2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Kuzum bende oyleyim alamiyorum bebeggi gerci birazda almak istemiyorum minicik bisey olur diye :) ama evlat farkli tabi dogsunfa kucagimdan indirmiyim diye bekliyorum hatta bekliyoruz

Amaan isterlerse otururlar kv denin derdide o mu kalmis bi
Hatta kendide gelmese ya, otursun evinde peh.. iyi bari cat kapi gelmiyor yine :)

MutluBulut_ aynen biryerine bisey olur korkusu var :) az kaldi canim az nasipse eviniz senlenecek

O degilde bugun biraz yaptiklarimdan utandim ya, bugun gittigim arkadasim kv desiyle oturuyor, hatta evleri tek katli, arkadasimin bi yatak odasi var ..mutfak,oturma odasi vs ortak kullaniliyor anladigim kadariyla.
Halime sukretmeliyim oyle yasasam gerim gerim gerilirdim her gun ya
Dusunsenize tum gun kv,kp derlesin, aksam yine oyle.. esinle ayri kalmak istersrn bir oda var mecbur oraya kapanacaksin kolay degildir ya..

Bide baskasinin kv deleri bana hep cok iyi gelmistir sizede oylemi bilmem tabi gecinen biliyor yine ama disardan bakinca pek iyi hepsi

Aynen canim gecen gun yine annemgl bizden cikiyodu tam kvdegl geldi kp hemen biz geldik ya gidin oturmayin diyo esimi killandircaklar illa kvdegil 8 buçukta geliyolar babamgl 6da onlar yemek yemeden gidiyolar oturuyolar sadece onlari 2 bucuk saat yemek yemek icin bekleyecekler bide gec kalkiyolar babam erkenden kalkip gdiyo sevmiyo o kadar gec saate kadar oturmayı
Iyi mi bari bu gittigin arkadasinin kvdesi valla banada oyle geliyo yaa dun teyzemin gelini surat yapms teyzeme kiz kardesinin kizinin dogum gunu varms sbah teyzmle gidip yardm etceklerms kuzenim askerde ankaraya gelmisler oda supriz yapip eve gitms komutandan izim alip ee biz oraya gitcektik diye trip atiyoms allah askina kadinin oglu gelms senin kiz kardesin icin birakip oraya mi gitcek millwt bi garip yaa bide ben oyle olabilsem keske

Allah kolaylık versin canım, hani ne kadar iyi olsada ev ev üstüne olmaz derler ya o hesap bence..
Bana göre bütün kvler aynı çünkü anneannem bile bazen bazı şeyler söylüyor yani onun gibi melek bir kadın bile söylüyorsa diyorum herkes yapar:)) mesela kendi annemin de herşeyi abartma ve söyleme huyu var.. hani kardeşim evlendiğinde nasıl olur bilmiyorum ama alttan gaz vermese bari.. :))

Ne gelinlee var ama seviliyodur diimi genelde boyle olanlar el ustunde tutuluyoda..

Arkadasimin kv desi cooooook konusunuyor, cok tatli biri,enerjisine hayranim masallah tabi kapilar kapaninca evde nasil bilmiyorum.
Anne anne diyodu hep, ben uzun zamandir soylemedigimi fark ettim telefonda anca agzimin ucuyla ann e/ e si duyulmuyor sonunda/ diyip gecistirdigim oldu

Ya tabi ikia farkli insan sonucta illa soylendikleribolacak ama bazi gelinler var mesela beraber yasamaktan memnunlar, takmiyorlar oyle seyi.. ama bazi kv delerde varki birseylerine karismaz, zamane kv desi olur yani.
Mesela benimki oyle zamane gibi biraz, amma su surekli bizi rahat birakmama kafasi taa 100 yillar oncesinde kalmis

Ya ben farkettmde annemde kv de felanda alsa Ardayi surekli kucaklarindan almak istyrm ozluyorm
Valla bende oyle olurum eminim
Aminnn kuzum insallah :-}

Evet el ustunde tutuyo teyzem surekli biseyler alir bisey demez gecen teyzem diyoki sen tek basina misafir agirlayablrsn ama yapamiyo x ben yapyrm diyo iste bide rahat ki 2 aylik bebegi birakti gecen gun sutte sagmamis diaari cikti gezdi 3 4 saat o uyur diye cikmis

Ben hiç memnun olanını duymadım da canım o yüzden pek inandırıcı gelmemişti bana :)) Memnunlarsa sorun yok o zaman ama ben büyük konuşmayım yapamam sanırım(

Ben hiç memnun olanını duymadım da canım o yüzden pek inandırıcı gelmemişti bana :)) Memnunlarsa sorun yok o zaman ama ben büyük konuşmayım yapamam sanırım(

Bende yapamam ya, buyuk konusmaya gelmez ama zordur yani

MutluBulut_ oyle diimi kv denin iyisimi olurmus pff
Varsa bi el kaldirsin bakemm

I ilknurrr22 hadi ya :) bizdemi oyle kotu gelin olsak naapsak
Bebise bi sut biraksaymis bari ya..

Oh iyi canim masallah, bol uykulu geceleriniz olsun insallah artik :)

Ya benim kv genel olarak disariya nazaran iyi cok sukur ama yinede kaynana iste ben zamaninda anneanneme melek gibi kaynana derdim meger oda oyle degilmis
En iyi kaynana nasil olurmus biliyomusun olmus kaynana
Tabi Allah uzun omur versin hepsine

Ay insallah aksama dugun var arda durur mu ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…