2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Sürekli donuyo canim uyurken bile emekliyo resmen duser diye almiyorm bi kere aldmda uyuyamadm surekli kipirdiyo duscek diye bakmaktan
@MutluBulut_ ayni oluyo canim pisir dondurma kaplari var ya onlara koy

Aa cnm cok haklisin ben bu acidan dusunmemistim ya kizimla 2 yasina kdr fln uyuma hayalim suya dustu demek emekleyecegini yataktan dusecegini hic dusunmedim ben

Su gecen sene hamileyken basinizi sisirdigim meshur yunanistana gidebildik.bugun sonunda
Hic te abarttigim kadar degilmis ne salagim ama o zamanki korkumla kesin dogururmusum

hersey iyi hos ama sabah cikmadan son kez wc gideyim dedim amaan davetsiz misafirim 1 hafta erken gelmis
Bacaklarimi sokup geldim ..neyse buna sukur diyeyim simarmayayim yine :)

I ilknurrr22 ben saldim artk kendimi canim, cunki.cidde coook yoruldum, herseyi kafaya taka taka kafayi yicem artik en iyisi akisina birakmak..esim.benden daha pimpirikli haliyle bana cocuga iyi bakmiyorsn diyor sonra.. tum gun o baksa eminim oda bu pimpiriklilikten vazgecer..
Birtek yurutme kinusuna katilmiyorum bi zahmet zamam bulup yurutsun cocugu zaten onun nasil mutlu oldugunu gormek bile insana moral veriyor. Yurutec usengec annelerin isi bence :)

Bende su temizlik isibi bu hafta biraktm her gun supur sil yoruldm artk gecen hafta yorgunluktan her yerim agriyodu otrdm agladim agrisindan duramadm

Bende su temizlik isibi bu hafta biraktm her gun supur sil yoruldm artk gecen hafta yorgunluktan her yerim agriyodu otrdm agladim agrisindan duramadm

Ben bir delilik yaptim ama sonum hayir olsun..
Pes ettim artik su isleri ve evi ese birakma dusuncemi gerceklestirdim
Demin ayazi uyuttum ama odaya gelip komik bisiler soyledi hop sese uyandi ayaz, isim ise basimdan askin bussuru bulsk var..
5,dk,10dk gecti hala uyumadi ayaz dedim al uyut, yeter artik bisi yapmicm dedim, bulasiklar var sen yikayacaksin, cocuga den bakacaksn ben kenardan izlicem dedim.
Biliyorum isler yine benim basima kalacak ama oturdum su an, ayaza y3mek yaparim bir tek halbuki onuda o yapmali. Bi altini bile silmek istemiyor bu aralar yine zivanadan cikti. Anan yapsin, anan yapsin diye konusuyo bide Ayazla..
Simdi baban yapsin dic3m bende. Doyursun, bulaskla4i yikasin, giyitsin, mutfagi toplasin disari gezmeye cikarsin bizi .. suketsiki diger odalari toplamistim yoksa onlarida birakacaktim.
Yetrr artik benind3 canim var ya, bir kerecik neden boyle oldu acaba canim dese canimi yesin ama hemen sen yaptin, sen ettin. Yeter bi gel insan gibi dertleselim belki bana yararin dokinur benim bilmedigimi sen bilirsin ama nerdee.. bu gunleri sakayla karisik azarliyor yine tartirmak icin ne zaman kivama gelecek acaba yine

Yapti mi bari canim benmki hayatta yapmaz aynen altini bile değiştirmiyo artik bugn değiştirdi ama uzun bi aradan sonra gecen bende sinirlendim evdeydi sabah 7de uyandi arda emzirip gerii uyutcamkonusup uykusunu dagitti beb iceri gidiyorum dedm birraktm saatede baktm bilerek kac dkka bakcam diye 7 dk bakti sağolsun

Kızlar benim de canım çoook sıkkın iki gün önce eşim bu pazar için arkadaşlarıyla 3 saat uzaklıktaki şehre günübirlik gezmeye gideceğini söyledi..ben tabi gitme filan dedim söz vermiş neyse ben uzatmadım tabii ister istemez surat astım

Dün gece ben bebeği uyutacakken geldi öpmek istedi öpme uyucak dedim tabii bu bozuldu başladı zaten iki gündür surat asmışım da bilmem ne de..

Bu sabah erkenden gitti ..dün sen de annenlere git sıkılma demişti sabah giderken gitme dedi..ben dinlemedim tabii sabah babam beni aldı kahvaltıya getirdi onlara..

Demin aradum ne zaman geliyosun diye gelmiş evdeymiş gel beni al dedim 10 da gelicem diyor yaaşimdi orda benim hiç gelme demem lazımdı sen bilirsin dedim

Şimdi kızlar benim ne suçum varuzun oldu kusura bakmayın..

Biz dogum yapiyoruz onlar lohusa gibi davraniyolar canim anlamak cok zor gercekten bende sinir oldum bugun arda sabahtan beri durmuyo kucagimda halim kalmadi sabahta erkenden kalkiyo uykusuzum kac gundur 2 saat mizmizlandi agladi diye beyfendi rahatsiz olmus al iceri git uyut uyusa zaten uyutcam kucağımda arda bulasik yerlestrdm tut toplayom dedm bn ugrasamam durmuyo diyo bide bktm valla aglayip duruyo diyo noluyo sana ya dedm cocuk bu durmz aglar surekli akilli akilli durcak hali yok ya sanki sen ugrasiyosn kucagnsa gezdrysn dedm delirtti beni yaa biktim diyince tokatlayasim geliyo sabahtan aksama kadar bakan benim gece kalkinca uyutan benim benm uykularm bolunsn ben kucagmsa cocukla mtfak toplayım zorlanan o olsn omuzlarim agriyo valla ayakta zor duruyorum demiyo ki ben yarim saat bakiyim sen yat dinlen diye

Yapti mi ya canim?
Sen iyi etmissin de sanki bu tarz seyler esine sökmez gibi geliyor bana sen de yapmazsin o da yapmaz oyle kalir ev

Ee madem eve gelmis neden 10da gelecegim diyor 10a kadar evde keyif mi catmak istiyordu?

Oy cnm ya istemsiz guldum ya 7 dk bakti demissin ya

Valla analar ceker cefayiiii
Baba olmakta ne var

Biz de kv gile geldik kizlar mersine kv bi gozunden ameliyat oldu (instada fotosunu gordum esime hadi kalk gidelim dedim oyle geldik) diger gozunden de yarin ameliyat olacak

Cook yoruldum bugun ya
Olsun kizimin cani sagolsun onun bi kabahati yok yavrucagizi alip akdenize getiren biziz buyuk bi hava degisikligi
Antalya tatili oncesi prova olur diye dusundum ben de biraz alissin diye dusundum bakalim

Bugun denize girdim esim babasi ve kizim sahilde oturdu ben gorumcem ile girdim

Kv evden cikamiyor tabi
Iyi mi ettik bilemedim kadin ameliyat oldu sanki yük olduk ya

Gerci gorumcem yapiyor tum isleri ama
Biluyosunuz az cok ben is yapmam pek huyum degildir cocugu bahane ederek yapmiyorum 1 gexcligine gelmisim ztn

PembeLokum I ilknurrr22 lokumum iyi tanimissin esimi yapmadi taabiki , su saat oldu daha yeni oturdum ah bana ne boyle antin kuntin isler anam agladi bulask yikamaktan
ama iyi oldu yaptigim.bir yandan, Ayaza yemek yedirirken dedim al yedir bosa zaman kaybrtmeyeyim.bulasiklari yikayayim / yedirip markete falan gidecektik o yuzden gec kalmayalim iyice diye d3mistim/ ama o verince yemiyormus, bugun yorulmus vs neyse yedirirken laf lagi acti ben tabi basladim aglamaya acik acik herseyi konustuk, ne kadar uzuldugumu yoruldugumu, beni ne kadar kirdigini anlattim..sirf onun temizlik takintisi yuzunden oglumla ilgilenemedihimi anlattim uzulerek dinledi beni cunki cok agladim.
Ozur diledi ama dilese neye yarar .benim her dedigimi takma diyor, bukadar herseyi nasil takabiliyisun fln diyr .arada olurmus oyle ne arasi her aksam ayni mesele .
Baya konustuk insallah anlamistir artk beni kizlar ya , ay yardin falan istemiyorum yeterki artik beni uzmesin,mutlu etsin. Bence mutlu huzurlu kadin elinin degdigi her isi askla yapar.

seker000 surat ben olsam bende asardim canim ya, tamam yoruluyordur gezmeye ihtiyacu vardir ama eslede gayet guzel gezilir bence. Hen oglusunuz buyudu.
Bizlerde yorgunuz ama nedense sen cocuga bak ben hafta sonu surayabgidiyorm diyemiyoruz.

Tripmi.atmis sanki biraz. Insallah durumlar iyiye gitmistir canim uzulmrmeye calis bebisin ve sutun icin en azindan

Iyi olmus hic degilse icini dokmussun cnm yaa bir de aglama uff pufff yapsaydi seni dinlemeseydi sustursaydi kavga etseydi daha kotu olurdu bak hic degilse dinliyor o da hatalarinin farkina varabiliyor

Dedigin gibi seni bu kadar uzmese ve biraz daha anlayis gosterse sen ev islerini daha cok isteyerek yaparsin sana bu kdr zor gelmez hem mutlu anne mutlu cocuk demek Ayazın mutlu bi cocuk olmasi icin senin mutlu olman gerek oncelikle

Aynen trip atıyor ataya devam ediyor 7 buçukta getirdi eve ben sana gitme dedim niye gittin diyır tabii ben başladım ağladım yine ağlamaya tutamıyorum kendimi..ben ağlayınca daha çok sinirleniyor bebeği hiç kucağına da almadı küsüz hâlâ..çok üzülüyorum sütüm kesilmez demi nolur bişi diyin

Aynen lohusa olan o..almıyo çocuğunu kucağına dünden beri

Aynen lohusa olan o..almıyo çocuğunu kucağına dünden beri
Canım ne olursun üzme kendini, bak ben çok üzdüm sütüm hiç kalmadı sayılır.. 10 cc bile çıkmaz yani.. kızım emmek istiyor ama süt yok ona daha çok üzülüyorum, sürekli mama ya da yemek vs yapıyorum... O daha zor bi iş yani.. Eşlerde de bazen bu gibi takıntılar olabiliyor. Kendi annesine gitseydin bişey demezdi o zaman.. Valla sinir oluyorm böyle ayrımcalık yapıp trip atmalarına..

Oy cnm ya istemsiz guldum ya 7 dk bakti demissin ya

Valla analar ceker cefayiiii
Baba olmakta ne var
Gul gul bende guluyorum yarim saat baktm diyo bide oda bakma degil yaninda yatti aglayinca annesi diye geldi sonrada uyutamadm tabi cocugu

tutkku aglasak ne fayda o gun tamam derler 2 gun sonra eskiye donerler
seker000 oğluna da mi trip atiyoms

Aynen canım bi de kendi demişti başta git diye annesine hergün gitsem sorun yok..sütüm kesilmez inşallah ama üzülmemek elimde değil en ufak bişeyi bile kafama takıp büyütüyorum((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…