2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ya benim kv genel olarak disariya nazaran iyi cok sukur ama yinede kaynana iste ben zamaninda anneanneme melek gibi kaynana derdim meger oda oyle degilmis
En iyi kaynana nasil olurmus biliyomusun olmus kaynana
Tabi Allah uzun omur versin hepsine

Bende annemin kaynanaligindan suphe ediyorum ben olsam cekekem sanirim, oyle konuskan degik pek karismaz ama karisinca tam karisir, hic bisiden memnun degildir

Aman Allah gecinden versin, sag hos olsunlar dir dir cekmeye raziyim tabiki :)

I ilknurrr22 Ardayidami gotureceksiniz canim?
Cok ses var ya rahatsiz olabilir belki

Benimde annem acayip bir kaynana olur bize bile karisiyor yani izin versem hele

Bu arada bebegimizin mevlidini yaptık ya yemekliydi kafede oldu yaklasık 200 kisi geldi

Bir de gobek attık aman ne güzel dogurdum iyi ki dogurdum diye

Hediye olarak da bi kese hazırladık içinde yasin, kokulu ve kutulu tesbih, havlu, krem ve kokulu mum vardı

Bebekle cok zor oldu tabi kuafor, giyinme, orda bebisi avutma, sut sagmistim onu verdim babamla esim ilgilendi surekli gezdirdiler bebisi

Sacimi masa yaptirdim kiyafet olarak da altin sarili kremli uzun bir elbise giydim bebisime de elbise giydirdim krem renk

Yarin foto atacagim:))

Guzel gecti Allah'a sukur annem babam sagolsun onlar duzenlediler

Ardi ardina avukatlik yemin torenim, mevlid torenimiz ve kuzenimin sunneti oldu, hepsi cok kalabalikti iyi atlattik valla

Evwt canim götürdük disardaydi dugun kir dugunuydu cok guzeldi durdu ardada akilli akilli :)

Ohh ne iyi olmuş canım benim.. Gülsimaya hayırlı güzel ömürler versin Rabbim.. Elbisen çok hoşuma gitti bu arada.. Fotoları bekliyoruz daha ben göremedim güzel kızını :)

duman91 ya bak gecen yazmistin ama unuttumm canimcim iyiki dogdunn, insallah yeni yaşin yuvana huzur getirir

I ilknurrr22 oh iyi bari canim, esin biraz normale donmedimi benimki dugunlerde dugunden sonra cok ilgilenir benimle neden bilmem.
Dugun olsa yine keske

PembeLokum canim guzel gecmistir eminim :) kalabalik olunca sadece biraz zor ama atlatmissiniz :)

nehirnil111 nasilsin canim :)

MutluBulut_ evet yakiniz amaa ben gercekten o gorumcelerden degilim
Cok isterim arkadas gibi olmayi mesela, gelip gidelim.. ayni sekilde eltimlede oyle olmayi isterim ama daha ortada ikiside yok
Ve bu istedigim.imkansiz sanirim

Dogum gunun kutlu olsun canim :)
Teşekkür ederim kızlar amin inşAllah...
tutkku cum benimde eşim 2 gündür pek iyi, tabi suçlu benden gizli gizli şeyler yaptı onun vicdan azabını yaşıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…