2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Çok fazla midem bulanıyor ve ben gebelik testi yapmaya korkuyorum:)
2. Çocuk diye diye diye sonunda hamile kalmayi basardim sanirim:KK45:

Evet canim tek basima yapcam menemenligi dun patlicanlari bi saatte hallettim 17 kilo domatesten ne kadar cikarsa canim
biz 30 kilodan yaptık 1 kilo kırmızı biber, yaklaşık 1 kiloda yeşil biber koydum 33 şişe oldu, seninde 15 şişe olur heralde gerçi 5-6 tanesi büyük gerisi küçüktü benim.. Valla iyi yapıyorsun bebişle, ben annemle yaptım

biz 30 kilodan yaptık 1 kilo kırmızı biber, yaklaşık 1 kiloda yeşil biber koydum 33 şişe oldu, seninde 15 şişe olur heralde gerçi 5-6 tanesi büyük gerisi küçüktü benim.. Valla iyi yapıyorsun bebişle, ben annemle yaptım
Napiyim canm annem calisiyo kvdede yardm etmez heralde teklif etmedm ama zaten malzemeleri hep o aliyogonderiyo bide ben mi yapcam diye dusunurse annemde tarhana yapti bizim icin yine buzluga fazla fazla yapip atiyo ondan getryrm bamya bezelye felan
Olmadi yarisini bugun yarisini yarin yap coksa :)
17 kilo canim cokta fazla degil yaparim yaa kavanozlara kapak almam lazm önce cikiyim onlari aliyim yada esim erken gelrse onu gonderirim bende menemenligi koyarim o sırada bizim buralardada pek yok ya alablcegn bi yer bulurum insallah

Napiyim canm annem calisiyo kvdede yardm etmez heralde teklif etmedm ama zaten malzemeleri hep o aliyogonderiyo bide ben mi yapcam diye dusunurse annemde tarhana yapti bizim icin yine buzluga fazla fazla yapip atiyo ondan getryrm bamya bezelye felan

17 kilo canim cokta fazla degil yaparim yaa kavanozlara kapak almam lazm önce cikiyim onlari aliyim yada esim erken gelrse onu gonderirim bende menemenligi koyarim o sırada bizim buralardada pek yok ya alablcegn bi yer bulurum insallah
doğru canım kime ne diyeceksin en azından kendim yaparım dersin ama işte ben elifle yapamam mesala bi yemeği zor koyuyorum:) sana kolay gelsin o zaman canım

Günaydıııın:uykucu:
1 adet uyanamayan açılamayan ayılamayan Merve ben:KK34:
Umarım sebebini biliyorumdur diyerek bir yeşil ışık bırakıyorum şuraya.
'İnşallah Allahım inşallah'larınızı alırım.
Sebebini bilmeden amin diyiverin a dostlar.
Tükendim...

doğru canım kime ne diyeceksin en azından kendim yaparım dersin ama işte ben elifle yapamam mesala bi yemeği zor koyuyorum:) sana kolay gelsin o zaman canım
Sağol canim hepsine yetisiyorumda iste sonra olan bana oluyo yorgunluktan her yerim ağrıyo
Tükendim...
Bi tane şuraya uykuya hasret bi ilknur bırakalım:KK70:
Amin diyelim bide
Nasılsın canım:KK54:
Iyiyim canim sen nasılsın

Ay son zamanlar boylemi olacak hep.. Bi ara ne guzel enerjim geri gelmisti :KK70:
Evet canim herseyi oradan yapmasamda recelleri oradan yapiyorum :KK70: neler yapiyosun bakalim

Daha pek bisi yaptim sayilirmi.bilmem ama mor erik ve uzun suyu yaptim simdilik :KK70:
Kahvaltilik sos yapmayi dusunuyorum, buralarda cok yapiliyor ama daha cok salca gibi kullaniliyor, biber tursusu yaparim birde bakalim.
O degilde siselerin kapaklarini sIkmak ne huzur vericiymis cidden benmi abartiyorm dicem ama baya sevdim :KK70:

Tükendim...

Mesaj alindii :)
Amiiin amiin amiin insallah canim :KK68:

@PembeLokum canim ilknur dogru soyluyor dikislerin biraz daha iyilesse?
Istemeden olduysa tm ama eger olmadiysa biraz erteleyin bence hem sen zorlanirsin hem Gulsimaya ilgi azalir zamanla..
Tabi siz bilirsiniz yinede canim :)

O test yapma korkusu oluyor evet

@ilknurrr22 kolay gelsin canim, geleyim yardima :)

X