2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Evet kiz benle ayni gunu olanlar sezeryan falan oluyo onlari gordukce bende sabirsizlaniyorum :)
Dr 41 hf kadar bekleriz sonra suni sanci veririz dedi sanki gec kalicakmis gibi konustu :)
Tabi ihtimal degerlendiriyo da ben 41 e kadar OOoooooo

Ismi ne olacak canim:)
Evet ben de sezaryen oldum ya tahmini tarihten 13 gun once:) normal dogumu bekleyenler cok sabirsizlanuyordu:)

Ismi ne olacak canim:)
Evet ben de sezaryen oldum ya tahmini tarihten 13 gun once:) normal dogumu bekleyenler cok sabirsizlanuyordu:)

Evet gunu belli olsa kendimi hazirlarim belki
Hergun bugun gelcekmisin ne yapmayi dusunuyosun diye konusuyorum :)
Son 10 gunu saymiyodumda artik psikolojimi gec gelmesine alistiricam

Ah cnm:) biz bazen diyoruz erken evlensin de erken anne olsun da biz de anneanne dede olalim diye ama sonra korkuyorum ya damadim kotu cikar da anlasamazsam diye:)
Ay neler neler dusunuyoruzz:))
Esim ztn evlenip baska sehre gitmek yok duyor surekli:))

Nasil kaynanalar olacagiz ya bakalim o gunleri goruruz insaallah:))

Esinin soyledigi cook tatliymis cnm ya Kiyamam Allah baguslasin evladinizi:))

Ya canim kadir gecesi imiş ben daha yeni dogum yaptim ya hangi gundeyiz hangi aydayiz saat kac hic haberim yok o denli yorgun ve yogun geciyordu

Kv msj atti "âmin inşaallah senin de kandilin kutlu olsun" diye anlamadim ben yanlis oldu herhalde diye ustunde durmadim

Ertesi gun gece saat 3te oyle bi uzun msj atmis ki iste hic aramiyomusum kandilini kutlamiyomusum bizi merak eder mi diye dusunmuyormusum fln

O gece de ben nasil bunalmisim gogsumde sut kalmamis bebis cilginlar giibi acliktan agliyor ve mama icmiyor (bnm bebegim anne sutu tadi alinca mama icmedi)

Cocuk deli gibi acliktan agliyor ben agliyorum sut gelmiyor evladimi doyuramiyorum diye sut gelse de gogusler uara oldugu icin aglayarak emziriyordum boyle feryat ederek emziriyordm ben cok aciyordu

O msji gordum benim salteller atti kv ye oyle saydirdim oyle saydird8m ki anlatamam

Bayramda da aramadim..

Bayramda bana msj atmis "senin de bayramin kutlu olsun, annen"

Benim kv iyi degil gecen ameliyat olcam aramuyosunuz diye sitem ediyor ameliyat olcagindan kimsenin habrri yok

Bu kadin iyi degil buna kanaat getirdim

Canimmm buralardayiz ben yavrumla ilgileniyorum evet kucaga alistirdim kucagmdan inmiyor :) tum gun kucak kucaga oturuyoruz :)

Sen neler yapiyorsun

Canin seninle kopmayiz insallah uzun zamandir konusuyoruz ya:)
Dedigin gibi ne gunlerdi vay bee
Insallah görürüz iyi kaynanalar oluruz:KK70:

Zaten basit seyler hazirliyorum
Evi duzenli tutmaya calisiyorum heran dogum olursa diye :)
Gece uykusu yalan oldu simdiden gunduzleri 2 saat uyuyorum
Ah canim bende her gun evi supuryodm duzenli tutuyodm dogum olursa diye doguma gttgm gun kvdeye gtmstm sabahtan sehir disindan gorumcem gelmsti gitcekti ertesi gun temzlerm dedm evde nasil pis mutfak hep ekmek kirigi yatak felan daginik doguma gttm eve gelr gelmez anneme suprttrdm:KK70:

Ah canim bende her gun evi supuryodm duzenli tutuyodm dogum olursa diye doguma gttgm gun kvdeye gtmstm sabahtan sehir disindan gorumcem gelmsti gitcekti ertesi gun temzlerm dedm evde nasil pis mutfak hep ekmek kirigi yatak felan daginik doguma gttm eve gelr gelmez anneme suprttrdm:KK70:

Yani gece doguma gidersem yatak vs kesin daginik olur boyle ogleden sonra 7 gibi gitsem ev super
Sabahta pek bisi yapmiyorum anca kendime geliyorum :)

Yani gece doguma gidersem yatak vs kesin daginik olur boyle ogleden sonra 7 gibi gitsem ev super
Malesef planlar uymuyo sozde ben makyaj malzemesi gotrcektm gtcegm gun makyaj çantasını atarm icine diyodm:KK70: butun planlar suya dustu gotrsemde yapamazdım ama o an gozun hic bisey gormuyo

Allah pisman etmesin canim :) napiyosun nasilsin

Masallah canim herseyin yoluna girmesi cok guzel. Bizde kucuk el ustunde el ustunde olmasi neysede haksiz oldugu halde hep o hakli o iyi :)

Amin canımcım.
İyiyim çok şükür sen nasılsın? Nasıl geçiyor hamilelik?
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah:KK200:

Ah cnm:) biz bazen diyoruz erken evlensin de erken anne olsun da biz de anneanne dede olalim diye ama sonra korkuyorum ya damadim kotu cikar da anlasamazsam diye:)

Ya canim kadir gecesi imiş ben daha yeni dogum yaptim ya hangi gundeyiz hangi aydayiz saat kac hic haberim yok o denli yorgun ve yogun geciyordu

Kv msj atti "âmin inşaallah senin de kandilin kutlu olsun" diye anlamadim ben yanlis oldu herhalde diye ustunde durmadim

Ertesi gun gece saat 3te oyle bi uzun msj atmis ki iste hic aramiyomusum kandilini kutlamiyomusum bizi merak eder mi diye dusunmuyormusum fln

O gece de ben nasil bunalmisim gogsumde sut kalmamis bebis cilginlar giibi acliktan agliyor ve mama icmiyor (bnm bebegim anne sutu tadi alinca mama icmedi)

Cocuk deli gibi acliktan agliyor ben agliyorum sut gelmiyor evladimi doyuramiyorum diye sut gelse de gogusler uara oldugu icin aglayarak emziriyordum boyle feryat ederek emziriyordm ben cok aciyordu

O msji gordum benim salteller atti kv ye oyle saydirdim oyle saydird8m ki anlatamam

Bayramda da aramadim..

Benim kv iyi degil gecen ameliyat olcam aramuyosunuz diye sitem ediyor ameliyat olcagindan kimsenin habrri yok

Canimmm buralardayiz ben yavrumla ilgileniyorum evet kucaga alistirdim kucagmdan inmiyor :) tum gun kucak kucaga oturuyoruz :)

Sen neler yapiyorsun

Senin kaynana hakkaten iyi değil kız:KK53::olamaz:
Yerim ben o kuzuyuu, amaan boşver alışsın kucağına. Annem hep der, kucağa alıştırma dediler ilk çocuğumda alamadım kucağıma, yürümeye başlayınca hiç gelmedi diye. Ben de öyle yapmamış sonuç olarak yürüyünce ben de gelmemişim :KK70:
Doysun kuzun kokuna ne güzel işte. Seni biraz zorluyodur belki ama ev işleri falan ama yardım eden vardır illa ki.

Ben de aynı kuzum işte, evdeyim. Tatil geçiriyorum. Ev işleri falan. Kışlık vs. hazırladık geçen hafta. öyle geçiyor işte.:temizlik::hamarat::kahve:

Bayramda da aramadim..

Sen neler yapiyorsun

Canım ben daha anneanne olma olayını hiç hayal bile etmiyorum... siz baya kapsamlı hayal kuruyormuşsunuz :KK48:
Hayırlısı olsun bakalım biz nasıl evlenip ayrıldıysak günün birinde onlarda gidecek:KK61:

Benim sancılarım başladığında annem bulaşık mak. boşalttı ortalığı topladı.. Ne yapıyorsun anne dedim ben daha doğrumam falan dedim yok yok sen bu gece doğrursun dedi, ev de derli topluydu.. Eşim bana hep doğuma ben yetişemezsem kendin gidebilir misin diyordu bende nasıl gideyim o sancıyla araba kullanamam diyordum ama o kadar da aman aman bi sancım olmadı gerçekten de araba bile kullanabilirmişim.. Demem o ki kişiden kişiye değişiyor sancı eşiği inşAllah senin de benim gibi olur.. Bi baktm tırnaklarım biraz uzamış onları kestim, namaz kıldım annemin üstünü beğenmedim aceleyle giymiş geri çıkarttırdım başka bişey giydirdim falan baya oyalandım yani :KK48::KK48:

seker000 seker000 abim var canim.
Ayaza kardes isterim tek olmasin, ama nasil olucak sil bastan hersey ya hic cesaretm yok ..

Mia- Mia- kuzenin eside 26 sindaymis tahmini tarihi.
Sicaklarda zordur ya, kis aylarinda bile zor dayaniyor insan. Raabim yardimciniz olsun insallah,kolay dogum olur insallah canim

I ilknurrr22 inanmiyorum birde yemegini gonderecekmissin hala neyin kafasini yasiyor acaba.. zor canim isin, cok sabir istiyor. Kendileri buyuk gibi dusunmeli,sonucta onlarsa gecmis ceke ceke bu yoldan ama iste ben cektim sende cek dusuncesi var sanirim..

PembeLokum PembeLokum insallah canim :KK68:
minnak nasil buyudukce degistimi biraz bari :)

@sumeyra1990bsanci olayi genelde dizilerdeki.gibi durmaksizin olmuyor aslinda canim, oyle durup dururken baslamiyor gercek sancilar.
Basta hafif hafif baslar anlarsin zaten.
Hafif sancilar 8 gibi basladi, gercekler ogleden sonra 4-5 gibi geldi dusun..

Benim sancılarım başladığında annem bulaşık mak. boşalttı ortalığı topladı.. Ne yapıyorsun anne dedim ben daha doğrumam falan dedim yok yok sen bu gece doğrursun dedi, ev de derli topluydu.. Eşim bana hep doğuma ben yetişemezsem kendin gidebilir misin diyordu bende nasıl gideyim o sancıyla araba kullanamam diyordum ama o kadar da aman aman bi sancım olmadı gerçekten de araba bile kullanabilirmişim.. Demem o ki kişiden kişiye değişiyor sancı eşiği inşAllah senin de benim gibi olur.. Bi baktm tırnaklarım biraz uzamış onları kestim, namaz kıldım annemin üstünü beğenmedim aceleyle giymiş geri çıkarttırdım başka bişey giydirdim falan baya oyalandım yani :KK48::KK48:
Sen fazla sanci cekmemsissin anlasilan :KK70: kiyafet begenmemeler felan

X