2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aklinda suphe kalmasin canim al yap

MutluBulut_ cnm nasil cocuk emzirilir fln bunlari arastir insan bilirim yaparim zanneduyor ama yapamiyorsun tam bilemiyorsun bn cok pisman oldum dogumdan sonra onceden hic arastirmadigim icin

Korunmuyo musunuz canim riske atma bende cok istyrm ikinci cocugu ama ardaya haksizlik olur ona yetemezsem ayni sekilde 2. Cocugumada ve ben emzirmek istyrm 2 yaşına kadar insallah sutum yeterse

Ah o iki disiyle nasil isiriyo memeyi kopariyo resmen ay cekiyim dedim birakmadida iyice tuttu sündurdu sipa
Kizlar bu arada araba aliyoruz esim 1 aydir bakiyo bikti artik bi araba bulduk ama tamda emin olmamakla birlikte bakmaktan skldgi için alcaz insallah hayirlisiyla aliriz cok acele etti esim ya bakalm nolcak

MutluBulut_ cnm nasil cocuk emzirilir fln bunlari arastir insan bilirim yaparim zanneduyor ama yapamiyorsun tam bilemiyorsun bn cok pisman oldum dogumdan sonra onceden hic arastirmadigim icin
Canim ne kadar arastirsakta boyle zannedicez ama yasamakla ayni degil iste :)Denk gelince okuyorum ama pek isede yaramaz biliyorum :)

Canim ne kadar arastirsakta boyle zannedicez ama yasamakla ayni degil iste :)Denk gelince okuyorum ama pek isede yaramaz biliyorum :)
Ben nasil arastrma yapiyorm yaa herkes deli msn sen diyo surekli arastrma halindeyim nasil daha yetiştiririm gelisimine nasil katkıda bulunabilirim ne yedirebilirim zeka geliştirici oyun ne yapabilirim

Ben nasil arastrma yapiyorm yaa herkes deli msn sen diyo surekli arastrma halindeyim nasil daha yetiştiririm gelisimine nasil katkıda bulunabilirim ne yedirebilirim zeka geliştirici oyun ne yapabilirim
Bunlari tabiki arastirmak sart canim :) daha guzel yetistirmek icin

Bunlari tabiki arastirmak sart canim :) daha guzel yetistirmek icin

Ne yalan soyliim bende pismanim daha once arastirmadigim icin ne var yaparm diyodum ama sonra emzirdigim veya bos zaman buldugum vakit surekli arastirdm.
Tabi is isten gecince arastirsm nolur, simdiki aklim olsa ah ah neler yapardim :)

I ilknurrr22 garantisi var ama dedigin gibi kabul etmeleri imkansiz calistirirken kendi parcalandi kirildi demek geldi aklima ama kim inanir
Esime gosterecektm tezgahn uzerine koydum ama sonra disardan eve ondan once bi atisin vardi kendimi mutfaga jettt hizilya aldim kaldirdm ordan kirik parcayi hazir degilim kavga etmeyr bu aralar masallah iyiyken bozmayayim dedim
yarin nasipse sorucam bakalm satiyolatmi sadece ustunu

Kv durumu cok garip olmus yalniz Kendine is acmissin ama salla ne varsa onu yesinler artik habire 4 4luk sofra olmaz :)

Canim bi arayip sorsan een azindan belki degistirirler yada kendi servisinde parayla yaptirabilirsun aynen oyle oldu valla kendime is çıkarmis oldm allahtan yardm etti

Canim bi arayip sorsan een azindan belki degistirirler yada kendi servisinde parayla yaptirabilirsun aynen oyle oldu valla kendime is çıkarmis oldm allahtan yardm etti

Yarin okul taksidini odemeye gidicem nasipse bakalim gitmisken ugrarim aldigim yere olmadi dedigin gibi yaptirayim yeniden alacagima ..pek ucuz degildi biriktiremem o kadar simdi
etmeliymis zaten cok oturmus yani :)
gece kadar oturuyolarmi yoksa yemek yiyip gidiyolarmi bari

Korunmuyo musunuz canim riske atma bende cok istyrm ikinci cocugu ama ardaya haksizlik olur ona yetemezsem ayni sekilde 2. Cocugumada ve ben emzirmek istyrm 2 yaşına kadar insallah sutum yeterse

Korunuyoruz cnm Allahim hayirli zamanda versin ya

Cnm 2. El mi alacaksiniz?
Markasi modeli ne? Kac yilinda uretilmis araba?

Mesela tutkum ? Yani hangi kismi arastirmaliyim nr bileyim instagramda surekli biseyler cikiyor karsima emzirmek icin soyle yapin boylr yapin diye ama yasamadan anlayamiyor insan tecrube etmek gerek :/

Insallah iyi evlatlar yetistiririz hayırlı evlatlar nasip etsin Allah hepimize
Amin canim

MutluBulut_ mesela cnm 2 parmagin arasina aliyorsun meme basini orayi inceltiyorsun yani meme basini iki parmagin arasinda eziyorsun deyim nasil deyim anlatmak da zor gostermek lazim bebeginin karni snn karnina degecek bebegin burnu ve cenesi de memene degecek ve bebek sadece meme ucunu degil kahverengi bolgeyi agzina alacak agzina sokusturqcaksin bi yandan kafasini tutacaksin geri cekemeyecek bebekler beceremiyor sen zorlayacaksin

Ay onu biliyorum. Kucuklugumden beri kadinlarin memesini o sekilde gore gore her yerde ulu orta actiklarindan sagolsunlar beynime kazinmis. O kahve rengi kismida hep okuyorum ama zorlarsam alir mi ki Ama oylede yara olmazmis dimi. Senin ne durumda emzirme,yaralar falan geciyor mu

Ben de o kadar kadin gordum hic dikkat etmemisim yaw :) cnm ucundan ucundan emerse cok acitiyor o nedenle kahverengi kismi da alirsa iyi olur

Yoo benim acilarim fln gecmedi masallah ne deyim 3 ay bitecek :) aci cekmek hobim oldu artik

Ben de o kadar kadin gordum hic dikkat etmemisim yaw :) cnm ucundan ucundan emerse cok acitiyor o nedenle kahverengi kismi da alirsa iyi olur

Yoo benim acilarim fln gecmedi masallah ne deyim 3 ay bitecek :) aci cekmek hobim oldu artik
Alismissin ama soylemenden belli
Ay nasil unuturum cocuklar genelde yasit olurdu gun yapilirdu kadinlar pat diye cikarir emzirirlerdi. Uff ben kimsenin yaninda emziremem esim ve annem disinda yani simdi boyle diyorum ama :/ sen napiyosun bu konuda ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…