2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Insallah buyuklerinin lafini dinler,yola gelir ya :/
Insallah evliliginiz kurtulur canim.

Sanırım öyle canım..eşim psikoloğa karşı..Allah yardımcım olsun benim ve herkesin..

Kandilimiz mübarek olsun kızlar..bu mübarek günde bütün dualamız kabul olur inşallah..

Aa :/
Canim nolur yalniz kalmamaya calis , annenler filan gelsin size.
Allah buyuk insallah yardincin olur
Babamla kp esim 3u birlikte geldiler ortalik baya karisti babam ustune felan yurudu esimin beni gondermedigi icin cocugu nereye goturuyoms goturemezmsz oyle diyo smdi onlar gitti biz ikimz konuşuyoruz ben ona gore babamo aricam esyalarimi hazrladm zaten

Dedim dedim cnm demek lazım bazı şeyleri uygun anı yakaladın mı lafı gediğine koyacaksın :) bir de haklı olunca karşı taraf da pek bir şey diyemiyor zaten :))

Canım son durum nedir... merakta bırakma bizi

Baya karismis canim ya :/
Iyisinizdir insallah

seker000 nolacakmis gidince Allahim ya.
Herkes bu psikologlari neden yanlis anliyor hic bilmiyorum.
Oraya gideni deli saniyorlar herhalde halbuki herkesin gitmesi gerek saglikli dusnmek icin

PembeLokum tutkku kizlar geldim anca girebildm biz konuştuk soz verdi annemgille ilgili bi sorun istemiyorm dedm istediğim zaman gelceklerde bende gitcem beni ugrastrmixaksn dedm bana bagirip hakaret etmiceksn herseye burnunu sokmicaksn bunaltmicaksn beni dedim tamam dedi bakalm lafta mi kalcak yoksa yapcak mi sonra hadi seni disari cikariyim dedi disari ciktik dolastik gozumun icine bakiyo arabada opucuk atiyo biseyler soyluyo aksamda kpe gittk bizimkilerde geldi iyixe bi konustuk babam yine dedi bi dahakine konusmam senle alir kızımı giderm bosanana kadarda yuzunu goremezsn diye bakalm nolcak

Ah be canim cok sukur.
Insallah dedigin gibi lafta kalmaz, insallah bazi seylerin farkina varmistir. Belki seni kaybetme korkusunu gercekten yasadi bugun, simdiye kadar dediklerine pek kulak asmadi ama bugun anlamistir ne kadar ciddi oldugunu.

Cok huzurlu olun insallah

Canım inşallah herşey yoluna girer

Oh sevindim canım yaa artık her şey yoluna girer inşaallah hiç değilse ciddiyetinizi görmüş oldu

Tamam canım bende vermiyorum zaten.. Ama aşırı yoğurt yiyor. dişleri kocaman kocaman oldu normal mi acaba? Yani 3 öğün yoğurt çorbası koy yer başka birşey yemez bende bunaldım artık hep aynı şeyi yeyip duruyor

Hayırlı haftalar olsun oldukça bozuk moralle çalışmaya çalışıyorum Rabbim vatanımızı askerimizi polisimizi bizleri korusun hiç iyiye gitmiyoruz

Canım çok sevindim adına, olanlardan haberim yoktu hafta sonu girmediğim için.. İnşAllah dediğin gibi verdiği sözleri tutar. şimdi birde işten de çıktı seni de kaybederse çok daha kötü olabilir.. Allah yardımcınız olsun şu mübarek günlerde... Rabbim sana ve oğluna bağışlasın birbirinizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…