2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kamera filan yokmu canim apartmanda filan ordan bakilamazmi acaba.
Anahtar kaybedildiginde evet kesinlikle aninda degismeli, keske sizde degistirseymissiniz ama olacagi varmis.
Annenleri aramamismiydin o an.

Bir ara benimde oldu cunki biri acmaya calisti ama giremeyinx3 geri gitti gunduz vaktiydi, birkerede kp acmak icin zorlamisti ama o panik o korkuyla insan delikten bakmayi akil edemiyor.
Cook korkmustum cok,etkisinden cikabilecegimi sanmiyorum, seni dusunemiyorum bile hatta kapiyi kilitlemedigimi fark ettim gunduzleri kilitlesem olacak yine banada ders oldu tekrar senin yasadiklarin

Akraba olayina gelince bosver onlardan once basinda esin var, senin ailen var onlara ne oluyor.
Nazar eden sokaktada eder, aklina getirse bile eder yani..
Ama tabi beynimize oyle kaziyolarki korkuyor insan ister istemeZ, bende Viber 'a resim koyamiyordm bir ara korkudan ama fark ettimki insanlar uzun sure gormeyince buyumus geliyor o zaman nazar degiyor sanki, ama hep gorunce daha farkli alisiliyor.
Rabbim korusun kotuluklerden, nazarlardan minnaklarimizi insallah

I ilknurrr22 daha kotu oluruz diye yapamamistm ben, pes etmiyorsan bi alkisi hak ettin o zaman :)
Hepsi ayni muameleyi hak ediyor sanirim.bu aralar..

Bu arada onca menemenligi nasil yaptin bravo valla hemde gunduz yapmistin demi, ben demin yaptim menemenlk,hem domates sos, biber kozledim falan9;30 dan beri daha yeni bitti sayilir ..Hem oyle cok degil yenmiyor diye az denedim hem,3er sise falan cikti, iyiki gunduze birakmamisim Ayaz hemrn uyanirdi yarim kalirdi .

Kamera filan yokmu canim apartmanda filan ordan bakilamazmi acaba.
Anahtar kaybedildiginde evet kesinlikle aninda degismeli, keske sizde degistirseymissiniz ama olacagi varmis.
Annenleri aramamismiydin o an.

Bir ara benimde oldu cunki biri acmaya calisti ama giremeyinx3 geri gitti gunduz vaktiydi, birkerede kp acmak icin zorlamisti ama o panik o korkuyla insan delikten bakmayi akil edemiyor.
Cook korkmustum cok,etkisinden cikabilecegimi sanmiyorum, seni dusunemiyorum bile hatta kapiyi kilitlemedigimi fark ettim gunduzleri kilitlesem olacak yine banada ders oldu tekrar senin yasadiklarin

Akraba olayina gelince bosver onlardan once basinda esin var, senin ailen var onlara ne oluyor.
Nazar eden sokaktada eder, aklina getirse bile eder yani..
Ama tabi beynimize oyle kaziyolarki korkuyor insan ister istemeZ, bende Viber 'a resim koyamiyordm bir ara korkudan ama fark ettimki insanlar uzun sure gormeyince buyumus geliyor o zaman nazar degiyor sanki, ama hep gorunce daha farkli alisiliyor.
Rabbim korusun kotuluklerden, nazarlardan minnaklarimizi insallah

I ilknurrr22 daha kotu oluruz diye yapamamistm ben, pes etmiyorsan bi alkisi hak ettin o zaman :)
Hepsi ayni muameleyi hak ediyor sanirim.bu aralar..

Bu arada onca menemenligi nasil yaptin bravo valla hemde gunduz yapmistin demi, ben demin yaptim menemenlk,hem domates sos, biber kozledim falan9;30 dan beri daha yeni bitti sayilir ..Hem oyle cok degil yenmiyor diye az denedim hem,3er sise falan cikti, iyiki gunduze birakmamisim Ayaz hemrn uyanirdi yarim kalirdi .

Mutella daha yeniymis aslinda canim, bizim 2.aydan sonra olmustu, insallah fazla bekletmez hatta ordadir minnakiniz
olmasada uzulmek yok tamam
Hayirli zamani vardir illa :)

MutluBulut_ yaptimmi yapiyor hadi hakkini yemiyeyim, ama isine gelmeyince bana patliyor iste.
Ilknurun dedigi gibi bende habire git tedavi ol diyorum
Boyle sacma kavgalar olunca insan bi supeleniyor bi zorumu var diye
hey Allahim valla bazen gulesim.geliyor artik bu duruma ..komik,rezil ne desem bilemedim :)

Halasinin kocasina mi gondermis? Tutup da te halasinin kocasina mi 5000 tl gondermis

Halasinin kocasi yani

Allahimmm 5 bin tl cok yusek bi rakam hadi anasi babasi olsa anlarim da halasinin kocasi

Kızlar faceden gördüm. . Gülsîma ya mevlit okutuyorlar ya da bilemiyorum bişey yapiyorlar:) kafede kutlama gibi bişey. .elbisesi de pek güzel hatta:)) hırsızlık olayını duymamıştım yaa

Eheh cok tatlsin canim evet kafede mevlid okuttuk bi de aman iyi ki dogurdum pek de guzel dogurdum diye kutlama yaptik

Foto atacagim fotografcidan alayim fotolari

Istiyoki ev hep oyle kalsin kalir mi ya o zamann yemek yemiceksn evde su bile icmiceksn oylece oturcaksn

Domatesleri robottan gecrdm canim dogramadm 1 saat bile surmedi arda uyanikken yikamistim zaten domatesleri birazinida ikiye bolmstm benmdde 22 sise cikti ben cok sevyrm yaa menemeni yiyormda

Halasinin kocasina mi gondermis? Tutup da te halasinin kocasina mi 5000 tl gondermis

Halasinin kocasi yani

Allahimmm 5 bin tl cok yusek bi rakam hadi anasi babasi olsa anlarim da halasinin kocasi
Aynen artık dayanamayıp gece sordum. Daha doğrusu o kadar trip attım ki günün sonunda sordu neyimin olduğunu. . Birde üstüne ben haksız çıktım.. güzelce sormak varken niye suratimi asmisim. Ulen sen benden gizli gizli is çevirmişsin işte. Yok diyo söyliyecektim.. 20 gün olmuş sanki yeni değil ki.. Adam 600 600 ödeyecekmis. Hadi bakalım dedim ödesin odeyemezse olan bize olur.. kredi çekmedim kredi kartından çektim diyo. Nerden cektiysen çektin. . Çok paran varmış gibi vermişsin işte. Her kredi çekemeyene çıkarıp veriyorsun bunu demek istemiyorum ama yeter bende çalışıyorum. Kizimla benim rizkimi hadi bir daha böyle yap Verde göreyim dedim. Herşey den haberim olacak ben salak gibi mi görünüyorum dedim.. tabi konuşurken aklın almiyor mu diye bir kelime kullandım. Şimdi o ba a küs.. umrumda değil üste çıkma için bahane işte biliyor haksız oldugunu

Is yerindeki stresine gore mi davraniyor acaba
Istiyoki ev hep oyle kalsin kalir mi ya o zamann yemek yemiceksn evde su bile icmiceksn oylece oturcaksn
Oturmican bile hatta evde bulnmasanda tozlabiyor ev

MutluBulut_ amaan naparsa yapsin , hep erkeklermi stresli yahu

I ilknurrr22 hepsini yapsaydim 6,7 siseden fszla cikardi ama hem buyuk tavam yoktu pisirmek icin, ocakta zor pisti hatta sonunda firinda pisirdim ortasi sismis ocakta atesten habire kaydi durdu dusecek diye korktum hep.
Hem domates sosu yapmis oldum, yoksa sadece menemenlihe gidecekti malzemelerm :)

Sivri biberler kaldi onlarlada tursu yapicam, birde patlicanlar kaldi onlarla ne yapsam bilemedim buzluga atsam olurmu acaba kozleyip

Olur canım hemde çok güzel oluyor. Ben bu sene koymadim geçen sene çok yapmisimda :)

Üste çıkmasına izin verme küsmüş bir de

Ay kizlar dun,bugun bebis gormeye gittik daha 20 gunlukler falan yahu cok kucukler amaa bizimkilerdemi o kadarmis.
Kuzeniminkini kucagima alamadim resmen, cesaret edemedim .Kendi cocugu oluncami yurekli oluyor insan ya, baskasininkini alamadim .
Ayaz resmen abi olmus yanlarinda

Olur canim bende attm kurdan kebabi yapiyorm ben onun icn attm karniyariklik attim kozledm attm buzlukta yer kalmadi bende etleri nereye skstrcam blmyrm

Kvdeye kizdim valla sinir etti annemgille beraber araba bakmaya gittik ordanda gezdk yemek felan yedik geldik aksam size geliriz dedi aradi iyi gelin dedim bzde eve yeni geldk dedm nerdeydiniz dedi boyle boyle dedm annenglde mi aksama kalcaklar dedi yok heralde kalmicaklar blmyrm dedm zaten biz gelcez diyince durmuyolar gidiyolar diyo ne alakasi var zaten bizi birakmaya geldiler otrmicaklardi esimin yaninda da konusup bisey cikarmayin dedm sonra düşman ediyolar boyle boyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…