2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Iyidir nehirim sen nasilsin :)

I ilknurrr22 aman yesin canim bi zaman sonra tekrar israr et bakalim. Yemeklerine karistirirsin.
Ne kadar oldu arda
7 ayi bitti canim pankek felan yapyrm bugn kabak mucveri yaptm oylelikle yemis oluyo dum bebe biskuvisi aldm yumurtayida icine koydum biraz yedi yapmicam dedgm seyleri yaptiriyo sozde yedirmicektm ay arda gunduz hic uyumuyo mahvediyo beni

Çok yakın değil aslunda oraya gitmrdim diye deil..gitme dediği ve onu dinlemediğim için..

Çok yakın değil aslunda oraya gitmrdim diye deil..gitme dediği ve onu dinlemediğim için..

Anladim canim, erkek dusuncesi iste ne demeli gitsen nolacak, gitmesen nolacak.. zaten yalniz olacakmissin o gun, oda gezmeye gitmis sonucta , sen gezmeye degil annenlere gitmissin ne var bunda ama git anlat bunu

I ilknurrr22 ne verecegini bilmihor insan ya.. aynen yapmam denilenler yapiliyor ilk basta tv falan izletmek mesela .
Tek uygulayabildigim telefonu acip pek ordan bisiler baktirmiyorm ,onunde dursa bile pek dikkatini cekmez cok sukur..ne kadar gec alissa o kadar iyi yoksa daha 1 yasinda bebeler biliyorlar nereye nasil girilecegini yahu ..
Telefon kiliflari daha cok dikkatini cekiyor :)

Uyumayan bebek cok zor canim ya, insallah duzelir uykusu, gece bari uyursa yine iyi.
Eski evinizde uyuyormuydu, acaba ev degistirdiginiz icin duzenimi bozuldu ki

anatkh018 canim nerelerdesin :) minnakin nasil buyudumu :)

Yok canim burda daha cok uyumaya baslamsti 6 bucuk saat araliksiz uyuyodu hic uyanmadan demstm ya hani ramazanda kvdeler 4 5 gun bizdr kaldilar diye o zaman kvde sabaha kadsr uyuyo diye gorumcelerime kpe surekli soyleyip durdu dk basi ondan snra cocuk uyumadi hic o kadar bilmyrm nazar mi baska bisy mi

Evet canım, büyüyoruz :) Dün gittik kız gibi görünüyor dedi, pipi yok dedi

Masallah canim minnakiniza zaman gecmis hemen :)
Kizlar oglanlardan fazla oldu topikte

I ilknurrr22 olabilir canim cok korkarim nazardan..
Agzi bosmu kalmis kv deninde ya, uyudugu olur,uyumadigi olur cocuk bu yani.
Al simdi uyumuyo gel bak de :)

Evet canım, büyüyoruz :) Dün gittik kız gibi görünüyor dedi, pipi yok dedi
Haha bizim doktorda pipisini 5 kere gostermisti pipisi burda diye hayırlısı olsun insallah canim
tutkku
Onlar gider gitmez söyledim uyumuyo artik diye nazar degdirdin cocuguma dedm benim nazarm degmez ki diyo bu degmemis haliyse düşünemiyorum

Aman su benim nazarim degmiyor demiyolarmi sinir oluyorun. Nerden biliyosun degmedigini.. belki kv denin degmedi ama anlattigi kisiler degdirdi..

Ac haric kalan kisma katiliyorum bende oyleyim huzursuz isteksiz bir halim var bugun

Parmagini oynat desen oynatsammi diye bi dusunurum
Hadi sen hamilesin bana nölüü

Ay kisliklarla bozdum kafayi ya, ne zevkliymis :) Keske gecen yil baslasaymisim yapmaya, cahide sultandan yapiyodun sen diimi canim oraya bakaym 1,2 birseye daha

Ay son zamanlar boylemi olacak hep.. Bi ara ne guzel enerjim geri gelmisti
Evet canim herseyi oradan yapmasamda recelleri oradan yapiyorum neler yapiyosun bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…