz bisi degil aylardir neler yasadin

nehirnil111 hmm :/ insallah gerek kalmaz canim, zordur agrimasi, calisirken filan isi ne bilmiyorum ama daha zorlar belki, bir yandan agri nedeni oysa alinirsa rahat eder belki

duman91 her yemegine biraz yogurt katsan
Veya mesela mercimegin yaninda yogurtla yedirince yinemi yemiyor.
Yemek sececek herhalde seninki .

Hı azmis cocuklar canim, o zaman evde olmasi daha mantikli.
O zaman baslasin pasta ufleme provalari

İnşallah nasıl iyi olacaksa öyle olsun diyorum artık Tutkum muhasebe işinde eşim Allahtan ağır kaldırma tarzında bir işi yok

Aynen canim insallah daha iyi olur herseyde ben pisman olurum

Bende katılıyorum aranıza 2014 geliniyim evli mutlu çocuklu

Senin is yerinin iside bi bitemedi canim aylardir hangi bolumu okuyosun
Canım biz sürekli taşındık şimdi yerleştik çok şükür işler genel ay sonu mutabakatları falan oluyor rahat 2 hafta dolu oluyorum ben her ay diğer haftalara da yayarak yapıyorum işlerimi fatura kesme kaydetme sipariş alma falan şimdi yıl sonu yıl sonları ekstradan çok yoğun oluyorum Şubat ortasına kadar hep böyleyimMuhasebe ve vergi uygulamaları okuyorum canım alttan kalan derslerim var onları verirsem mezun olacağım inşallah

Anladm canim kolay gelsin sana :) insallah verirsin o derslerinide

Valla dün beni sinir etti, ya ne verdiysem yemedi aç biliyorum ama yemedi yanında yoğurtla veriyorum yoğurdunu yiyor gerisini çıkarıyor nasıl beceriyor bilmiyorum ama istemiyor.. İnat ettim baya aç durdu belki yer dedim geri getirdim yok yine yemedi yoğurt çorbasından içti bulgur pilavı köfte yapmıştım geri çıkardı hep.. eline ekmek veya meyve ver asla affetmez ama gel gör ki yemek ayırtediyor dediğin gibi.. Önceleri böyle değildi yine de az da olsa yiyordu. Annem nasıl olsa yoğurt çorbasını iyi yiyor diye sadece ondan verdi şimdi böyle oldu, dün akşam biraz da ona kızdım.. O da üzüldü falan baya offf annem ama yinede anlaşamıyoruz bu aralar elif yüzünden..

Yaa niye o kadar ayirt ediyo ki sadece yogurt corbasi mi yiyo yani ardada sehriye corbasini cok seviyo bide bulgur pilavini

Yaa niye o kadar ayirt ediyo ki sadece yogurt corbasi mi yiyo yani ardada sehriye corbasini cok seviyo bide bulgur pilavini
Canım sevmek ayrı birşey sürekli aynı şeyi yemek apayrı bişey... bizimki yoğurt çorbasından başka birşey yemiyor gün içinde.. Meyve yerse o kadar yani

Canım sevmek ayrı birşey sürekli aynı şeyi yemek apayrı bişey... bizimki yoğurt çorbasından başka birşey yemiyor gün içinde.. Meyve yerse o kadar yani
Hadi ya bi sekilde alistrman lazm ama nasl tuz felan atiyo msn yemeklerine yadanbaharat pulbiber felan arda aciyi cok seviyo bi kac kez acili tursunun tadini baktrdm surekli istyo ama veremiyorm tabi daha kucuk kaldiramayablr mesela dun ben kereviz yaptm arda sevmedi bende kasigin ucuna yogurt arkasina kereviz koydum yedirdim 3 4 kasik sende oyle yapsan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…