2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Eşimin ailesi artık bağ bahçeyle uğraşıyor ya arada limon portakal yumurta fln geliyor hiç değilse bi o faydaları var

Oo portakal bile he oh iyisiniz
Sahi ne durumdasiniz,geldilermi hic. Bayramda gitmistiniz diimi en son

I ilknurrr22 uyandigini anladigin an sallamaya devam etsen uyumazmi acaba?

Bu sut konusu cok karisik ya, kutu sutleri verilebilirmi acaba, inek sutunden tırstim iyice simdi.

Aa söylemedim mi cnm iki hafta önce fln geldiler günübirlik 3 saat fln durup geri gittiler

Sen napıyosun bu saatte pek girmezdin

İzin alma cnm zaten ayrılmayı kafaya koymuşsun bu noktada sana hayır diyemez ama sen bilirsin şimdi karışmak da iyi değil karı koca arasına ben sadece birbirinizi özlersiniz diye düşündüm belki
Babamla konstm dun kple konuscak kizim mutlu degilmis ya kendine ceki duzen versin yafa ben kızımı alirim diyecek

Yok canim sallayinca uyumuyo pispislayinca susuyo mesela ama birakinca hemen agliyo bende dun internette pis pis sesi actim sonunda uykuya dalana kadsr

Yok canim sallayinca uyumuyo pispislayinca susuyo mesela ama birakinca hemen agliyo bende dun internette pis pis sesi actim sonunda uykuya dalana kadsr

Iyi etmissin canim

Babanla konusmussun :/
Senin adina sevindim bir yandan canim, simdi en azindan sizinkilerin tamamen arkanda oldugunu bileceksin.
Insallah esin neden soyledin diye kizmaz tabi, insallah babanin konusmasi ise yarar.
Ne dese yeridir babanin, kimin ne hakki var evladini uzmeye birde tek cocuksun.

PembeLokum onca yolu 3 saat icinmi gelmisler :) cok ilgincler neyssse :)
Gelip kalmaya yuzleri yok dicem,hatalarini anlayip o yuzden gelmeye utaniyorlar dicem ama .

Uyumam 12 yi buluyor hep canim, yatinca hemen uyuyanlardan degilim en az yarim saat 1 saat uyuyamam, tum gereksiz seyleri dusunmekten :)

problem neyse insallah cozulur canim.
Esinle paylassan,konussan rahatlasan dinlemezmi seni, senin biraz degisiklige ihtiyacin var bence.
Kisa bir tatil yapma olasiligi yokmu. Bebek var diye durmaz,aglar vs dusunme, onlara bile iyi geliyor bence.
İnşallah düzelir canım..eşimle paylaşınca ortada bişey yok neyi dert ediyosun diyo..tatil şuan için imkansız izni yok..

Babam dun cok sinirlendi kuzenimin cocugunun mevludu var izin vermedi tabiki her zamanki gibi kizim ben senden bsy bekliyorm yoksa seni orda durdurmam dedi bende konus baba dedim iyi.oldukta noldu yine sevmedi sizi dedm bu seferde kotu ol bakalm alirim kizimi orda birakmam de dedim

Mevlude bilemi gondermedi pes :/
Kiskanclik desen herkes kadin yani daha ne kiskanmasi .
Bosver canim iyi etmissin, buyuklerin araya girmesi lazimdi bence zaten artij pisi pisine evliliginiz bitecek cunki, senin yasadiklarin ise ap ayri bi konu..
Insallah tatliya baglanir hersey

seker000 canim nasil desem ufak capli depresyonmu geciriyosun acaba .
Psikologa gitme imkanin olmazmi, kesinlikle kendini daha iyi hissedeceksin.
Dogumdan sonra genelde hepimiz gecirdik aslinda , bir ara bende gitmeyi dusundum ama sonra pek uzerinde durmadim.

Evet canim elinden gelse kapiyi ustume kitlicek gittikce degisik bisey oldu anlamiyorm bilmiyorm ki nolur yarn konusunca buyuk ihtimal kpde esimle konuşur sonra kavga ederiz bende giderm heralde

Ben de geç yatıyorum cnm kızım sabah erken uyanıyor tabi her sabah ruh gibi oluyorum cok zor ayılıyorum

Evet cnm bnm kp nin tuhaf huyu başkasının evine girmem ne biliyim gece oturmam huyları yüzünden onca yolu 3 saat için geldiler zaten bunun 1.5 saati de bebeğim uyudu:))

Kv işte biz yarın gelelim diyoruz bir mekanda otururuz bebeği görürüz diye akşamın 10unda aradı (o saatten sonra ev süpürdük vileda yaptık) Ben kv ye direkt "eşiniz evimize girmiyor bize saygısızlık yapıyor bebekli bir kadınım ben tüm gün bebekle dışarda mekanlarda takılamayız hem kış mevsimi buyrun evimize, evimiz varken ne gerek var dışarlarda olmaya ama yok yine kapıdan içeri girmeyecekse eşiniz gelmeyin sonra kocamla kavga ediyoruz huzurumuzu bozacaksanız gelmeyin" dedim hem de kelime kelimesine nasıl ama içimin yağları eridi resmen kv çıtını çıkaramadı kem küm etti sadece

Son düzenleme:
I ilknurrr22 canım babanın konuşması aslında iyi olur gibi geldi bana tek korkum eşinin babana saygısızlık etme ihtimali :/

Akraba mevlidine bile göndermemesi fln artık iyice tuhaflaşmış dediğin gibi

Canim önce kple konuscak babam oglunuzla konusun diye yada çağırırlar 2si bi konusur bilmyrm nasl olcak yarin gorcez

Evet canim elinden gelse kapiyi ustume kitlicek gittikce degisik bisey oldu anlamiyorm bilmiyorm ki nolur yarn konusunca buyuk ihtimal kpde esimle konuşur sonra kavga ederiz bende giderm heralde

Aman canim insallah olmaz oyle birsey.
Hakkinizda een hayirlisi neyse onu nasip eder insallah Rabbim.
Yaninda olup sana moral vermeyi o kadar isterdimki, burdan biri huzursuz olunca cok uzuluyorum ya
Guzel haberler verirsin insallah bizlere

PembeLokum ooo dedinmi cidden , e hakettiler ama. Illa insana son soylenecek seyleri soyletirler.
Asiri garip birsey yaptiklari gercekten

Insallah hayirlisi olur sagol canim benim bende oyle o kadsr alistim ki buraya hepinizi cok yakin goruyorum kendime

Kizlar babam bugun konuscak bakalim bizi neler bekliyo yuregim agzimda resmen hakkimizda hayirlisi neyse o olsun

Korkma canim . Arda hissetmesin hem.
Bilmiyorum esinin tepkisi ne olur ama yinede kendine dikkat et canim, cok sinirlenince bisi yapacaklar diye korkmuyor degil insan. Veya yalniz kalmayin bugun, yaninda birileri olsun

Korkma canim . Arda hissetmesin hem.
Bilmiyorum esinin tepkisi ne olur ama yinede kendine dikkat et canim, cok sinirlenince bisi yapacaklar diye korkmuyor degil insan. Veya yalniz kalmayin bugun, yaninda birileri olsun
Esimi kp cagrdi sabah babama dedm oradayken git ona soyle boyle yapmaya devam etceksen gel beni al dedi ilknur de dedm smdi gidiyo babam kalbim nasl hizla atiyo kotu bsy olcak ya hayrlisi tek dusuncem yavrum cekip gitmek kolayda her gum babasini goremicek ayni evde buyuyemicek ondan böyleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…