2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Ins canim zaten o gun geldiginde elimden geldigince evde oyalanmak istiyorum hastanede saatlerce stres olmak istemiyorum tabi suyum gelirse giderim hastane 1 saat uzaklikta bize
Bakalim benim dogum hikayem nasil olucak :)
Canım önce benim nişanım geldi, nişan geldikten sonra hemen doğum olmaz diye biliyordum ben o yüzden çok sallamadım açıkcası, sonra duşa girdim suyum geldi o yüzden mecbur kaldım hastaneye gitmeye ki senin baya uzakmış tabi gitmen gerekiyor.. birde ıkınmaktan korkuyormuşsun hiç korkma, sancın geldikçe ıkın ki bebek aşağı insin iyice ama bağırmada çünkü doğumda çok lazım oluyor, valla ben bağırdım rahatladım doğururken :))

Hastaysan bi bana mı hastasın herkeşlere yazıyosun bana mı yazamıyosun? Üvey miyim ben?
Şaka bi yana sonuçlarını bize yazmayı unutma emi?
Kıyamam oyy gel sarılalım Tabi ki kuzum yazacağım o değil de fena gök gürlüyor şansıma yağmur yağacak herhalde

Geliyor geliyor enerjin ama ben bitkinim (
demek fasulyeyi haşlayarak yapıyorsun aklımda bulunsun bende öyle yapayım cidden unutuyor insan

Ay yoook değilsin değilsin, nolur şartlamayın kendinizi ballı kaymaklarım
Tabi bende minik canavar olmadığı için halinizden anlamıyor da olabilirim
Evet canım benim haşlayarak yapıyoruz biz.

Aski memnuya baglama kiz
Haslayarak he hmm deneyeyim o zaman bakalim, duduklum olmadigi icin aksamdan islatmazsam oo aksama kadar fasulye kaynatirim

Sarki icin teeeşkur ederizz, Ayazin sevdiklerinden ona armagan edeyim bende

Bende cok bagirdim ya
Bukasar bagiracagimi tahmin etmiyodum,sonra cok utandim ama cunki yan odalarda dogum yapanlar vardi,hamileler vardi baya bagirdin dediler oda arkadaslari
Ama napalkm keyfimizden oraya yatip ciglik atmiyoruz ya

Napayım kaç kez izledim içime işlemiş Aşk-ı Memnu
Dene bakalım canım. Ben de çok korkuyorum aslında düdüklü tencereden ama hırs yaptım artık korkmıycam
Yerim ben o kuzuyu

İnsanın bu yağmurda evde olası geliyor alacaksın kahveni perdelerini açacaksın dışarıda yağmur sen kahven ve kitabınla başbaşasın ya da tv karşısında cips kolanla

Keşke yağmur yağsa burda da

Korkma korkma eda sanirim bir ara korkuyordu sonra burdan cesaretlenip simdi ustasi oldu

bende alsam diye dusunuyorm ama amayla kaliyor hep

Tabi ki en azından gönlün rahat eder canım
Aynen canim havalarda o kadar sicak ki hic bi yere gidesm gelmiyo
tutkku sevmeleri hosuma gidiyo sevsinler ama sevmek icin gelmiyolar ki her zman her geldklerinde yemek yapyrm ee bi cesitte olmuyo her sefernde corbasi pilavi salatasi eti yemegi mesela kendi annem hic yemek yaptrmaz ben yemeğe cagiririm biz yer geliriz sen yorulma cay iceriz sadece der yada isten cikinca ugrarlar yarim saat cocugu sevip giderler bana hic zahmeti olmaz haftada bi olsa yine olmaz ama en az 4 gun

Iyiyim canim cok sukur :) Amin insallah Allah isteyen herkese nasip etsin insallah :)

Ben bekarken elimi surmezdm dudukluye annem altini kapat derdide kapatamazdm bile korkudan simdi hic korkmyrm hatta hemen ocaktan alip suya tutuyorm acmak icin beklemiyorm bile cesaretlenin kizlar

Ben de evlendikten sonra 1 kere yaptım ama nasıl korktum o zamandan beri görmezden geliyorum düdüklü tencereyi Mercimek çorbasını bile tencerede yapıyorum

Iyiyim canim cok sukur :) Amin insallah Allah isteyen herkese nasip etsin insallah :)

AMİİİİN!

Ben de evlendikten sonra 1 kere yaptım ama nasıl korktum o zamandan beri görmezden geliyorum düdüklü tencereyi Mercimek çorbasını bile tencerede yapıyorum

AMİİİİN!
Mercimek corbasini bende tencerede yapiyorm cogu zaman azcicik corba icin kocaman dudukluyu kim cikarcak ama kuru fasulye nohut pismiyo tencerede bi kere esime etlo yaptm kendimede etsiz tencerede pisirdm kendiminkini 2 saatte pismedi bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…