2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Maleswf sap diye cikariyosn emzirirken tsotrtumle kapatiyorm ben gogsumu genelde

Canım mor erikten ne yaptın? Bizim bahçede o kadar çok ki ne yapacağımı şaşırdım gelen geçene veriyorum hep.. ama biraz da değerlendirmek istiyorum
Canim gecen gun ben meyve suyu yaptim yaptim uzum visne mor erik kaynattm sonra suzgecten gecirip posasini cikardm onuda içine katip blendirdn gecrdm cok lezzetli oldu

Gecen komsuda emzirdi yeni dogum yapti. Arkasini dondu emzirdi hic rahatsiz edici degildi :) hani illa ortada emzirilecekse onun gibi olmali :)
Yani yan donup emzireblrsn kucukken yapablyosn onu smdi arda masallah ordan oraya donuyo emzrirken girmedigim sekil kalmiyo koltukta ayaga dikiliyo emiyo oturup emiyo

Geçmiş olsun sana da kuzucum.
Adaçayı çok iyi geliyor ama ben içemiyorum. Gerçi regl dönemine de girmedim henüz ben. 9 günüm var daha
Sağol kuzum ben dün zaten rahatça gelsin diye bir çok bitki çayını karıştırıp içtim bu akşam yine içeceğim başka türlü gelmesi sıkıntı oluyor
Iyi canim tabi artik cok rahat degil

Tabi canım artık son aylar normaldir iyice karnında şişmiştir hiç resim atmadın merak etmedim değil halini

Canim gecen gun ben meyve suyu yaptim yaptim uzum visne mor erik kaynattm sonra suzgecten gecirip posasini cikardm onuda içine katip blendirdn gecrdm cok lezzetli oldu
Ayy hepsinden de organik organik var canım, acaba tüm tüm atsam erikleri buzluğa ihtiyaç halinde yapsam kötü olur mu ki? birde şeker kattın mı hiç? Gerçi buzlukta da pek yer yok

Iyi canim ardayi emzryrm gunun felan gectu mi ki insallah vardir bsyler

Yok canım geçmedi daha 9 gün var ve o sorun zaten. Deli gibi pms yaşayan ben pms namına hiç bişey yok sadece kasık ağrısı mide bulantısı. Geçen gün ayaktayken öyle batmalar yaşadım ki oturmak zorunda kaldım. İlk kez böyle hissediyorum ama olmaz diye korkuyorum psikolojik mi acaba diyorum. İnsan kendini dinleyip duruyor işte.
İlk kez de size dile getirdim bak.

Son düzenleme:
Yani yan donup emzireblrsn kucukken yapablyosn onu smdi arda masallah ordan oraya donuyo emzrirken girmedigim sekil kalmiyo koltukta ayaga dikiliyo emiyo oturup emiyo
Senin durum iyice zor surekli kv ler sizde :/ bunalirsin valla her konuda

Evet canin onceden hep kucuktu ama artik buyuuduk

Ayy hepsinden de organik organik var canım, acaba tüm tüm atsam erikleri buzluğa ihtiyaç halinde yapsam kötü olur mu ki? birde şeker kattın mı hiç? Gerçi buzlukta da pek yer yok
Biraz kattim canim elife icirceksen kaynadiktan sonra al icinden biraz sonra şekerini kat

Anladm canim ben Ardaya hamile kaldigim ay adet agrilarim acayip coktu hatta oldm kesin diyip lavaboya gidiyodm surekli çünkü kac kere de gecikmisti ama hamile oldugumu hissediyodm annem adet olcaksn o zaman agrin varsa diyodu 9 gun gecti oyle test yaptim negatif cikcak diye korkmdan bide bende psikolojik olarakda degisiklik vardi esime surekli bagiriyodum azarliyodum vuruyodum hatta sonra oturup düşünüyodum kafayi mi yedim acaba diye

Senin durum iyice zor surekli kv ler sizde :/ bunalirsin valla her konuda

Evet canin onceden hep kucuktu ama artik buyuuduk
Evwt canim ya ilk basta bende emziremiodum kimsenin yaninda bi annem bi esim ama surekli yatak odana geliyolar hastaneden ciktm aksam kp geldi cocugu emziriyorm kv odaya çağırıyo cocuga altin takcakmista göğsümü kapatabldm sadece emmeye devam etti bi anda cocugu nasl cekiyim memeden kaynimda surekli odaya geliyodu hadi o kucuk cokta kucuk degilde iste 9 yas kucuk benden 12 yasinda ee ben surekli cocugu memeden cekemem ki tam uykuya dalcakken ceksem basa sariyo 1 saat memede kaliyo

Benim doğum günüm 24 oldum
Ablamın vefatından beri doğum günü kutlamıyorum, önemsemiyorum ama bu sefer anneyim Kızımla ilk doğum günüm Ve bugün avukatlık yemin törenim var saat 14te
Canımm doğum günün kutlu olsun eşinle bebeğinle nice sağlıklı mutlu yıllara ♡♡♡

Inanmiyorum ya ne terbiyesizlik. Nasil cagirir kayinpederini. Kuzu sen cidden iyi dayaniklisin oda hicte kucuk degil yani akli eriyo onunda ya yanlis anlamista olabilirim kp gelmedi mi odaya bi karisti ama bosuna sinirlenmis olmayim. Kv bizde kaldigi donemde 2 kez odamoza pat diye girdi.. Birinden beni uyandirmak icin digerinde esimin ise gec kaldigini dusunmus onun icin asirinin asirisi sinirlendim tatli dille soyledim sonra 2. Olayin aksami esimle ben kv masada otururken konu acikdi dayanamadim patladim ozur diledi asla hoslanmam bu durumlardan zaten sonrasi gunler odaya girdigimde isim oldugunda hep kapiyi kilitledim sesli sekilde.. Bilsem bastada kilitlerdim. Simdi emzirmek icin odaya girersem sanirim yine kilitlerim anlatana kadar Birde ben bezlerkende ortalikta bezlemek istemiyorum. Kk da okudugum konulardan sonra kimseye guvenim yok. Her zaman yapabilirmiyim bilmiyorum ama mumkun mertebe baskasinin yaninda degistirmem. Arladasim mesela hic gormedim bizim yanimizda cocugun altini actigini yanliz ihtimaller bile beni sinirlendirdi hee tavan yapti bi an sinir ciddi sanki ben emzirirken odaya girmisler gibi sinirlendim suan

Kp yok dedi emzrdigimi gorunce kv gel gel bsy olmaz diyo altinini tak diyo ne acelesi var annem felan var ya gösteriş yapcak cok severde gosterisi artık girmiyo kaynim soyluyorum cikta ben vi cocugu emziriyim diye yeni dogm yapmisim agrilardabn aklina gelmiyo ki insanin bisey demek bizde kaldilar ya bu sene ramazanda sahurda kalkiyo kv geliyo bizim odaya oglum oglum diye ardayi seviyo cocugu uyandiriyo sonrada hadi uyu oglum diyip iceri gidiyo oda oyle uyuyodu zaten sonra 2 saat ben ugrasyrm uyandirmaya esim kizdi sabah ne gece gece dolasysn evin icinde odaya girip duruyosn diye kendi yatarken kapilarini kitliyo bak bide dusun bizim odaya giriyo ama bz acik biraktik zaten sicak hava kapiyi kapatsak yatilmiyo sicaktan ya bişey desende bunlar laftan anlamiyo dun gelirkeb kavanoz getrms yetmezse diye kp demiski sana hizmet eden yok boyle sen et dems bana soyluyo bide ne demek istiyo babam dedm senin kvden sana etmemis soyleseydin o zaman dedim benden daha ne bekliyolarsa bgn buraya geldim yine temizlik yapcagi tuttu ben gelince aklina temizlik dusuyo

Canim gercekten fazla taviz veriyorsun bunca yaptiginin uzerine bunu soylemeleri cok ayip ya.. Boyle gelini bulmuslarda..
Benim esimde rahat edemiyo biri kaldiginda hic kapi acik yatmadik :/ mahrem sonucta yatak odasi.. Ayni sekilde annem dahil gelen misafirinde kapisini cekeriz iyi geceler diyip.kaldiki senin esin bu konuda anlayisli hatta sizi gorsem o damat derim sanirim Buyuk konusmak istemiyorum ama bu kadar sik gelseler biz esimle birbirimize girerdik sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…