2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kizlar biraz once kaydim dustum belim acayip agriyo iyi ki cocuk yoktu kucagimda kolum felan hep soyuldu ay hayatimda ilk defa dustum yaa o kadsr guldm smdide agrisindan duramiyorm

Bende öyle arkalı önlü koyuyorum yemeği öne yoğurt koyuyorum ama yok yoğurdu yiyor diğerini geri çıkarıyor işte.. Ama dün anladım ki bizim kız kendi yemek istiyor.. Evet bizimkide acı ve ekşi seviyor, dün ben yerken elimden turşuyu aldı bir güzel yedi yüzünü buruştura buruştura tabi çok değil ama yedi yani.. eline bişey verip yemeye bayılıyor bende blw mi yapsam diyorum :)
Bu arada çok geçmiş olsun canım şimdi daha iyisindir inşallah..

Ben blwden tamamen vazgectm valla sadece salatalik ekmek bebe biskuvisi veryrm elma bide acayip kirletiyo her yeri kendinide ayni sekilde yani kirletmucek seyleri veryrm obur turlu cok yoruluyorm yese icim yanmicak mideye az bisey gidiyo
Sagol canim smdi daha iyiyim cok az kolum agriyo morarmiss biraz belimin agrisi yok smdilik

aynen bende onları veriyorum canım ekmeğe bayılıyor zaten.. valla tek yesinde batırsın diyorum artık bende çünkü gerçekten çok çok az yemeye başladı..
Canım baya sert düşmüşsün o zaman Allah korumuş

Hadi ya belki dis cikariyodur arda dis cikardigi zaman hic bisey yemiyo bidr nasl yemek yediriyosn sen valla ben tv karsisinda yediriyorm cogu zaman cunku daha fazla yiyo obur turlu 2 3 kasiktab sonra skiliyo yemiyo

Hadi ya belki dis cikariyodur arda dis cikardigi zaman hic bisey yemiyo bidr nasl yemek yediriyosn sen valla ben tv karsisinda yediriyorm cogu zaman cunku daha fazla yiyo obur turlu 2 3 kasiktab sonra skiliyo yemiyo
Aynen oyunlar oynuyoruz yemek yerken yapmadığım kalmıyor aynen çabuk sıkılıyor hemen kalkmak istiyor mama sandalyesinden çıkmak istiyor

Aynen oyunlar oynuyoruz yemek yerken yapmadığım kalmıyor aynen çabuk sıkılıyor hemen kalkmak istiyor mama sandalyesinden çıkmak istiyor
Yemek yedirmek ayri dert banyo yaptirmak ayri dert ya bide benden ayrilmiyo babasi bile olsa yaninda aglayip duruyo beni goremeyince bugün yine her yerim agriyo düşmenin de verdigi aci belimin agrisi yoktu agrimaya başladı kolumun üst tarafi oyle agriyo kalcam da agriyo her yerimi agritmisim ardayi banyo yaptrdm mahvoldum sinirimden agladm oturup

Canım bütün gün seninle sana iyice alıştı tabi kıyamam ben... Çok bunaldın sen çokk ne yapsan iyi olur ki acaba?
Bizde de alt değiştirme ve kıyafetlerini giydirmek işkence, 2 sn yerinde durmuyor yaaa yapmadığım şebeklik kalmıyor. Banyo sonrası üstünü en az 20 dakikada giydiriyorm

Aynen canim o alt değiştirme benide mahvediyo dun bıraktım oylece alti acik pijamasini gydordim esime gelince bagladi bezini psikiyatriye gtmeyi dusunuyorum esime dedm ya bakalm ne zaman gtcem

Aynen canim o alt değiştirme benide mahvediyo dun bıraktım oylece alti acik pijamasini gydordim esime gelince bagladi bezini psikiyatriye gtmeyi dusunuyorum esime dedm ya bakalm ne zaman gtcem
bencede gitmelisin canım çünkü hiç iyi durmuyorsun Allah korusun. En azından rahatlarsın inşallah..

Nasilsiniz kizlar.
Buraya yansitmayayim diyorum ama benim bu aralar olanlardan cok canım sıkkin.
Nereye gidiyor bu dunyanin hali, ne amac ne, neyi bolusemiyorlar hersey o kadar sacma,o kadar uzgunum ki gunlerdir tadım tuzum yok, eminim herkes oyledir zaten.
Minicik cocuklarin o halleri beni cildirtiyor, anne olunca isler cok daha degisiyormus bunu anladim.
Rabbim tum canlilara yardim etsin insallah.
Halimize sukur, benimkide dert mi diyorum habire.. neler var hayatta.

Ah canim sorma bende dun internetten o kucucuk bebekleri cansiz gordukce yuregim yandi dedigin gibi anne olunca insan daha farkli oluyo gece arda uyansin da opup koklayim diye bekledm allah sabir versn kimseue yasatmasin evlat acisini onlarin ne sucu var daha kucucukler ya yazik gunah bu nasil vicdanszliktir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…