2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yarin okul taksidini odemeye gidicem nasipse bakalim gitmisken ugrarim aldigim yere olmadi dedigin gibi yaptirayim yeniden alacagima ..pek ucuz degildi biriktiremem o kadar simdi :KK51:
etmeliymis zaten cok oturmus yani :)
gece kadar oturuyolarmi yoksa yemek yiyip gidiyolarmi bari

Yarin okul taksidini odemeye gidicem nasipse bakalim gitmisken ugrarim aldigim yere olmadi dedigin gibi yaptirayim yeniden alacagima ..pek ucuz degildi biriktiremem o kadar simdi :KK51:
etmeliymis zaten cok oturmus yani :)
gece kadar oturuyolarmi yoksa yemek yiyip gidiyolarmi bari
Cayda içiyorlar canim yemek yerken cayin suyunu koyuyorum mutfagi toplarkende demliyorum yoksa cok gec oluyo 11i buluyo gtmeleri bugn 9 bucukta gittiler
Korunuyoruz cnm Allahim hayirli zamanda versin ya

Cnm 2. El mi alacaksiniz?
Markasi modeli ne? Kac yilinda uretilmis araba?
Evet canim 2. El 2007 model peugeot 206

Alismissin ama soylemenden belli :KK70:
Ay nasil unuturum cocuklar genelde yasit olurdu gun yapilirdu kadinlar pat diye cikarir emzirirlerdi. Uff ben kimsenin yaninda emziremem esim ve annem disinda yani simdi boyle diyorum ama :/ sen napiyosun bu konuda ?
Cok yanlis dusunuyosn hatta burda bi konu acilmsti dunde yorum yaptm ben erkek olmayan herkesin yaninda emziriyorum surekli bi odaya gidemiyosn heleki küçükken surekli emmek istiyo yemegini birakip gtsen olmuyo arda bi kere oglen 12 bucuktan 5 bucuga kadar memedeydi evde yalnizdim ama ee ben 5 saat yatak odasında patlarim skntidan

Alismissin ama soylemenden belli :KK70:
Ay nasil unuturum cocuklar genelde yasit olurdu gun yapilirdu kadinlar pat diye cikarir emzirirlerdi. Uff ben kimsenin yaninda emziremem esim ve annem disinda yani simdi boyle diyorum ama :/ sen napiyosun bu konuda ?

Yok cnm oyle olmuyor malesef kv nin yaninda da varsa gorumce yaninda da herkesin yaninda emziriyorsun baska odaya gidemiyorsun inan gitsen de herkes pesinden geliyor cunku onlar da daha once cocuk emzirmis dogal geliyor herkese yani cocuk emzirmis her kadina dogal geliyor bekar insanlara tuhaf geliyor :)

Misal iki gun once kvlerdeydik eve girer girmez bi odaya gectim (misafirleri vardi salonda) orda emzirmeue basladim kv geldi gorumce geldi kuzeni geldi yani ay gelmeyin ay gidin denmiyor

Gogusler orta mali oluyo kisacasi cnm :KK70:
Sen bunlari dert etme dogum yapinca hepsi normal gelecek sana da

Hele normal dogum yapacaksan farkli farkli kisiler aciklik kontrolu yapacak emzirmen icin hemsireler gelecek cnm dert etme boyle seyleri

Cayda içiyorlar canim yemek yerken cayin suyunu koyuyorum mutfagi toplarkende demliyorum yoksa cok gec oluyo 11i buluyo gtmeleri bugn 9 bucukta gittiler

Evet canim 2. El 2007 model peugeot 206

Hayirli olsn simdiden cnm aracin vergi borcu hgs borcu vs var mi mutlaka ogrenin

Benim doğum günüm 24 oldum:anne:
Ablamın vefatından beri doğum günü kutlamıyorum, önemsemiyorum ama bu sefer anneyim:anne: Kızımla ilk doğum günüm:anne: Ve bugün avukatlık yemin törenim var saat 14te:KK200:

Ablamın vefatından beri doğum günü kutlamıyorum, önemsemiyorum ama bu sefer anneyim:anne: Kızımla ilk doğum günüm:anne: Ve bugün avukatlık yemin törenim var saat 14te:KK200:
Dogum gunun kutlu olsun canim
Nice senelere kızınla esinle birlikte insallah:KK68:
Benimde 14u bayrama denk geliyo malesef

Daha pek bisi yaptim sayilirmi.bilmem ama mor erik ve uzun suyu yaptim simdilik :KK70:
Kahvaltilik sos yapmayi dusunuyorum, buralarda cok yapiliyor ama daha cok salca gibi kullaniliyor, biber tursusu yaparim birde bakalim.
O degilde siselerin kapaklarini sIkmak ne huzur vericiymis cidden benmi abartiyorm dicem ama baya sevdim :KK70:

Mesaj alindii :)
Amiiin amiin amiin insallah canim :KK68:

PembeLokum PembeLokum canim ilknur dogru soyluyor dikislerin biraz daha iyilesse?
Istemeden olduysa tm ama eger olmadiysa biraz erteleyin bence hem sen zorlanirsin hem Gulsimaya ilgi azalir zamanla..
Tabi siz bilirsiniz yinede canim :)

O test yapma korkusu oluyor evet

I ilknurrr22 kolay gelsin canim, geleyim yardima :)
Canım mor erikten ne yaptın? Bizim bahçede o kadar çok ki ne yapacağımı şaşırdım gelen geçene veriyorum hep.. ama biraz da değerlendirmek istiyorum

Nice mutlu yıllara canım eşinle ve bebişlerinle :)) Musmutlu olursunuz inşAllah.. Hayırlı olsun bu arada avukatta oldun:))
Benimde 5 'inde, grupta ne çok başak burcu varmış... :))

Niye yazdın ben kutlamak için girmiştim ilk ben olucaktım:KK12::halay:
Lokumum doğmuş iyi ki doğmuş bugüüün:KK9::KK73::rolleyes::KK75::KK75::KK36:
Gül kızınla, eşinle, sevdiklerinle daha nice nice mutlu, huzurlu, sağlıklı, bebiş kokulu seneler diliyorum canım kuzum.
Seni çok seviiyorum minik annem:KK200:

Ay kuzum hiç dile getirmiyorum ya değilsem diye ama şu an bıraksam kendimi hüngür hüngür ağlarım. Böyle duyunca tuhaf oldum.
İnşallah hayırlısıyla öyleyimdir yaa.:KK17:
İnşAllah canım, Allah gönlüne göre versin.. Hepimiz geçtik o yollardan çok stresli bir dönem oluyor.. Aslında akışına bıraksak ama yapamıyoruz işte.. korunmayı bıraktıktan hemen sonra olsun istiyoruz.. Ne zaman hayırlıysa o zaman olsun canım..

Cok yanlis dusunuyosn hatta burda bi konu acilmsti dunde yorum yaptm ben erkek olmayan herkesin yaninda emziriyorum surekli bi odaya gidemiyosn heleki küçükken surekli emmek istiyo yemegini birakip gtsen olmuyo arda bi kere oglen 12 bucuktan 5 bucuga kadar memedeydi evde yalnizdim ama ee ben 5 saat yatak odasında patlarim skntidan
Ay bende dun o konuyu okuyunca iyi bari dedim kac zaman emziripte kimsenin yaninda emzirmeyenler varmis :KK70: ya zaten ne ben cok gezmeye gidiyorum ne bana sik gelen oluyor hani bu acidan brlki daha kolay geliyo bilmiyorum yani kolay gelmesede diger turlusude hos gelmiyo :/ en azindan emziren kisi arkasini donse ya.. Sap diye ortaya cikarilmasa ben geriliyorum :KK70:

Yok cnm oyle olmuyor malesef kv nin yaninda da varsa gorumce yaninda da herkesin yaninda emziriyorsun baska odaya gidemiyorsun inan gitsen de herkes pesinden geliyor cunku onlar da daha once cocuk emzirmis dogal geliyor herkese yani cocuk emzirmis her kadina dogal geliyor bekar insanlara tuhaf geliyor :)

Misal iki gun once kvlerdeydik eve girer girmez bi odaya gectim (misafirleri vardi salonda) orda emzirmeue basladim kv geldi gorumce geldi kuzeni geldi yani ay gelmeyin ay gidin denmiyor

Gogusler orta mali oluyo kisacasi cnm :KK70:
Sen bunlari dert etme dogum yapinca hepsi normal gelecek sana da

Hele normal dogum yapacaksan farkli farkli kisiler aciklik kontrolu yapacak emzirmen icin hemsireler gelecek cnm dert etme boyle seyleri
Yuh yaa ne gerek var ki geliyolar tiyatro var sanki :KK70:. Hemsirede doktorda hic sikinti yok bi oda dolusu hemsire,doktor yaninda emzirebilirim :KK70:
Yaa insallah yanlarinda emzirmek zorunda kalmam lokum :KK70:. Bakalim yazarim ben size durumu :KK70:

Günaydııııın cümleten.
Acayip kasık ağrılarım var yav hayır olsun.
Napıyonuz kısçeleeeer???
tutkku tutkku nehirnil111 nehirnil111 duman91 duman91 I ilknurrr22 PembeLokum PembeLokum MutluBulut_ MutluBulut_
Gunaydin canim. Rabbim cok bekletmesin insallah topigimizde hamilesiz kalmasin :)

İyiyim kuzum bende nasıl gidiyor hamişlik:KK19::anneadayı:

Günaydın Mutellam geçmiş olsun bende ağrılıyım bugün regl dönemine giriyorum sanırım:işsiz:
Iyi canim tabi artik cok rahat degil :KK70:

X