2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Afiyetle yiyin canim :) sevdin he kapaklari sıkmayı

Valla iyi olur arda icinde evde kendim domates salcasi mi yapsam diye dusunuyorum menemeni de halledersem geriye bi turşu bide kirmiz biber kozleyip onun tursusunu yapmak kaliyo yaprak basmistim 5 kiloda yeşil fasulye attim dolaba bezelyede attm 4 kilo ama yemisiz

Kirmizi biber tursusuda guzel oluyor bak iyi aklima grtirdn..
En kolayi buzluk ya keske hersey buzluga atilsa

Kirmizi biber tursusuda guzel oluyor bak iyi aklima grtirdn..
En kolayi buzluk ya keske hersey buzluga atilsa
Benm buzluk şimdiden doldu etleri nereye koycam hic bi fikrm yok dunde patlican kozledm attm kirmizi biber yesil biber dpgrayip attim patlican kebabi yapiyorm onun icin kizarttm attm karniyariklik attm

Kizlar blenderimi kirdim
Yeni almistik henuz 1,2 ay oldu ne dicem b3n simdi esime
Ust kismi camdandi,saglikli olsun cam alin dedi satici simdi gidip camlari ona yediresim var..
ayri satiliyormudur o bicakli kismi varmi bilginiz para biriktirip alsammi esime fark rttirmeden hic sirasi degildi ya of

Canim isteyerek yapmadin sonuçta garantisi varsa garantiye gonder gerci herseye kullanici hatasi diyolr ama

Kizlar salakligima doymayim
Kvdeyi çağırdım ki ardaya baksin bende menemenligi yapiyim diye geldi hastaneye gitti ordan gelirim dedi ben o gelene kadar menemenligi yaptim yatak odasinin perdesini astim banyoya girdim bulasik makinesini bosalttim geldi ve aksama burdalar yemek yapilcak kim yapcak tabiki ben gulsem mi aglasam mi halime arda uyudu hep onada bakmış olmadi ee sonra cay ictik orayi topladm tencereleri felan yikadm evi supurdum yardim etti mi hayir bide ardaya diyo ki yarin gelde babannemin evini supur de diyo sinirler tepeme geldi arda supursun fgelsinde ben supuremem dedm

Canim bundan sonra kv deden cop isteme. Yemek konusunda da yap bi makarna gitsin habire onlara yemek mi.yapacaksin ya
tutkku canim sikma canini olacagi varmis iste

Canim bundan sonra kv deden cop isteme. Yemek konusunda da yap bi makarna gitsin habire onlara yemek mi.yapacaksin ya
tutkku canim sikma canini olacagi varmis iste
Kiymali makarna yaptim corbayla salatayida kvde yapti lavabonun borusu cikmis su olmus hep dolapların ici hep yorgunken is cikar zaten bana dedim dolabin icindekileride yikadi yardim etti allahtan

Ciddi olamazsın daha dikislerin iyilesmedi 6 ayda anca iyilesiyoms dikkat et bu kadar acele davranma

Insallah canim oh ellerine saglik :)

Degilsindir degilsindir :/

Gunaydin canim:)

Ah benim ztn bu kdr da acelem yok hani diyordum ya 1 yildan sonra hamile kalmayi dusunuyorum diye

Bakalim test yapmadim daha

Her seyi buna yoruyorum simdi gozum karariyor basim donuyor halsizim midem bulaniyor bebegim emmek istemiyor vs vs

Bebisimin mevlidi var cumartesi onu bi atlatalim test yapacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…