2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sagol canimm ama esime gore pismiss o iki ekmek kirigi yüzünden
PembeLokum PembeLokum . Konyaya gitcem diyodu ondan mi yazmadi acaba bisey yoktur umarm:KK43:
I ilknurrr22 canım pırıl pırıl evin maşallah bu arada masa sandalyelerimiz aynı:)

Kızlar PembeLokum PembeLokum u çok merak ediyorum iki gün önce haziran annelerinde evdeyken eve birinin girdiğini yazmıştı neyseki eşi yetişmiş ama o günden beri yazmıyor son durum ne acaba
Kızlar faceden gördüm. . Gülsîma ya mevlit okutuyorlar ya da bilemiyorum bişey yapiyorlar:) kafede kutlama gibi bişey. .elbisesi de pek güzel hatta:)) hırsızlık olayını duymamıştım yaa

Psikolojik olarak coktuk sanırım esim hasta bugn basi felan dönüyormuş hic umrumda degil hatta sinirime dokunuyo naz yaptıkça numara yapiyosn hasta deglsn dedm hatta bozuldu
Zaten hastalandiklarinda o naz hiç eksik olmaz. Biz hastalansak bile herseyi yetiştirmeye çalışırız yinede. . Başı neden dönüyor ki canım? Ben Grip falan olmuştur diye düşünmüştüm yinede geçmiş olsun

Ben de kötüyüm canım ellerim dizlerim titriyor sürekli çarpıntım var canım bişey yapmak istemiyor hep içime atıyorum tartışmaya kalksam küsüyor konuşmuyor ben bu duruma dayanamıyorum durmadan ağlıyorum niye böyleyim bilmiyorumm..herkesle çatır çatır kavga eden ben eşimle etmeye kalksam başlıyorum ağlamaya turamıyorum kendimi çözemedim bi türlü bu durumu. .
Canım bende hayır aglamicam diyorum ama bir bakıyorum ağlayan üzülen benim.. Offf o yüzden hiç başlamiyorum küs gibiyiz şuanda. . Mümkün olduğu kadar az konuşuyoruz hatta hiç. . Kafam rahat valla.. ıyyyy yüzünü görmesem daha iyi..

Ilknur mutfagin cok guzel takma canim
Bizde yarin mevlut okutucaz temizlik yapiyorum
Gunluk ev topluyodumda bugun baya ayrintiya girdim yoruldum hatta islerim bitmedi bile

PembeLokum PembeLokum canimcim gecmis olsun okudum olanlari okurken bile coook korktum seni dusunemiyorum :KK43:
Polisler zaten gelse sasarim, onlar 40 yil sonra gelir aninda degil.
Son durum ne , kilidi degistirmissinidir insallah :KK51:

Ya kizlar genel olarak sorun hep eslerle, ya en guzel yillarimizda degilmiyiz biz, daha ne kadarlik evliyiz hepimiz :KK51:
yeni annr olmusuz, severek evlenmisiz yavrumuz olmus ee ne diye boyle zora sokuyorlar herseyi, guzel guzel gecinmek varken..
Hayir ortada buyuuuk sorunda yokki ivir zivir meseleler, yok neden temizlemedin,yok neden yemek yapmadin, genel olarak konu nedense hep temizlik ve cok gereksiz yani simdiye kadar boylemismi sanki napalim tum gun evde olupta yatiyorz sanki sabahtan aksama, cocuklarimiz kendi kendini doyuruyor, kendi bezini kendileri degistiyor diimi

Zaten hastalandiklarinda o naz hiç eksik olmaz. Biz hastalansak bile herseyi yetiştirmeye çalışırız yinede. . Başı neden dönüyor ki canım? Ben Grip falan olmuştur diye düşünmüştüm yinede geçmiş olsun
Blmyrm ki hastaneye git diyorum gitmiyo sabah kustu felan dusuyodu hatta ya bisey dokundu yada usttu ama hic umursayamiyorum niyeyse

Ya kizlar genel olarak sorun hep eslerle, ya en guzel yillarimizda degilmiyiz biz, daha ne kadarlik evliyiz hepimiz :KK51:
yeni annr olmusuz, severek evlenmisiz yavrumuz olmus ee ne diye boyle zora sokuyorlar herseyi, guzel guzel gecinmek varken..
Hayir ortada buyuuuk sorunda yokki ivir zivir meseleler, yok neden temizlemedin,yok neden yemek yapmadin, genel olarak konu nedense hep temizlik ve cok gereksiz yani simdiye kadar boylemismi sanki napalim tum gun evde olupta yatiyorz sanki sabahtan aksama, cocuklarimiz kendi kendini doyuruyor, kendi bezini kendileri degistiyor diimi
Aynen oyle canim valla takmamaya calsyrm ama nereye kadar insan sevgi sozcukleri duymak istiyo sevildigini hissetmek istyo

Sorun su ki kendi annesi oyle temiz titiz derli toplu bi insan degil evlenmeden once utusunu kendi yapardi benm kv utu yaptigini gormedm ya gorumceme yaptırır ya bana geldigimizde tyigili olur utu bende en son hamileyken yapmstm evde yapmyrm orda bi ton utu cikiyo karsima oyle alisms desem defil ki hep evleri dağınık diyorum ya ben gdnce kvdenin temizlik yapasi geliyo
Iste icinde titizlim varmis ama annesinden gormeyince sonuc boyle olmus. Ee birde sende gordu herseyi temizlik yemek su ana kadar olmasi gerekenden fazlasini yaptin robot gibi yorulmuyo saniyo seni.. En iyisi brklentiyi yavas yavas dusurmen :/ gercekten canina yazik

Canim Allah akil fikir versin ne diyeyim..
1 hafta izin yapsa oturmadigini gorse degisir mi biseyler acaba. Gerci esin berberdi dimi izinde yapmaz bayramda

Iste icinde titizlim varmis ama annesinden gormeyince sonuc boyle olmus. Ee birde sende gordu herseyi temizlik yemek su ana kadar olmasi gerekenden fazlasini yaptin robot gibi yorulmuyo saniyo seni.. En iyisi brklentiyi yavas yavas dusurmen :/ gercekten canina yazik

1 hafta izin yapsa oturmadigini gorse degisir mi biseyler acaba. Gerci esin berberdi dimi izinde yapmaz bayramda

Kendi isi olunca biliyorsn canim dinlenmek zor ama bayramlarda 2 gun calismiyor.
Tabi bayramda evde durmuyoruzki akraba ziyareti vs..
Pazar gunleri ise bir pazarim var bana gorev verme diyor.

Ama gecen konusmustum o zamandan bero daha dikkatli davraniyor cok sukur ,ufak tefek azarlamalar yine var ama eskiye gore sut dokmus kedi benim icin.
Dedim ya cok bile surdu rekor kirdik 6 gundur iyiyiz..

Demin mesela disardan yeni geldik, gelir gelmez kendimi mutfaga attim firinda yemegim hazirdi hem biraz daha kizarsin,hem isinsin diye firini actim.
Sofrayi kurdum, Ayaza banyo yaltirdim, altini degistirdm, sutunu hazirladm, markete gittim geldim sofraya bi oturduk bak diyo /et almis/ etleri koymamissin dolaba diyo. Geldigimizde demisti koy diye ama o mu sanki aklimda birtek.
Geldigimden beri sanki yan gelip yattim posetlere bakacak firsatm bile olmadi menemenlk yapiyorm malzeme almis bussuru etler nasl dikkatimi ceksin.
Cok yavassin diyo, totoma motor takicam artk jet hiziyla yapayim isleri tobe tobe :işsiz:
Kendi her isini hizli yapar,cok komik gorunur hatta oyle olmami istiyor iy sinir.

Boyle sacma salak sebepler iste. Laf edecegine al koy etleri dolaba cok mu zor

I ilknurrr22 iyilik yaramiyor kimseye ya, en iyisimi alistirmamak. Pislik icinde yasasinlar

Yapmicam yatak odasini hic toplamadm bgn. Biraz once gelmis suranin halinr bak kiyafetler yigilmis diyo senin kiyafetlerin koy yerine o zaman bundan sonra boyle dedm

Kendi isi olunca biliyorsn canim dinlenmek zor ama bayramlarda 2 gun calismiyor.

Ama gecen konusmustum o zamandan bero daha dikkatli davraniyor cok sukur ,ufak tefek azarlamalar yine var ama eskiye gore sut dokmus kedi benim icin.

Demin mesela disardan yeni geldik, gelir gelmez kendimi mutfaga attim firinda yemegim hazirdi hem biraz daha kizarsin,hem isinsin diye firini actim.
Sofrayi kurdum, Ayaza banyo yaltirdim, altini degistirdm, sutunu hazirladm, markete gittim geldim sofraya bi oturduk bak diyo /et almis/ etleri koymamissin dolaba diyo. Geldigimizde demisti koy diye ama o mu sanki aklimda birtek.
Geldigimden beri sanki yan gelip yattim posetlere bakacak firsatm bile olmadi menemenlk yapiyorm malzeme almis bussuru etler nasl dikkatimi ceksin.
Cok yavassin diyo, totoma motor takicam artk jet hiziyla yapayim isleri tobe tobe :işsiz:
Kendi her isini hizli yapar,cok komik gorunur hatta oyle olmami istiyor iy sinir.

I ilknurrr22 iyilik yaramiyor kimseye ya, en iyisimi alistirmamak. Pislik icinde yasasinlar
Bende yapmicam bi hafta bakalm degscek mi bsyler

Hadi ya desene isler karisik..
Ya canim akli basinda olan insan zaten yeni bebisli,borclu aileden borc ismetezki.. Rabbim bir yolunu bulduruyor evet ama gecinmek zor yinede, dedigin gibi gun geliyor bogazimizdan kisiyoruz.
Keske esinden degilde baskasindan alsaymis borcu :işsiz: onuda gectim hadi s3n calismasan onun alin teri vermistir dicem ama senin calistiginda vardir mesela, belki vermek istekiyorsun sana danismasi lazimdi. Seni gaza getiriyor gibi oluyorum ama nedense sinirlendim bu konuya neden bukasar dusuncesiz olmak zorunda erkekler :işsiz:

Bugun herkes pankek yapmis desene, I ilknurrr22 de yapmis ,bende yaptim bi 4,5 tane ben goturdum,gerisi ayazindi :KK70:
Inek sutu vermeye basladm bu arada ben,birde yunurta beyazi pankeke katarken falan ayirniyorum artik :)

Mutella Mutella gogusleri takipte ol :KK70:
Birde kaslar kaşlar karisir derler, onlara bak bakalim :)
Insallah hamissindir kuzum hayirlisiyla, bayadir istiyodunuz diimi hayirli zamani var demekki canim :) insan uzuluyor uzulmezmi ama 2 czgiyi gorunce o kdar istesen bile bi korkuyor insan hazirmiydim diye :KK48:

Takipteyim :KK70:
Yok canım isteme konusu evet ama sürekli hastalandığımız için ikimizden biri daha tam deneyebilmiş sayılmayız yani :KK70:
İşte bu ikinci ay filan.

Oh masallah duse kalka ogrenecek canim.bizimkide nekadaar cok dustu illa hergun o kafa vurulacak yere.korkuyorum artik bisi olcak diye ama 7/24de yaninda durulmuyorki hos yanindayken nile 1sn basimi cevirsem dusuyor yani.
Iyi yapmissin canim yurutec almamakla kendi cabalasin daha erken ayaklanacak bak.her bebis akillidir canim simdi her gorduklerini duyduklarini kaydediyolar , hev3sliler cok :) ben 2.dili ogretmeye basladim masallah baya anliyor artik su icrcekmisin diyorum bulgarca hemen suyunu buluyor eliyle gosteriyor icmek icin can atiyor :)
Hic hosuma gitmiyor boyle erkenden kafasini karistirmak ama ogrensin istiyorm biz gibi cahil kalmasin :)

Canim para konusunda esin cok yanlis yapmis. Artik ailesi var, arti cocugu var yani, borcunuz var .. halasi icin kredi cekmekte neymis :işsiz:
Cok sasirdim acikcasi keske en azindan sana danissaymis.
Onceligi size vermeli, kardesi icin bile kredisi varmis iyi katlaniyorsun canim.
Bekle biraz daha bakalim kendi soyleyecekmi , olmadi durumlari yoksa dersin para nerden bulmuslarda tamir ettiriyolar kredimi cekmisler diye.

Allah buyuk canim uzulduklerini, yasadiklarini goruyor sabret. Insallah yoluna girer hersey huzurlu huzurlu gecinirsiniz :KK51:

ben beyazlar ve renkliler icin alo aldirdim esime gecenlerde iyi gibi aslinda.
Ama ek olarak beyazlara bir kasik karbonat ekliyorum canim. Parkta kadinlardan duymustum denedim memnunum beyazlatiyor baya tabi lekeler icin etkili degil ama genel olarak beyazlatiyor.
Oglunda astim var o yuzden yumusatici kullanamiyor o kadin, onun yerine beyazlara ekliyorum demisti.

MutluBulut_ MutluBulut_ haklisin canim her oda.isininca kisin senin icin sorun olmaz.
Olmadi dersin yalniz emzirmek istiyorm diye, sonucta anne rahat olmaliki bebekte rahat emsin.
Birde simdiki aklim olsa emzirirken telefona sarilmaz, bebegime sarilirdm.. daha bi onemserdim emzirmeyi, aradaki bagi..
Hata yaoa yapa ogreniyoruz iste..

PembeLokum PembeLokum canim neden yasak var ben orayi hep kacirdim veya anlamadm sanirim :)
Esinmi izin vermiyor yoksa akrabalar filan diyosun ama onlarmi izin verkiyor. Akrabalarsa onlara ne oluyormuski :)

I ilknurrr22 ay canim boyle kilosu dusmesin mideye pel yemrk gitmis gibi degil :)
Ben blw yapaydim iyice zayiflardi sanirim ayaz :KK48:

Kalanini sen yedirsen istemiyormu :)

Bazi buyuk akrabalarim izin vermiyor yani izin vermiyor demeyelim de surekli atma nazar deger söle olur böle olur skntya sokuyorlar beni canim attigimda da biz sana atma demistik niye attin diyecekler

Selam canlar yazamadim k bakmayin evet mevlidimiz de vardi bi yandan yarin da konyada sunnet var cok yogunum o yuzden bu korkutucu olay da biraz köşede kaldı iste hem cok ustune dusemedim hem de karakoldan sonuc cikmadi cikmaz ben de hukukcuyum biliyorum takipsizlik cikacak

Cok korkutucu oldu yuregime indir resmen evden bi eksiklik yok bisey almadi yani kim girdiyse

Her sey bi sir olarak kalacak ne oldu neden oldu kimdi ogrenemeyecegiz hicbir zaman

Anahtarinizi kaybederseniz evin kilidini degisin amaan nolcak ki demeyin

Selam canlar yazamadim k bakmayin evet mevlidimiz de vardi bi yandan yarin da konyada sunnet var cok yogunum o yuzden bu korkutucu olay da biraz köşede kaldı iste hem cok ustune dusemedim hem de karakoldan sonuc cikmadi cikmaz ben de hukukcuyum biliyorum takipsizlik cikacak

Cok korkutucu oldu yuregime indir resmen evden bi eksiklik yok bisey almadi yani kim girdiyse

Her sey bi sir olarak kalacak ne oldu neden oldu kimdi ogrenemeyecegiz hicbir zaman

Ay gecmis olsun canim Allah kimseye yasatmasinn

Tekar geçmiş olsun canım

Yine iyi canim insallah bundan sonra degismez yine. Ama et konusunda yaptigi tabiki yanlis eline mi yapisacak tezgaha koyacagina posetten cikarip dolaba koymak zor mu :/

Yapmicam yatak odasini hic toplamadm bgn. Biraz once gelmis suranin halinr bak kiyafetler yigilmis diyo senin kiyafetlerin koy yerine o zaman bundan sonra boyle dedm
Iyi demissin :) ya yapip yapmasi degilde anlayisli olmasi onemli. Bal dok yala olamaz ev yani.

X