2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evet açıkcası şans eseri yaşıyor gibiyiz 2 hafta önce o caddeden yürüdük biz hatta aynı akşam Taksime gidecektik vazgeçtik kalabalık olur geç olur diye :KK43:
Hadi yaa, Rabbim bilir tabi ne zaman ne şekilde can vereceğimizi, sen birde bize göre daha riskli bir şehirde yaşıyorsun bu olayların yoğun olduğu Allah hepimizin yardımcısı olsun. Vatanımıza birlik beraberlik versin.

Hadi yaa, Rabbim bilir tabi ne zaman ne şekilde can vereceğimizi, sen birde bize göre daha riskli bir şehirde yaşıyorsun bu olayların yoğun olduğu Allah hepimizin yardımcısı olsun. Vatanımıza birlik beraberlik versin.
Amin canım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun:KK43:Sen nasılsın neler yapıyorsun:KK19:

Valla ne yapayım işteyim çalışmaya çalışıyorum.. Her günümüz aynı Rabbim bundan geri koymasın.. Senin nasıl işler? eşin nasıl oldu?
Allah kolaylık versin canım:KK51:Biz taşındık yine bu sefer uzun duracağız gibi daha yeni oturdum sayılır biraz yoğunum yıl sonu geldi onlarla uğraşıyorum eşimde daha iyi ama kolunda az ağrı var tellerle mi alakalı diye bu hafta içi doktoruna gidecek bakalım:KK43:

Ah be canim cok sukur.
Insallah dedigin gibi lafta kalmaz, insallah bazi seylerin farkina varmistir. Belki seni kaybetme korkusunu gercekten yasadi bugun, simdiye kadar dediklerine pek kulak asmadi ama bugun anlamistir ne kadar ciddi oldugunu.

Cok huzurlu olun insallah :KK68:
Insallah canim herşey duzene girer bi an once umarim degisir lafta kalmaz
Canım inşallah herşey yoluna girer
Insallah canim
Oh sevindim canım yaa artık her şey yoluna girer inşaallah hiç değilse ciddiyetinizi görmüş oldu
Evet ben gitcektim yani gozumu karartmistm hayirlisi olsun bizim icin
Tamam canım bende vermiyorum zaten.. Ama aşırı yoğurt yiyor. dişleri kocaman kocaman oldu normal mi acaba? Yani 3 öğün yoğurt çorbası koy yer başka birşey yemez bende bunaldım artık hep aynı şeyi yeyip duruyor:KK43:
Yesin canim ne guzel ardada yogurdu seviyo ama corbasini sevmiyo ust disleri kocaman ama sonra duzelir heralde
Canım çok sevindim adına, olanlardan haberim yoktu hafta sonu girmediğim için.. İnşAllah dediğin gibi verdiği sözleri tutar. şimdi birde işten de çıktı seni de kaybederse çok daha kötü olabilir.. Allah yardımcınız olsun şu mübarek günlerde... Rabbim sana ve oğluna bağışlasın birbirinizi..
Evet canim bende ondan korktm is bulamiyo hala onunda stresi var eve geldiginde gozleri kipkirmiziydi zaten gozleri dolmstu ben kavga aninda karar vermedm bilerek sinirliyken hata yapabilirim diye hic bisy yokken soyledm babama dusundm bugune kadar olanlari
Hayırlı haftalar olsun oldukça bozuk moralle çalışmaya çalışıyorum Rabbim vatanımızı askerimizi polisimizi bizleri korusun hiç iyiye gitmiyoruz:KK43:
Hayirli haftalar canim valla hic iyiyr gitmiyoruz nolcak boyle :KK43:

Insallah canim

Yesin canim ne guzel ardada yogurdu seviyo ama corbasini sevmiyo ust disleri kocaman ama sonra duzelir heralde

Evet canim bende ondan korktm is bulamiyo hala onunda stresi var eve geldiginde gozleri kipkirmiziydi zaten gozleri dolmstu ben kavga aninda karar vermedm bilerek sinirliyken hata yapabilirim diye hic bisy yokken soyledm babama dusundm bugune kadar olanlari

Maalesef canım hayırdır sen nasılsın bir durum var sanki tam anlayamadım yazıları :KK43:

nehirnil111 nehirnil111 canim Rabbim yardimciniz olsun, bizlerde burda o kadar uzgunuz ki.
Soyleyecek cook sey var ama Allah buyuk.
Dikkat edin kendinize canim.

I ilknurrr22 is bulamamanin etkisinde olur simdi , kolaymi bulmasi zaten :/

duman91 duman91 canim bazi bebeklerin disleri buyuk oluyor, yogurtla alakalimidir ki.
Alt komsumun cocugununda buyuk, yogurt veya sut iciyordu daha yasina girmeden . Olabilir aslinda herseyin fazlasi zarar yinede.
Dis mi cikartacak acaba.
Dlgum gunune az kaldi nasipse, evdemi kutlayacaksiniz :KK68:

Son düzenleme:
nehirnil111 nehirnil111 canim Rabbim yardimciniz olsun, bizlerde burda o kadar uzgunuz ki.

duman91 duman91 canim bazi bebeklerin disleri buyuk oluyor, yogurtla alakalimidir ki.
Alt komsumun cocugununda buyuk, yogurt veya sut iciyordu daha yasina girmeden . Olabilir aslinda herseyin fazlasi zarar yinede.
Dis mi cikartacak acaba.
Sağol Tutkum sizde dikkat edin şans eseri yaşıyor gibiyiz bu ülkede :KK51:

Allah kolaylık versin canım:KK51:Biz taşındık yine bu sefer uzun duracağız gibi daha yeni oturdum sayılır biraz yoğunum yıl sonu geldi onlarla uğraşıyorum eşimde daha iyi ama kolunda az ağrı var tellerle mi alakalı diye bu hafta içi doktoruna gidecek bakalım:KK43:
Ayy durmadan yer değiştirmek de kötü olur.. Yıl sonu bizde de var devirler falan yıl sonu dosyalar.. Eşinde en kısa zamanda ağrısı sızısı geçer inşallah canım

Insallah canim

Biliyorum canım sen çok tartıyorsun evirip çeviriyorsun hani bir tutulacak tarafı var mı diye, inşAllah bundan sonrası çok güzel olur sizin için..

Dis mi cikartacak acaba.
Valla bilmiyorum canım protein ağırlıklı besleniyoruz biz zaten :)) peyniri de çok seviyor çünkü..
Dişde çok ilginç geçen azı dişi çıkmış gördüm, arka tarafta ama hiç anlamamışım yaaa.. baya büyümüş çünkü.. ben sırayla çıkacak sanıyordum arkadan patlayacağını hiç düşünmemiştim.. :) Sizde de öyle mi?
Evet canım nasipse evde kutlayacağız, hemde yılbaşı akşamı:) normalde 29 u ama hafta içi kimse uygun olmuyor 31 i olsun dedik bakalım :) zaten öyle aman aman bi kalabalık olmayacak..

Dis mi cikartacak acaba.
Aynen canim kolau degil ama en azindan smdilik bi yere gir idare et diyorm hemen iyi bi is bulamaz ki zaten

Biliyorum canım sen çok tartıyorsun evirip çeviriyorsun hani bir tutulacak tarafı var mı diye, inşAllah bundan sonrası çok güzel olur sizin için..
Insallah biraz olgunlaşması lazm daha cok çocukça düşünüyo dun ben ciddi ciddi konsyrm lafi degstriyo hic bisey olmamis gbi davraniyo

nehirnil111 nehirnil111 aynen oyle hakkaten :/
Zor cok zor ..

Esin iyilesememis hala baya oldu aslinda, bi gorunsun bakalim dr.
Insallah onemli birsey degildir

duman91 duman91 ou azilardanmi cikarmis , istahsizligi ondandir canim. Masallah anlamadan cikarmissiniz aslinda cok guzel.
Kuzeniminki 1 hafta atesliydi azilar yuzunden.
Ben arkalara pek bakmadim.ya baksam iyi olacak, 4 disimiz var alt ust,simdi 2 ustte kopek disleri cikiyor baska yok gibi.
Gec ciksin istemistim zaten cok sukur oyle oldu :)

Cok iyi dusunmussunuz canim, ayri ayri zaten gerek yok.
Eviniz genisse zaten rahat edersiniz.
Ama ben iyiki disarda kutlamisiz diyorum, asagi yukari 15 cocuk vardi orda bile karmasa halindeydik cok hemde, evde olsaydi dusunemiyorum.
Fazla cocuk gelmeyecekse evde guzel olur :)

Aynen canim kolau degil ama en azindan smdilik bi yere gir idare et diyorm hemen iyi bi is bulamaz ki zaten

Evet aslinda olabilir oyle gecici is bulabilse guzel olur.

Bazen kendimi erkeklerin yerine koyuyorum diyoruz ya birtek calisiyo ne yapiyoki diye ama yinede onlarada zor ya, tum aile yuku uzerinde, calisman lazim, hele is bulamayinca kat kat zordur.
Halimize sukur :KK51:

Zor cok zor ..

duman91 duman91 ou azilardanmi cikarmis , istahsizligi ondandir canim. Masallah anlamadan cikarmissiniz aslinda cok guzel.
Ben arkalara pek bakmadim.ya baksam iyi olacak, 4 disimiz var alt ust,simdi 2 ustte kopek disleri cikiyor baska yok gibi.

Ama ben iyiki disarda kutlamisiz diyorum, asagi yukari 15 cocuk vardi orda bile karmasa halindeydik cok hemde, evde olsaydi dusunemiyorum.
yani elif hep böyle ama salçalı şeyler asla yemez hani yememesi daha iyi ama sürekli de yayla çorbası makarna yoğurtlaması falan yapamam ki yani :))
Aynen canım anlamadan çıkartmış dişi fıstığım. bir ara akşamları çok huzursuzdu sanırım o dönemde çıkardı.
Ev geniş canım sizin baya çocuk varmış bizde o kadar kalabalık olmayacak belki 3-4 çocuk anca gelir yaş grubumuz çok büyük öyle küçük çocukları yok maalesef :KK43:

Zor cok zor ..

Kolunun içinde tel var ya o soğuklarda falan ağrı yapıyor bence eşime göre onun çıkartılması gerek ama inşallah gerek kalmaz:KK51:

X