2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Buradayım Mutellam doktordan geldin kan verdim yarın sonuçlarını alacağım bugünler de acayip yorgunluk, uyku hali, baş terlemesi, ense terlemesi, unutkanlık, saç dökülmesi yani ne ararsan var :KK70:Sen nasılsın:KK200:
Gecmis olsun canim ne icin verdn kan yoksa bi minnak daha mi geliyo aramiza :)

Kiz asil sen neredesiiiğnnn:KK11:
Ozletiveedin kendini
Nasilsin canim :KK68:

MutluBulut_ MutluBulut_ aynen evlenince rahata ermistim resmen, annemn babamin sunmadigi rahatligi sundu aslinsa esim bana ama keske cocuk olunca boyle degismeseydi, gerci baya normale dondu hakkini yemeyeyim ama insallah zamanla eski haline doner.

Bizde sey vardi ya genelde kucukler el ustunde tutulur ya nedense bizde hep abim pohpihlanirdi, bisi odenecekse ben oderdim mesela, ben hallederdim abimin bisiden haberi olmazdi. Gerci iyi oldu simdi her isimi kendm yapiyorum.
Iyiki dogru kisilerle karsilastirmis Rabbim tabi, yoksa evlenipte gram mutlulugu olmayan cok :işsiz:

@seker000 sende tam yasinda evlenmissin aslinda canim.
Senin kardesin filan varmi,tekmisin?

@PembeLokum hatirliyorum o gunlerini canim, ama salla geldi gecti cok sukur, hi insanda iz birakiyormu evet keske sorunsuz evlenilebilse ama sorunsuz 3vlilik sanirim sadece evde kalmislarda oluyor bir an once evlensin diye.
Ne gunlerdi cidden ne agladik su nisan,evlilik hazirliginda bizimkilerde zor ikna olmustu.
Hatta istemeye gelecekleri aksam babama soyleyememkstik :KK70: oylesine oturnaya gekiyorlar diye biliyordu. Sacma sapan seyler yapmisiz,neden korktuysam okadar napacak oldur3cekmiydi sanki soyleseydim..

I ilknurrr22 ya o kaynanalik durumu bendede var :KK70:
Gecen diyorum esime geline ogluma asla karismam, kotu kaynana olmam diye.
O gunler gelirmi acaba ya..:KK51:
Bende bi gelinim sonucta yapmam ya kaynanalik buyuk konsmayimda insallah :KK70:

23 erken mi kız sen de:KK76:
Hiiiç pişman olmadım çok şükür:KK37:
Allah pisman etmesin canim :) napiyosun nasilsin

Kiz asil sen neredesiiiğnnn:KK11:
Ozletiveedin kendini
Nasilsin canim :KK68:

MutluBulut_ MutluBulut_ aynen evlenince rahata ermistim resmen, annemn babamin sunmadigi rahatligi sundu aslinsa esim bana ama keske cocuk olunca boyle degismeseydi, gerci baya normale dondu hakkini yemeyeyim ama insallah zamanla eski haline doner.

Bizde sey vardi ya genelde kucukler el ustunde tutulur ya nedense bizde hep abim pohpihlanirdi, bisi odenecekse ben oderdim mesela, ben hallederdim abimin bisiden haberi olmazdi. Gerci iyi oldu simdi her isimi kendm yapiyorum.
Iyiki dogru kisilerle karsilastirmis Rabbim tabi, yoksa evlenipte gram mutlulugu olmayan cok :işsiz:

@seker000 sende tam yasinda evlenmissin aslinda canim.
Senin kardesin filan varmi,tekmisin?

@PembeLokum hatirliyorum o gunlerini canim, ama salla geldi gecti cok sukur, hi insanda iz birakiyormu evet keske sorunsuz evlenilebilse ama sorunsuz 3vlilik sanirim sadece evde kalmislarda oluyor bir an once evlensin diye.
Ne gunlerdi cidden ne agladik su nisan,evlilik hazirliginda bizimkilerde zor ikna olmustu.
Hatta istemeye gelecekleri aksam babama soyleyememkstik :KK70: oylesine oturnaya gekiyorlar diye biliyordu. Sacma sapan seyler yapmisiz,neden korktuysam okadar napacak oldur3cekmiydi sanki soyleseydim..

I ilknurrr22 ya o kaynanalik durumu bendede var :KK70:
Gecen diyorum esime geline ogluma asla karismam, kotu kaynana olmam diye.
O gunler gelirmi acaba ya..:KK51:
Masallah canim herseyin yoluna girmesi cok guzel. Bizde kucuk el ustunde el ustunde olmasi neysede haksiz oldugu halde hep o hakli o iyi :)

Masallah canim herseyin yoluna girmesi cok guzel. Bizde kucuk el ustunde el ustunde olmasi neysede haksiz oldugu halde hep o hakli o iyi :)
Evlat ayrimciligi yapanlari gercekten anlayamiyorm ben tektm benm annem babamda yapar miydi bilmiyorm ama insallah oyle bi anne olmam

Ben cok sicaga alistrmadm canim snra en ufak biseyde hasta oluyolar yeni doğduğunda bile tek kat giydirdm sadece banyo yapınca 2 tane pijama giydiriyodm altina ustunede bi uzun kollu zibinla pijamasinin ustunu zaten surekli battaniyeye sarili geziyolar battaniyeyi alinca bi penye yelek giydiriyodm ama kv gelince cocugu 3 4 kat giydiriyodu usur diye sonra cock terliyodu hasta olmus çocuk nasl terliyo bak diyodu şaka gibi :KK70: kendi yaz kis usuyoda:KK70:
Hangi ay dogmustu canim ? Ya gercekten bunalir minikler kat kat giydir bezlerken kat kat cikar :KK70:

Evlat ayrimciligi yapanlari gercekten anlayamiyorm ben tektm benm annem babamda yapar miydi bilmiyorm ama insallah oyle bi anne olmam
Insallah canim :) bende anlam veremiyorum hepsi can :) ve genelde ayirilan evlattan sonradan pismanlik duyuluyo belkide fazla simartildigindan digeri daha guclu kaliyo :KK70:

Camasir makinesinin onune ortu ortmustm ardanin dikkatini cekiyo yanina gidiyo gitmesin diye yatak odasnda ardayi emzryodm ortu dusuyoms gozmdr telefonda bi an biri geciyo sandm camlar felan acik eve biri girdi sandm ay nasl korktm kalbm nasl atiyo

Aynen hakli haksiz fark etmiyor iste.. neyse varsin tutsunlar el ustunde napalim..
Ya dusunuyorumda bana daha onunde abin var diyolardi 27 yasina geldi hala evlenmedi, bekleseydim hala bekleyecektim ki ayaz bile dogdu yasina az kaldi..
Eskiler bence o yuzden evde kaliyomus buyukler evlenmeden evlenilmez diye duye :KK70:

I ilknurrr22 ben istenem sahsen hep beraber olmayi, gencler kesinlikle rahat birakilmali, sonucta o gunlere gelmek icin nasil bekleniyor, kendi mutfainda yemek yapmak istemek falan birakirim kendileri yasasin , ha bir yerde sIkisirlarsa her zaman yanlarinda olurum ama oyle hadi biE gelin, hadi size gidelim, hadi oraya gidelim vs buyuk konusmayayim istemem oyle olmayi. Ben cektim onlar cekmesin hesaabi :KK48:

Insallah canim :) bende anlam veremiyorum hepsi can :) ve genelde ayirilan evlattan sonradan pismanlik duyuluyo belkide fazla simartildigindan digeri daha guclu kaliyo :KK70:
Aynen kesinlikle kvdemde yapiyo hemde baya hatta bazen beni daha cok dusundgu oluyo gecen yemekte gorumcem var sen yedin mi sutun cekmsn dedi bana yedim anne koyarken dedm gorumcemde hamile mesela ona sormadi gormcemde ben yemedm dedi cocuklar bitirdi hep ben olsam kiskanirim:KK70: geline soruyo kendi kizina sormuyo diye

Camasir makinesinin onune ortu ortmustm ardanin dikkatini cekiyo yanina gidiyo gitmesin diye yatak odasnda ardayi emzryodm ortu dusuyoms gozmdr telefonda bi an biri geciyo sandm camlar felan acik eve biri girdi sandm ay nasl korktm kalbm nasl atiyo

Ya ben cok korkuhorum oyle, genelde kapilari kapali tutuyorum yoksa kapi araligindan bakinca insan daha bi korkuyor :KK70:
Biz birde gece balkon kapisi hep acik yazlari .
Su ic bari canim,korkmussun baya

Aynen hakli haksiz fark etmiyor iste.. neyse varsin tutsunlar el ustunde napalim..
Ya dusunuyorumda bana daha onunde abin var diyolardi 27 yasina geldi hala evlenmedi, bekleseydim hala bekleyecektim ki ayaz bile dogdu yasina az kaldi..
Eskiler bence o yuzden evde kaliyomus buyukler evlenmeden evlenilmez diye duye :KK70:

I ilknurrr22 ben istenem sahsen hep beraber olmayi, gencler kesinlikle rahat birakilmali, sonucta o gunlere gelmek icin nasil bekleniyor, kendi mutfainda yemek yapmak istemek falan birakirim kendileri yasasin , ha bir yerde sIkisirlarsa her zaman yanlarinda olurum ama oyle hadi biE gelin, hadi size gidelim, hadi oraya gidelim vs buyuk konusmayayim istemem oyle olmayi. Ben cektim onlar cekmesin hesaabi :KK48:
Kesinlikle bende oyle dusunuyorum biz esimle hic yalniz kalamiyorz cogu zaman kvdegl bizde haftanin en az 4 gunu gelmeyin diyemiyosn torunlarini ozlyolar ama iste benm hic bos gunm olmuyo ee gitmeleri 11i buluyo mutfagi topla cocugu uyut bizimfe uykumuz geliyo yatyrz oturup sohbet edemyrz bi film izleyemiyorz smdi ardayo erken yatryrm vakit kalsn kendimede diye ama iste kac gun bos kaliyo ki ev

Ya ben cok korkuhorum oyle, genelde kapilari kapali tutuyorum yoksa kapi araligindan bakinca insan daha bi korkuyor :KK70:
Biz birde gece balkon kapisi hep acik yazlari .
Su ic bari canim,korkmussun baya
Aynen canim bizimde balkon hep acik bide alttaki demir yaptrmis upuzun direk bizim balkona cikar ordan

Aman iyiki dinlememissim belki 4p inda evlenecek :KK70:

Aynen kesinlikle kvdemde yapiyo hemde baya hatta bazen beni daha cok dusundgu oluyo gecen yemekte gorumcem var sen yedin mi sutun cekmsn dedi bana yedim anne koyarken dedm gorumcemde hamile mesela ona sormadi gormcemde ben yemedm dedi cocuklar bitirdi hep ben olsam kiskanirim:KK70: geline soruyo kendi kizina sormuyo diye
Aa aa kayinvalidenin seni dusunmesi iyide hamile kizinida dusunseydi keske :KK70:

Onemli bisey yoktur insallah canim yorgunluktan kaynaklida olabilir benmde bacaklarm felan sanki bi yere vurmusum gibi dokundkca aciyo
Yorgunum zaten ama iş yorgunluğum falan yok bu eksikliklerden hep yorgun vücudum:KK53:Sende git canım devam ederse bunlar önemsiz gibi görünse de vücudumuz için çok önemli:KK51:
Balkonumun onunce cam agaci var 2,3 tane estikce ormanda gibi hissediyorum.kendimi :KK48:

Ohh ne güzel benim yerime de çek mis havayı içine kuzum:KK19:

X