2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Benim de içim acıyor canım Rabbim yardım etsin dua etmekten başka elimizden başka birşey gelmiyor..

I ilknurrr22 seker000
O aglayislari yokmu bitirdi beni.. bitane vardi elinde ekmekle kalmis, anne diye nasil agliyor yavrucak.
Resmen bos yere can aliyorlar. En merak ettigim buuunca cana kiyip o kafayi yastiga koyup nasil rahat uyuyorlar , dusundukce aklim almiyor.
Rabbim sonumuzu hayr etsin insallah

Bende su babasinin basinda aglayan vardi ya baba allah senden razi olsun baba birakma beni diye aglayan cock allahim gordukce yuregim parcalaniyo ah kuzum kucucuk yasta ne cekiyolar Allah yardımcıları olsun izlemek istemiyorm izledikce hickira hickira aglamak istyrm dua edyrm elden ne gelir

Hayırlı cumalar kızlar..dün ben de düştüm hem de bebek kucağımda belim nasıl ağrıyor..

Anne olunca ben de daha çok anlamaya üzülmeye başladım canım..

İç savaş çok kötü işte iki taraf da Suriye li iji taraf da müslüman(?) İki taraf da kendini haklı görüyor aslında iki taraf da zulmediyor gerçi Suriyede iki değil bir çok taraf var bir çok grup birbiriyle savaşıyor

Biz Türkiye olarak bunlardan ders çıkarmalıyız birbirimize düşmemeliyiz iç savala sürüklenmemeliyiz

Musluman muslumana bunu yapiyor zaten geriye ne kalmis..

Yola cikan konvoyunuza hayran kalmamak mumkun degil, o kadar sevindimki oraya yardim gittigi icin.
Kim ne derse desin disardan bir gorus olarak soyluyorum soyluyoruz hatta,her konuda birlik olmaniz harika birsey.

Hadi ya gecmis olsun canim nasil düştün iyi misiniz ikinizde

Geçmiş olsun canım bebişe bir şey oldu mu

Sağolun kızlar..kar yağıyordu kaydım..çok şükür oğluma bişey olmadı iyiki bırakmadım onu kucağımdan öyle çok korktum ki o an aklıma sadece o geldi..bacağım ağrıyor biraz Allah beterinden korusun

Cok sukur birsey olmamis canim, korkmazmi insan :/

I ilknurrr22 ateskes ilan edilse ne olacak artik.. onca can gitti, geride kalanlardaki korkuyu tahmin bile edemiyorum

Ay canim gecms olsn tekrar benmde hala agriyo kolum omzmdan itibaren belimde arada bi kalcamda morarmis nasl dustuysem arda yoktu iyiki fena dustum cunku esime veryrm genelde ben ardayi o gotryo ben korkyrm duserm diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…