2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Mercimek corbasini bende tencerede yapiyorm cogu zaman azcicik corba icin kocaman dudukluyu kim cikarcak ama kuru fasulye nohut pismiyo tencerede bi kere esime etlo yaptm kendimede etsiz tencerede pisirdm kendiminkini 2 saatte pismedi bile

Tencerede hiç denemedim kuru fasulyeyi de düdüklü her yemekte kolaylıkmış annem öyle diyo bakalım görcez bundan sonra cesaretlenirsem

Sonra kapi calacak, davetsiz misafir gelecek..tum keyfin gidecek
Evet o da var neyse ki bizde kayınvalide dışında kimse sürpriz yapmaz
Keşke yağmur yağsa burda da
Burada durdu oraya geliyordur belki

Aynen canım kolumu kırpırdatasım yok

Ayy evet duduklu.bi taneee ama son zamanlarda duduklum gec pisirmeye basladi bi 10 dk falan :/

Simdi sen kullanmaya basladin ya kendini naza cekiyodur bunca zmn bana dokunmadin al sana duduklu boyle olur diye falan
Bozuldumu dicem.ama bozulurmu duduklu.bilmiyorum

Mutella haydi aksama bir kuru fasulye yapta yiyek yanlis anlama maksat sadece dudukluyu denemen,bizde iyi pisiriyormu test ederiz

I ilknurrr22 butun is esine dusuyor aslinda ama iste annesi babasi ne diyecek,dese bile kackere diyecek..herkesin akli var mantikli fusunebilseler sadece..
Dedigin gibi her zaman yemege gelmeleri cok ayip,aksine o yapip getirmeli cocuklu olan omu sanki..
Insallah akillarini baslrina alirlar canim denecek bisi yok

Dimi kendini cekiyo ama yapmasin boyle ne kadar zamandir dostuz lastigiyle mi ilgili problem bilmiyorum :/

Ee iyimi kotumu bilemedim ne desem
Ne suprizci kv deler kpderlerimiz var
Kötü tabi eşim kaç kere uyardı neyse ki pek gelmiyor bozuluyor herhalde Arıyor pat diye şuraya geldim evde misiniz geliyorum diyor ilk evlendiğimiz aylar bakıyorduk bizim oradaki arkadaşına gelmiş sonra bizim zile bastığında bize geldiğinden haberimiz oluyordu ben şok ben iptal nasıl zor günlerdi Allahtan arkadaşıyla kavga etti küstüler

Aman bizimkiler 1 kere supriz yaptilar esim haber vermeden gelmeyin diyince tekrari olmadi kizim doguncada olmaz insallah

Ben bu seneye kadar boyle terledigimi bilmiyorum ya bitsin artik yaz
Hamilelik yüzünden terliyorsun canım
Aman bizimkiler 1 kere supriz yaptilar esim haber vermeden gelmeyin diyince tekrari olmadi kizim doguncada olmaz insallah

Kayınvalide bozuldu o sıralar ama şimdi de şuraya geldim evde misiniz diye soruyor Allahtan ben alışık değilim anneme bile giderken 1 gün öncesinden ya da sabahtan söylüyorum sonuçta herkesin bir düzeni yemeği temizliği var benim kv azıcık rahat olduğundan herkesi öyle sanıyor Ben çocuktan korkuyorum bizde ki durumları tahmin edebiliyorum çünkü inşallah sende öyle olmaz kuzum

Bizimkilerden evden cikmadan ariyolar yada yarim saat 1 saat once canim hani cokta erkenden degil insallah :))Aman birak bozulsun :)

Yapıyorum hepinizi bekliyorum bak

Bizimkilerden evden cikmadan ariyolar yada yarim saat 1 saat once canim hani cokta erkenden degil insallah :))Aman birak bozulsun :)
Sizinki de iyiymiş 1 saate ne yemek ne temizlik olur değil mi
nehirnil111 cidden kotu oluyor Oyle ya.
Iyi bari ariyormus artik cat kapi gelmeye benzemez yine

Bir nebze en azından öteki türlü elim her yere doğru koşuyordu aşağıdan bina girişinde zile bastığında bir kere de alt kapı açıkmış direk bizim kapıdaydı

Valla canim bende baktim esimin tarafindan bisry gormuyorum hic kendimi bosuna yormiyim diyorum hemen bir kek falan cirpiyorum tamamdir baktim uzun oturacaklar yada yemek saatinde geliyolar evde ne varda 3 cesit salata ilk zamanlar deli gibi ugrasiyodum

Yemekler yapıldı mı hanımlaaaaaaar??

E sendeyiz ya bu aksam

Tavuk cigeri kizarticam aksama, simdi kuafore gidiyorum, arkadasa ev gormeye falan gitcm baya isim var . Azcik gezeyim hak ettim ama

nehirnil111 iyi senin.anahtarla girme olayi yok
Bizimkilerde anahtar hala var,emzirirken giriyolardi mesela baktm boyle olmauacak kaliyi hep kilitli tutuyodum,onlar her d3fasinda yokluyordu anahtarla..
Ne ayip diimi sanirsin cocuk yasiyor o evde,aile degil. Her turlu hali var insanin yani, belki canim.bugun tembellik yapmak iztedi,belki musait degilim. Iiy derin meseleler..aklima geldikce bana geliyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…