2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

@seker000 abim var canim.
Ayaza kardes isterim tek olmasin, ama nasil olucak sil bastan hersey ya hic cesaretm yok ..

Mia- Mia- kuzenin eside 26 sindaymis tahmini tarihi.
Sicaklarda zordur ya, kis aylarinda bile zor dayaniyor insan. Raabim yardimciniz olsun insallah,kolay dogum olur insallah canim

I ilknurrr22 inanmiyorum birde yemegini gonderecekmissin hala neyin kafasini yasiyor acaba.. zor canim isin, cok sabir istiyor. Kendileri buyuk gibi dusunmeli,sonucta onlarsa gecmis ceke ceke bu yoldan ama iste ben cektim sende cek dusuncesi var sanirim..

@PembeLokum insallah canim :KK68:
minnak nasil buyudukce degistimi biraz bari :)
Oyle canim smdi her yerde beni ovuyomus seviyo felan ama ben bisey demedigimden desem benden kotusu olmazdi eminim

Benim sancılarım başladığında annem bulaşık mak. boşalttı ortalığı topladı.. Ne yapıyorsun anne dedim ben daha doğrumam falan dedim yok yok sen bu gece doğrursun dedi, ev de derli topluydu.. Eşim bana hep doğuma ben yetişemezsem kendin gidebilir misin diyordu bende nasıl gideyim o sancıyla araba kullanamam diyordum ama o kadar da aman aman bi sancım olmadı gerçekten de araba bile kullanabilirmişim.. Demem o ki kişiden kişiye değişiyor sancı eşiği inşAllah senin de benim gibi olur.. Bi baktm tırnaklarım biraz uzamış onları kestim, namaz kıldım annemin üstünü beğenmedim aceleyle giymiş geri çıkarttırdım başka bişey giydirdim falan baya oyalandım yani :KK48::KK48:

Ins canim zaten o gun geldiginde elimden geldigince evde oyalanmak istiyorum hastanede saatlerce stres olmak istemiyorum tabi suyum gelirse giderim hastane 1 saat uzaklikta bize
Bakalim benim dogum hikayem nasil olucak :)

@sumeyra1990bsanci olayi genelde dizilerdeki.gibi durmaksizin olmuyor aslinda canim, oyle durup dururken baslamiyor gercek sancilar.
Basta hafif hafif baslar anlarsin zaten.
Hafif sancilar 8 gibi basladi, gercekler ogleden sonra 4-5 gibi geldi dusun..
3 gun once sirtima sanci girip boyle kasiklarima yayilmisti sicaklik ama 1 kere yasadim cok garipti :)
Normalde baski yapiyor ya bebek onlara falan tepki gostermiyorum :)
sabrederim aciya ama ikinma kismi falan korkutuyo beni

3 gun once sirtima sanci girip boyle kasiklarima yayilmisti sicaklik ama 1 kere yasadim cok garipti :)
Normalde baski yapiyor ya bebek onlara falan tepki gostermiyorum :)
sabrederim aciya ama ikinma kismi falan korkutuyo beni

Evet ikinma kismi benim 2 saatimi aldi yani 1,2 saat erken dogurabilirdim ama beceremedim yahu :KK53:
Yada ebelermi bekletti hic bilmiyorum bak o ani
Ikinma hissi gelince agri kalmiyor aslonda sadece ikinma hissi oluyor biraz kasiklarm agrimisti sadece ikinirken.
Sonra zaten tum agrilar geciyor sanki gun boyunca agriyi ceken sen degilmissin gibi unutuyorsun :)
Gelip gececek insallah canim, yeterki sakin olmaya calis ve yaninda mumkun oldugunca seni rahatlatan kisiler olsun,panikleten degil :)

I ilknurrr22 bencede ufacik bisi yapsan veya desen senden kotusu olmaz,yaptigin iyilikler unutuluverir hemen..
Simdi biraz uzaga tasindiniz ya simdi bari kesseler keske su gelip gitmeyi, otut evinde yani koca kadin tamam torun ozleniyor ama bi torun onlarda var gibi davraniyolar ya sinir oluyorum.
Zamaninda isten gucten kendi cocuklarini sevememisler, simdi torun cok seviliyor deniyor neden acaba, onlar yuzunden biz zaman gecieemiyoruz cocuklarla.

nehirnil111 nehirnil111 aldinmi canim sonuclari

Haha gordum ama neden bilmem gecistirmisim:eek::ıslık:
Ya cidden enerjin taaa buralara geldi masallah gel arada boyle coktuk hepimiz bizi kendimiz3 getir:halay:

Demek görmezden geldin ha? Beni? Beni? Beni beni, Mutini?:KK11::KK42:
Valla gider temizlik yaparım:sinirli::temizlik:
Yapmıcam ya, yemek yapcam. Bu arada dünkü kuru fasulye planı bugüne kaldı. Haşlayarak yapıyorum bi de aklında olsun. Önceden aklıma gelmiyor akşamdan ıslatmak şart değil öyle olunca. Annem de ıslatmaz hep haşlayarak yapar.

Şimdi izninizle size bi enerjik şarkı bulup gelcem hemen.:ukala:

X