2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 ama sen alttan aliyorsun,gulee yuz gosteriyorsun bizdede ayniydi durumlar gelme gitmeler,saat kaclara kdr oturmalar ama baktim yuz verdikxe tepemize ciktilar simdi suratsiz gelin diyolardir ama umurumda degil yuvami dusunmek zorundayim cunki sonumuz iyiye gitmiyordu.
Edanin dedigi gibi hic birimiz senin gibi degiliz sanirim, senon gibi olsam beraber yasardik bence :KK70:

Aman canim demir var madem dikkat edin veya sizde yaptirin

MutluBulut_ MutluBulut_ haha aynen :KK48:

Kiz asil sen neredesiiiğnnn:KK11:
Ozletiveedin kendini
Nasilsin canim :KK68:

MutluBulut_ MutluBulut_ aynen evlenince rahata ermistim resmen, annemn babamin sunmadigi rahatligi sundu aslinsa esim bana ama keske cocuk olunca boyle degismeseydi, gerci baya normale dondu hakkini yemeyeyim ama insallah zamanla eski haline doner.

Bizde sey vardi ya genelde kucukler el ustunde tutulur ya nedense bizde hep abim pohpihlanirdi, bisi odenecekse ben oderdim mesela, ben hallederdim abimin bisiden haberi olmazdi. Gerci iyi oldu simdi her isimi kendm yapiyorum.
Iyiki dogru kisilerle karsilastirmis Rabbim tabi, yoksa evlenipte gram mutlulugu olmayan cok :işsiz:

seker000 seker000 sende tam yasinda evlenmissin aslinda canim.
Senin kardesin filan varmi,tekmisin?

PembeLokum PembeLokum hatirliyorum o gunlerini canim, ama salla geldi gecti cok sukur, hi insanda iz birakiyormu evet keske sorunsuz evlenilebilse ama sorunsuz 3vlilik sanirim sadece evde kalmislarda oluyor bir an once evlensin diye.
Ne gunlerdi cidden ne agladik su nisan,evlilik hazirliginda bizimkilerde zor ikna olmustu.
Hatta istemeye gelecekleri aksam babama soyleyememkstik :KK70: oylesine oturnaya gekiyorlar diye biliyordu. Sacma sapan seyler yapmisiz,neden korktuysam okadar napacak oldur3cekmiydi sanki soyleseydim..

I ilknurrr22 ya o kaynanalik durumu bendede var :KK70:
Gecen diyorum esime geline ogluma asla karismam, kotu kaynana olmam diye.
O gunler gelirmi acaba ya..:KK51:
Evet aslında ben de öyle düşünüyorum ne geç ne erken :)

Benden küçük 2 kardeşim var canım 3 kardeşiz:)

I ilknurrr22 ama sen alttan aliyorsun,gulee yuz gosteriyorsun bizdede ayniydi durumlar gelme gitmeler,saat kaclara kdr oturmalar ama baktim yuz verdikxe tepemize ciktilar simdi suratsiz gelin diyolardir ama umurumda degil yuvami dusunmek zorundayim cunki sonumuz iyiye gitmiyordu.
Edanin dedigi gibi hic birimiz senin gibi degiliz sanirim, senon gibi olsam beraber yasardik bence :KK70:

Aman canim demir var madem dikkat edin veya sizde yaptirin

MutluBulut_ MutluBulut_ haha aynen :KK48:
bizde cam balkon yaptırdık canım ama onuda acıyoruz mecbur ben hic biseye hayır diyemiyorum yaa ben iyi oldugum icin onlarda iyiler bence yoksa sanmyrm ki ben her gün kabul etmesem yemeklerini yapmasam haftada bi gidip gelsem bu kadar iyi olcaklarını

Iyi bari hakkini.vermis senin gibi gelin bas ustunde tutulsun bi zahmey :KK70: dogruya dogru hic birimiz senin gibi degiliz:)
beni sımartıyosunuzz :KK70: ya ben hayır diyemiyorum iste ah diyebilsem her gün gelseler bi günde yok diyemiyorm bazen es,m diyo Allahtan smdi onlar gelmese bizi cagırıyolar illa gelin diye gecen gün esm isten gec gelcekti seni alıyım gel diye kac kere aradılar esımde gitme ben yorgun gelcem oraya cıkamam bide smdi dedi ısrarla cagıryolar yemek pisiyodu ocakta onu bahane ettm artık sonra esimi aramslar alalım biz sen gel diye :KK70: oda yok dems

beni sımartıyosunuzz :KK70: ya ben hayır diyemiyorum iste ah diyebilsem her gün gelseler bi günde yok diyemiyorm bazen es,m diyo Allahtan smdi onlar gelmese bizi cagırıyolar illa gelin diye gecen gün esm isten gec gelcekti seni alıyım gel diye kac kere aradılar esımde gitme ben yorgun gelcem oraya cıkamam bide smdi dedi ısrarla cagıryolar yemek pisiyodu ocakta onu bahane ettm artık sonra esimi aramslar alalım biz sen gel diye :KK70: oda yok dems
Bayada israrcilar o kadar sik gorustugunuz halde :KK70: ben bunalirim ne yalan diyim :KK70: esime derdim bu kadar sik gorusmek istemiyorum diye :)

Bayada israrcilar o kadar sik gorustugunuz halde :KK70: ben bunalirim ne yalan diyim :KK70: esime derdim bu kadar sik gorusmek istemiyorum diye :)
yok deme sansımız yok bi isimiz yoksa bi yere gitmiceksek ancca yok diyebiliyoruz bi kere habersz gelmsler bize bizde annemgile gittik o gün esimi arıyolar biz size geldk nerdesnz diye insan bi arar önce müsait msnz diye evde olsak bile ev hali yani cat kapı gelinir mi

Slm kizlar ne yapiyosunuz
Surekli elektirikler kesiliyo sinir oldum bende
Daha yemek yapilicak
Cok sicak ayrica ev:işsiz:

Slm kizlar ne yapiyosunuz
Surekli elektirikler kesiliyo sinir oldum bende
Daha yemek yapilicak
Cok sicak ayrica ev:işsiz:

Dogurmadinmi daha :deli:
Yorma kendini canim ,kolay bisiler yap :kk77:

I ilknurrr22 bu hayir diyememem yuzunden esim bana cok kiziyor ,diyememek herseyi alttan almak gercekten cok kotu.
Canim benimkilere ben suratsiz durmama ragmen cok iyiler bana karsi anlamadim gitti ama gercekten bunalmistim, bjr ara anlatmistim ya ozel zamanlarsa bile cat kapi geldikleri oldu,telefon ettikleri oldu..
Anahtarla eve girdiklerini saymiyorum bilw.. yani sen baya sabirlisin ben 3,4 ayda patlayiverdim oda konusarak degil anca susarak,surat asarak..

Gecen dogum gunumde mesela ben esimle basbasa olmak istemistim, sofrayi 2 kisilik hazirladim,zaten fazla yemek yapmaya ozenmedim. Esim aradi annem gelicek diye, baktim babasi,kardesi hepsi geldi .
Sorun suki esim gelecekletini soyledim neden hazirlanmadin utandim diyor, benim ise geleceklerinden haberim yok.
Zaten gelmezler diyodum cubki birgun oncesinde kp dogum gunu vardi,biryere oturduk kutladik birlikte ,.
Akli olan zaten gelmez bak aksam beraberdik buaksam belki planlari vardir diye.
Cok kutlamak isterse is cikisi gecselerdi.
Haksizmiyim burda bilmem ama onlarin yaninda rahat edemiyorum,haliyle dogal hakkim degilmi esimle basbasa kutlamak istemem..
Bende cok utandim geleceklerini bilse hazirlanirdim tabi oyle karsiyalamazdim ama son anda ogrendim,inadima sofrada tabaklari cogaltmadim mesela anlasinlar diye .
Of cok degil saglik,huzur istiyorum cidden cok moralim bozluyor, okadar dusunuyorum uzuluyorum,ince detayi detayina dusunuyorumki kaslarim dokuluyo biliyomusun.
Bazen diyirum yeter kendini dusun artik,ama yok yok yok olan yine bana oluyor ,tutku hem sussun hem ustune laf yesin..

Senin kadarini yapsam herhalde cildirirdim :110:

seker000 seker000 ne guzel canim, ailenin kalabalik olmasi cok guzel:KK73:

Dogurmadinmi daha :deli:
Yorma kendini canim ,kolay bisiler yap :kk77:

I ilknurrr22 bu hayir diyememem yuzunden esim bana cok kiziyor ,diyememek herseyi alttan almak gercekten cok kotu.
Canim benimkilere ben suratsiz durmama ragmen cok iyiler bana karsi anlamadim gitti ama gercekten bunalmistim, bjr ara anlatmistim ya ozel zamanlarsa bile cat kapi geldikleri oldu,telefon ettikleri oldu..
Anahtarla eve girdiklerini saymiyorum bilw.. yani sen baya sabirlisin ben 3,4 ayda patlayiverdim oda konusarak degil anca susarak,surat asarak..

Gecen dogum gunumde mesela ben esimle basbasa olmak istemistim, sofrayi 2 kisilik hazirladim,zaten fazla yemek yapmaya ozenmedim. Esim aradi annem gelicek diye, baktim babasi,kardesi hepsi geldi .
Sorun suki esim gelecekletini soyledim neden hazirlanmadin utandim diyor, benim ise geleceklerinden haberim yok.
Zaten gelmezler diyodum cubki birgun oncesinde kp dogum gunu vardi,biryere oturduk kutladik birlikte ,.
Akli olan zaten gelmez bak aksam beraberdik buaksam belki planlari vardir diye.
Cok kutlamak isterse is cikisi gecselerdi.
Haksizmiyim burda bilmem ama onlarin yaninda rahat edemiyorum,haliyle dogal hakkim degilmi esimle basbasa kutlamak istemem..
Bende cok utandim geleceklerini bilse hazirlanirdim tabi oyle karsiyalamazdim ama son anda ogrendim,inadima sofrada tabaklari cogaltmadim mesela anlasinlar diye .
Of cok degil saglik,huzur istiyorum cidden cok moralim bozluyor, okadar dusunuyorum uzuluyorum,ince detayi detayina dusunuyorumki kaslarim dokuluyo biliyomusun.
Bazen diyirum yeter kendini dusun artik,ama yok yok yok olan yine bana oluyor ,tutku hem sussun hem ustune laf yesin..

Senin kadarini yapsam herhalde cildirirdim :110:

seker000 seker000 ne guzel canim, ailenin kalabalik olmasi cok guzel:KK73:
Siz kaç kardeştiniz canım:)

tutkku tutkku bende cok bunaliyorm ama iyi olmasak bu seferde ceneleriyle bunaltiyolar insani yeni evliyken dukkanda calisiyodk esimle babasinin dukkaninda kvde o gun evdeyms bende evdeyim dedm ki telefonda madem bgn evdesn yemegi ayri yiyelm esimin kardesi var gelsn o ben yemek gonderiyim dedm bide ben byle dedm diye hemen kpe soylems esimle kavga etmsler ee esmde beni ariyo oyle demesydn keske diye ki daha 1 ay bile olmadi evleneli her gun birlikte yiyodk geri aradm kvdeyi anne bunda kuscek ne var basbasa yemek yiyelim istedm nolms diye ben kaynanama 30 sene hizmet ettimde sesimi cikarmadmda neler cektmde diye basladi konsmaya cektn diye sende bana mi cektrceksn dedm yemeklerini de gondercektm daha biz yeni evliyiz yalnz kalmak istedm nolms bi pilav yapcaktn onuda yapiyim gonderiyim onun icin diyorsan dedm iyiyimdir ama haksizliga tahammul edemem smdi iyiyiz bakma oda ben iyi oldugumdan seviyolar beni sanmiyorm haftada bi gelseler yada biz gtsek misafr gbi sevceklerini esime sinirlenir kp beni arar bana söylenir bi gun dedm oglunun numarasi yoksa veriyimde soyle baba diye annemgil geldiğinde onlarda gelcekms onlari niye cagrmiyomsm

Aynısı bizdede var canım.. Bende üzülüyorum yapmasın ayrılmasın benden diyorum ama birgün o da gidecek:KK61::KK61::KK61:

Ah cnm:) biz bazen diyoruz erken evlensin de erken anne olsun da biz de anneanne dede olalim diye ama sonra korkuyorum ya damadim kotu cikar da anlasamazsam diye:)
Ay neler neler dusunuyoruzz:))
Esim ztn evlenip baska sehre gitmek yok duyor surekli:))

Annen felan duymasin anladn mi beni der sonra :KK70:
Bende geline kaynanalik yapmasam bari oglumu cok seviyorm diye :KK53:

Nasil kaynanalar olacagiz ya bakalim o gunleri goruruz insaallah:))

Anam ben kacirdim mi hatirlamiyorum ne yazdi yine :KK70: cidden cocuk msj yazmak nedir ya kontor yoksa caldir kapat lokum arar :KK70: Dimi bencede az giyinmeli cocuk asiri sicak disarisi. Seneye yaza insallah bizimki buyumus olacagi icin ben bir cit cit bady tamamdir :KK70: tabi buyumus olacagindan

Ya onu bende dusunuyorum :KK70: kk da kizlar konu actiginda kendi kizimi dusunuyorum sinir oluyorum :KK70: insallah karsilarina babalari gibi adamlar cikarda kullanmazlar kizlarimizi.. Esimde simdiden ne sevgilisi onun sevgiliye ihtiyaci bile olmayacak biz onu cok sevicez diyo :KK70:

Ya bende usuturmuyum acaba diyorum ama cokta kalin giydirmekte istemiyorum :KK70: bakalim ne olacak

Esinin soyledigi cook tatliymis cnm ya Kiyamam Allah baguslasin evladinizi:))

Ya canim kadir gecesi imiş ben daha yeni dogum yaptim ya hangi gundeyiz hangi aydayiz saat kac hic haberim yok o denli yorgun ve yogun geciyordu

Kv msj atti "âmin inşaallah senin de kandilin kutlu olsun" diye anlamadim ben yanlis oldu herhalde diye ustunde durmadim

Ertesi gun gece saat 3te oyle bi uzun msj atmis ki iste hic aramiyomusum kandilini kutlamiyomusum bizi merak eder mi diye dusunmuyormusum fln

O gece de ben nasil bunalmisim gogsumde sut kalmamis bebis cilginlar giibi acliktan agliyor ve mama icmiyor (bnm bebegim anne sutu tadi alinca mama icmedi)

Cocuk deli gibi acliktan agliyor ben agliyorum sut gelmiyor evladimi doyuramiyorum diye sut gelse de gogusler uara oldugu icin aglayarak emziriyordum boyle feryat ederek emziriyordm ben cok aciyordu

O msji gordum benim salteller atti kv ye oyle saydirdim oyle saydird8m ki anlatamam

Bayramda da aramadim..

Bayramda bana msj atmis "senin de bayramin kutlu olsun, annen"

Benim kv iyi degil gecen ameliyat olcam aramuyosunuz diye sitem ediyor ameliyat olcagindan kimsenin habrri yok

Bu kadin iyi degil buna kanaat getirdim

Canimmm buralardayiz ben yavrumla ilgileniyorum evet kucaga alistirdim kucagmdan inmiyor :) tum gun kucak kucaga oturuyoruz :)

Sen neler yapiyorsun

Kiz asil sen neredesiiiğnnn:KK11:
Ozletiveedin kendini
Nasilsin canim :KK68:

MutluBulut_ MutluBulut_ aynen evlenince rahata ermistim resmen, annemn babamin sunmadigi rahatligi sundu aslinsa esim bana ama keske cocuk olunca boyle degismeseydi, gerci baya normale dondu hakkini yemeyeyim ama insallah zamanla eski haline doner.

Bizde sey vardi ya genelde kucukler el ustunde tutulur ya nedense bizde hep abim pohpihlanirdi, bisi odenecekse ben oderdim mesela, ben hallederdim abimin bisiden haberi olmazdi. Gerci iyi oldu simdi her isimi kendm yapiyorum.
Iyiki dogru kisilerle karsilastirmis Rabbim tabi, yoksa evlenipte gram mutlulugu olmayan cok :işsiz:

seker000 seker000 sende tam yasinda evlenmissin aslinda canim.
Senin kardesin filan varmi,tekmisin?

PembeLokum PembeLokum hatirliyorum o gunlerini canim, ama salla geldi gecti cok sukur, hi insanda iz birakiyormu evet keske sorunsuz evlenilebilse ama sorunsuz 3vlilik sanirim sadece evde kalmislarda oluyor bir an once evlensin diye.
Ne gunlerdi cidden ne agladik su nisan,evlilik hazirliginda bizimkilerde zor ikna olmustu.
Hatta istemeye gelecekleri aksam babama soyleyememkstik :KK70: oylesine oturnaya gekiyorlar diye biliyordu. Sacma sapan seyler yapmisiz,neden korktuysam okadar napacak oldur3cekmiydi sanki soyleseydim..

I ilknurrr22 ya o kaynanalik durumu bendede var :KK70:
Gecen diyorum esime geline ogluma asla karismam, kotu kaynana olmam diye.
O gunler gelirmi acaba ya..:KK51:

Canin seninle kopmayiz insallah uzun zamandir konusuyoruz ya:)
Dedigin gibi ne gunlerdi vay bee

Daha takvimde 17 gun gorunuyor dur bakalimdaha varmis canim:)
Kız mıydı bebeğin?

Evet kiz benle ayni gunu olanlar sezeryan falan oluyo onlari gordukce bende sabirsizlaniyorum :)
Dr 41 hf kadar bekleriz sonra suni sanci veririz dedi sanki gec kalicakmis gibi konustu :)
Tabi ihtimal degerlendiriyo da ben 41 e kadar OOoooooo

X