2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Aynen canım bi de kendi demişti başta git diye annesine hergün gitsem sorun yok..sütüm kesilmez inşallah ama üzülmemek elimde değil en ufak bişeyi bile kafama takıp büyütüyorum:KK43:((
Canım boşver yarın birgün sütün kesilince de (bizim oralarda bi tabir var inekle ilgili şimdi tam olarak hatırlamıyorum öyle bişey diyorlar hani bebeğini hiç mi sevmiyorsun gibisinden sevince sütün geliyormuş ta öyle diyorlar.. ) insanların ağzına malzeme verme yeterki... Sizin yüzünüzden oluyor yapmayın etmeyin şu çenelerinizi bi tutun diyemiyor insan..

Biz de kv gile geldik kizlar mersine kv bi gozunden ameliyat oldu (instada fotosunu gordum esime hadi kalk gidelim dedim oyle geldik) diger gozunden de yarin ameliyat olacak

Cook yoruldum bugun ya
Olsun kizimin cani sagolsun onun bi kabahati yok yavrucagizi alip akdenize getiren biziz buyuk bi hava degisikligi
Antalya tatili oncesi prova olur diye dusundum ben de biraz alissin diye dusundum bakalim

Bugun denize girdim esim babasi ve kizim sahilde oturdu ben gorumcem ile girdim

Kv evden cikamiyor tabi
Iyi mi ettik bilemedim kadin ameliyat oldu sanki yük olduk ya

Gerci gorumcem yapiyor tum isleri ama
Biluyosunuz az cok ben is yapmam pek huyum degildir cocugu bahane ederek yapmiyorum 1 gexcligine gelmisim ztn
Canım nasıl geçti? kv ne tepki verdi?
Birde iyi yapmışsın hani katarkt öyle çok büyük bi ameliyat değil denize girmen iyi olmuş boşver :))

Onu dinlemeyip gittim ya tavır yapıyor..7buçukta aradı geliyorm diye

Aynen trip atıyor ataya devam ediyor 7 buçukta getirdi eve ben sana gitme dedim niye gittin diyır tabii ben başladım ağladım yine ağlamaya tutamıyorum kendimi..ben ağlayınca daha çok sinirleniyor bebeği hiç kucağına da almadı küsüz hâlâ..çok üzülüyorum sütüm kesilmez demi nolur bişi diyin:KK42:

Canim yaa esine küsünce cocuguna da küsen babalara sinir oluyorum he babam da yapardı biz kucukken:KK12:
Biz cocuklarin ne sucu varsa:işsiz:
Benim de zar zor sakinlestirdigim cocugu arkama bi donuyorum esim sapur supur operek tekrar cildirmasina neden oluyor ben ses etmiyorum sonra bana sevdirmedin cocugumu der diye:işsiz:
Erkekler boyle cnm ses etmeyecen:işsiz:

Gul gul bende guluyorum:KK70: yarim saat baktm diyo bide oda bakma degil yaninda yatti aglayinca annesi diye geldi sonrada uyutamadm tabi cocugu

tutkku tutkku aglasak ne fayda o gun tamam derler 2 gun sonra eskiye donerler
seker000 seker000 oğluna da mi trip atiyoms

Ztn cocuk uslu duruysa yaninda oturmakla cocuga bakmis oluyorlar cocuk agladiginda direk "annesiiiiiiii" :KK45:

Canım nasıl geçti? kv ne tepki verdi?
Birde iyi yapmışsın hani katarkt öyle çok büyük bi ameliyat değil denize girmen iyi olmuş boşver :))

Iyi geciyor canim kv kp epey seviyor bebisimi, bebisimi sevsinler yeter ya yoksa cocugum ilerde uzulur beni sevmiyorlar diye:)

Ama.benim bebegime olan ilgi alakami gorunce bi sasirdilar epey beni ovuyorlar cok iyi bakiyo annesi torunuma diye anlatiyorlar:KK45:

Ne varsa torunda var valla:KK45:

Canim yaa esine küsünce cocuguna da küsen babalara sinir oluyorum he babam da yapardı biz kucukken:KK12:
Benim de zar zor sakinlestirdigim cocugu arkama bi donuyorum esim sapur supur operek tekrar cildirmasina neden oluyor ben ses etmiyorum sonra bana sevdirmedin cocugumu der diye:işsiz:

Ztn cocuk uslu duruysa yaninda oturmakla cocuga bakmis oluyorlar cocuk agladiginda direk "annesiiiiiiii" :KK45:

Iyi geciyor canim kv kp epey seviyor bebisimi, bebisimi sevsinler yeter ya yoksa cocugum ilerde uzulur beni sevmiyorlar diye:)

Ama.benim bebegime olan ilgi alakami gorunce bi sasirdilar epey beni ovuyorlar cok iyi bakiyo annesi torunuma diye anlatiyorlar:KK45:

Annesi oglun acikmis ogluns meme ver annesi diyo bide ayy delirmelik tam :KK70: dun altino degstryo zor bagladi bezi bi ara pes etti biraz oyle dolaştı sonra baglamis :KK70:

Ohh iyi bari canım, hala orda mısınız ben dönmüşsündür diye düşünmüştüm:))

Annesi oglun acikmis ogluns meme ver annesi diyo bide ayy delirmelik tam :KK70: dun altino degstryo zor bagladi bezi bi ara pes etti biraz oyle dolaştı sonra baglamis :KK70:

Hahaha evet annesiiii kizim acikmis annesiiiii kizimin burnu tikanmis annesiiiiiii

:KK70:

Ohh iyi bari canım, hala orda mısınız ben dönmüşsündür diye düşünmüştüm:))

Su an kv diger gozunden ameliyatta canim:) bugun de denize gireyim de oyle donelim dedim esime :)

Iyi olmus hic degilse icini dokmussun cnm yaa bir de aglama uff pufff yapsaydi seni dinlemeseydi sustursaydi kavga etseydi daha kotu olurdu bak hic degilse dinliyor o da hatalarinin farkina varabiliyor

Dedigin gibi seni bu kadar uzmese ve biraz daha anlayis gosterse sen ev islerini daha cok isteyerek yaparsin sana bu kdr zor gelmez hem mutlu anne mutlu cocuk demek Ayazın mutlu bi cocuk olmasi icin senin mutlu olman gerek oncelikle

Oyle aslinda haklisin dinledi bari.. insallah anlamistir beni.
Mutlu kadin cevresinide mutlu eder aynen, bebislerde hissediyor herseyi en cok ona uzuluyorum . Ne goruyorlarsa onu ogreniyorlar simdi..

Aynen trip atıyor ataya devam ediyor 7 buçukta getirdi eve ben sana gitme dedim niye gittin diyır tabii ben başladım ağladım yine ağlamaya tutamıyorum kendimi..ben ağlayınca daha çok sinirleniyor bebeği hiç kucağına da almadı küsüz hâlâ..çok üzülüyorum sütüm kesilmez demi nolur bişi diyin:KK42:

Canim benim nolur uzulm3 bu kadar ..napacak nereye kadar dayanacak, kucucuk bebegin sucu neymis.
Benim esimde oyleydi bu aralar pek sorgulamiyor ama eskiden gitsem kacta gittin, kacta geldin, ne yaptin orda vs vs sacma sapan sorular soruyordu. Oysaki gittigim cumartesiden cumartesiye dusun cok nadir hafta ici giderim.
Bugun cumartesi kacmaz gitmelisin gibisinden laflar sokar mesela. Artik pek takmamaya calisiyorum o da alsin ayazi gotursun benim gidesim yok, nasil olsa annemlere gitmek istemiyor mesela ee benide kendi annesine gitmek icin zorlamasin.
Hep sen gidiyorsn neden ayagina b3kliyorlar onlar gelsin diyo bazen , hep gittigim ise haftada 1 kez.
Cok sukur hayattalar, simdi gitmeyip ne zaman gideyim ben annemlere.. onunda onune duramam alsin gotursun ama beni zorlamasn iste.
Beni ne kadarda uzse annem babam sonucta napayim insan hemen unutuyor hatalarini ailesinin

Nolur uzulme cnm tm , senin kv yakinmiydi acaba ondanmi kiziyor ona gitmeyip annene gittigin icin

Gul gul bende guluyorum:KK70: yarim saat baktm diyo bide oda bakma degil yaninda yatti aglayinca annesi diye geldi sonrada uyutamadm tabi cocugu

tutkku tutkku aglasak ne fayda o gun tamam derler 2 gun sonra eskiye donerler
seker000 seker000 oğluna da mi trip atiyoms

Aynen du bakalim ne zaman tartiricz yine.
Tekrar basa donuyoruz hep ,ayni konular uzerinde donup duruyoruz aylardir.

O "annesiii" durumu bizdede var..
Kaka yapsa dur bak anne temizleyecek simdi, annessiiii gel altini al..
Hepsimi aynu olur yahu :KK14:

Kizlar bisi sorcam dun koy yumurtasi kirdim ikisi kanli cikti, birtanesinden ise civ civ cikti :KK43: gozleri filan olusmustu of cok kotu oldum.
Bilmeden topladilar herhalde, sabahta ayni yumurtalardan kaynatmistim birtane insallah onda yokmustur :KK43:

Ne dicem hep koy yumurtasi aliyoruz ya , nerden bilcez iclerinde oyle olmadigini, haslayinca anlamiyorsun sonucta :KK51:
ayaza bazen hasliyorum, sarisinin ortasi da hep biraz sert bisi oluyor yoksa onlardami civciv olusan yumurtadir varmi bilginiz :KK51:

Koy yunurtasi zaten yiyemiyordum simdi iyice icim.bi garip oldu

Birdee kizlar buzluga sizden heveslenerek borek aticam bugun ama pisirip oylemi atayim, yoksa cigden atip pisirecegim zaman yumurtasini felan surup oylemi pisirmeliyim?

Oyle aslinda haklisin dinledi bari.. insallah anlamistir beni.
Mutlu kadin cevresinide mutlu eder aynen, bebislerde hissediyor herseyi en cok ona uzuluyorum . Ne goruyorlarsa onu ogreniyorlar simdi..

Canim benim nolur uzulm3 bu kadar ..napacak nereye kadar dayanacak, kucucuk bebegin sucu neymis.
Benim esimde oyleydi bu aralar pek sorgulamiyor ama eskiden gitsem kacta gittin, kacta geldin, ne yaptin orda vs vs sacma sapan sorular soruyordu. Oysaki gittigim cumartesiden cumartesiye dusun cok nadir hafta ici giderim.
Bugun cumartesi kacmaz gitmelisin gibisinden laflar sokar mesela. Artik pek takmamaya calisiyorum o da alsin ayazi gotursun benim gidesim yok, nasil olsa annemlere gitmek istemiyor mesela ee benide kendi annesine gitmek icin zorlamasin.
Hep sen gidiyorsn neden ayagina b3kliyorlar onlar gelsin diyo bazen , hep gittigim ise haftada 1 kez.
Cok sukur hayattalar, simdi gitmeyip ne zaman gideyim ben annemlere.. onunda onune duramam alsin gotursun ama beni zorlamasn iste.
Beni ne kadarda uzse annem babam sonucta napayim insan hemen unutuyor hatalarini ailesinin

Nolur uzulme cnm tm , senin kv yakinmiydi acaba ondanmi kiziyor ona gitmeyip annene gittigin icin

Aynen du bakalim ne zaman tartiricz yine.
Tekrar basa donuyoruz hep ,ayni konular uzerinde donup duruyoruz aylardir.

O "annesiii" durumu bizdede var..
Kaka yapsa dur bak anne temizleyecek simdi, annessiiii gel altini al..
Hepsimi aynu olur yahu :KK14:
Kolayi bulmuslar kaciyolar

Birdee kizlar buzluga sizden heveslenerek borek aticam bugun ama pisirip oylemi atayim, yoksa cigden atip pisirecegim zaman yumurtasini felan surup oylemi pisirmeliyim?
Ay su yumurta meselesi midemi bulandrdi bende yemiyorm smdi sarisindanda tiksindm artk hic yemiyorm canim ben buzluga sarip atiyorm cikarip ustune yumurta surup pişiriyorum oyle daha guzel oluyo

Ay su yumurta meselesi midemi bulandrdi bende yemiyorm smdi sarisindanda tiksindm artk hic yemiyorm canim ben buzluga sarip atiyorm cikarip ustune yumurta surup pişiriyorum oyle daha guzel oluyo

He cevap varmi diye girmistm iyiki yazmissin, hazirladm malzemeleri pisirecektm yazmasaydin :KK48: senin gibi yapayim o zaman.

Sorma cok etkilendm bende, zaten tadi ve kokusu yuzund3n yiyemiyordm simdi iyice bi garip oldum..zararli olani yemege devam :)

He cevap varmi diye girmistm iyiki yazmissin, hazirladm malzemeleri pisirecektm yazmasaydin :KK48: senin gibi yapayim o zaman.

Sorma cok etkilendm bende, zaten tadi ve kokusu yuzund3n yiyemiyordm simdi iyice bi garip oldum..zararli olani yemege devam :)
Ben hic yemiyorm koy yumurtasinida normalinide:KK70: Arda bana cekms oda sevmedi yemiyo zorla yedirdm kustu

X