2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Valla canim ben anlatsam roman olur derler ya aynen oyleyim bu anlattiklarim yaptiklarinin 100de biridir herhalde:)))

Benim hakkim helal degil hicbirine aglaya aglaya haram ettim her gozyasimi onlara ve helal etmeye de niyetim yok:)

Dogum yapinca biraz yumusamistim kv me karsi taaa ben 20 gunluk lohusayken bana sacma bi msj atana kadar anlattim burda onu da :))

Biz sevgiliyken de sacma msjlar atiyodu

Kv anneme.hep lokum olgunlasmamis lokum cocuk derdi annem de kv ye madem lokum cocuk sen de cocukla cocuk oluyosun sen de olgunlasmamissin demisti:)))

Bu arada cnm arkadasinin yaptigini okudum ben 10 gunden sonra eldiven ve sapka takmadim, 20 gunden sonra corap+patik giydirmeyi biraktim, 30 gunden sonra da sadece atlet+body+corap giydirmeye basladim yanii altina pantolon, tayt, pijama alti vs giydirmedim bacaklari ve kollari ciplak 30undan beri
Anam ben kacirdim mi hatirlamiyorum ne yazdi yine :KK70: cidden cocuk msj yazmak nedir ya kontor yoksa caldir kapat lokum arar :KK70: Dimi bencede az giyinmeli cocuk asiri sicak disarisi. Seneye yaza insallah bizimki buyumus olacagi icin ben bir cit cit bady tamamdir :KK70: tabi buyumus olacagindan

Ben 6 sene flört ettim ya okuldan kaçıp eşimle buluştum ya elini tuttum öptüm ya evlenmeden önce

Şimdi karalar bağladım gece gece

Benim kızımın da sevgilisi olur da böyle seyler yaparsa

Off siz de böyle şeyler düşünüyor musunuz:KK45:

Eşim de diyor bazen kızıma erkek arkadaş edinmek yok sevgili fln yok diyor

Ben de diyorum ee biz neettik sevgili olmadık mı yıllarca:KK45:
Ya onu bende dusunuyorum :KK70: kk da kizlar konu actiginda kendi kizimi dusunuyorum sinir oluyorum :KK70: insallah karsilarina babalari gibi adamlar cikarda kullanmazlar kizlarimizi.. Esimde simdiden ne sevgilisi onun sevgiliye ihtiyaci bile olmayacak biz onu cok sevicez diyo :KK70:
Bakalm :KK70: kis bebegi daha iyi oluyo giydirirken dusunmuyosn sicak mi oldu diye ama yazin ne giydircegini sasiriyo insan
Ya bende usuturmuyum acaba diyorum ama cokta kalin giydirmekte istemiyorum :KK70: bakalim ne olacak

Yaa evet cnm cok agladim onlar yuzunden cok rezil oldum herkese problemler esimin bana tek tas yuzugumu pirlanta almasiyla basladi kendi oyle almak istedi ben zorlamadim icten ice pirlanta istiyodum yalan yok o da biliyodu ama evlenelim yeter cok da onemli degil almasan da olur diyordum esim aldi iste sonra ilk defa dayisgile aksam yemege gidecegiz annesi de gelecek (babasi gelmedi)

O aksam yuzugumu taktim gittim cok mutluyum ben ne bileyim

Annesi o aksam bana tavirliydi iste orda basladi tavri

Sebebini sordum esime iste pirlanta istememmis sebebi

Sonra istemeye gelmediler annem aradi iste hani oyun mu oynuyoruz amaciniz ne diye

Kv bir saydirdi bir saydirdi

Lokum şöle şımarık bi cocuk böle burnu havada bi cocuk (çocuk diyo bana) benim oglumdan pirlantalar istiyor english home dan hediyeler aldiriyor (english home dan benim icin yildonumumuzde ceyizlik hediye almisti esim sen sec ben alaym dedi ben de english home a gidelim dedim sanki english home cok pahali) iste dugununu bilmem nerelerde istiyor arabam var diye hava atiyor (hava attiysam tas olayim araba alindigi gun bana piskin piskin islatalim dediler ben de tatli yemeue goturdum hesabi odedim dayilarina annesine tatli yedirdim dusun saka yapiyolar sandim resmen hesabi ben odedim şok oldum) fln annemle iyi bi kavga etmislerdi

Annem de herhalde dugunu cay bahcesinde yapacak haliniz yok fln edi (daha isteme olmadan kadinin dedigi laflara bakar misin?)

Allahımmm inanmıyorum ya başından belliydi ama bebeğim.
Pis kaynana:oha:

Buradayım Mutellam doktordan geldin kan verdim yarın sonuçlarını alacağım bugünler de acayip yorgunluk, uyku hali, baş terlemesi, ense terlemesi, unutkanlık, saç dökülmesi yani ne ararsan var :KK70:Sen nasılsın:KK200:

Aaa hayır olsun canım benim geçmiş olsun.
İyiyim ben çok şükür bu aralar enerjim yerine geldi çok mutluyum :KK50:
Tatil bitecek benim enerjim yeni geldi yerine:halay:

Kiz asil sen neredesiiiğnnn:KK11:
Ozletiveedin kendini
Nasilsin canim :KK68:

MutluBulut_ MutluBulut_ aynen evlenince rahata ermistim resmen, annemn babamin sunmadigi rahatligi sundu aslinsa esim bana ama keske cocuk olunca boyle degismeseydi, gerci baya normale dondu hakkini yemeyeyim ama insallah zamanla eski haline doner.

Bizde sey vardi ya genelde kucukler el ustunde tutulur ya nedense bizde hep abim pohpihlanirdi, bisi odenecekse ben oderdim mesela, ben hallederdim abimin bisiden haberi olmazdi. Gerci iyi oldu simdi her isimi kendm yapiyorum.
Iyiki dogru kisilerle karsilastirmis Rabbim tabi, yoksa evlenipte gram mutlulugu olmayan cok :işsiz:

seker000 seker000 sende tam yasinda evlenmissin aslinda canim.
Senin kardesin filan varmi,tekmisin?

PembeLokum PembeLokum hatirliyorum o gunlerini canim, ama salla geldi gecti cok sukur, hi insanda iz birakiyormu evet keske sorunsuz evlenilebilse ama sorunsuz 3vlilik sanirim sadece evde kalmislarda oluyor bir an once evlensin diye.
Ne gunlerdi cidden ne agladik su nisan,evlilik hazirliginda bizimkilerde zor ikna olmustu.
Hatta istemeye gelecekleri aksam babama soyleyememkstik :KK70: oylesine oturnaya gekiyorlar diye biliyordu. Sacma sapan seyler yapmisiz,neden korktuysam okadar napacak oldur3cekmiydi sanki soyleseydim..

I ilknurrr22 ya o kaynanalik durumu bendede var :KK70:
Gecen diyorum esime geline ogluma asla karismam, kotu kaynana olmam diye.
O gunler gelirmi acaba ya..:KK51:

Buradayım Mutellam doktordan geldin kan verdim yarın sonuçlarını alacağım bugünler de acayip yorgunluk, uyku hali, baş terlemesi, ense terlemesi, unutkanlık, saç dökülmesi yani ne ararsan var :KK70:Sen nasılsın:KK200:

Hayirdir canim, insallah kotu bisi cikmaz.
Genelde bebeklerde bas terlemesi falan D vitamini eksikliginden oluyor, sende hep kapali yerdesin ya belki ondandir.
Hemen doktor kesildim basina :KK53:

Kiz asil sen neredesiiiğnnn:KK11:
Ozletiveedin kendini
Nasilsin canim :KK68:

MutluBulut_ MutluBulut_ aynen evlenince rahata ermistim resmen, annemn babamin sunmadigi rahatligi sundu aslinsa esim bana ama keske cocuk olunca boyle degismeseydi, gerci baya normale dondu hakkini yemeyeyim ama insallah zamanla eski haline doner.

Bizde sey vardi ya genelde kucukler el ustunde tutulur ya nedense bizde hep abim pohpihlanirdi, bisi odenecekse ben oderdim mesela, ben hallederdim abimin bisiden haberi olmazdi. Gerci iyi oldu simdi her isimi kendm yapiyorum.
Iyiki dogru kisilerle karsilastirmis Rabbim tabi, yoksa evlenipte gram mutlulugu olmayan cok :işsiz:

seker000 seker000 sende tam yasinda evlenmissin aslinda canim.
Senin kardesin filan varmi,tekmisin?

PembeLokum PembeLokum hatirliyorum o gunlerini canim, ama salla geldi gecti cok sukur, hi insanda iz birakiyormu evet keske sorunsuz evlenilebilse ama sorunsuz 3vlilik sanirim sadece evde kalmislarda oluyor bir an once evlensin diye.
Ne gunlerdi cidden ne agladik su nisan,evlilik hazirliginda bizimkilerde zor ikna olmustu.
Hatta istemeye gelecekleri aksam babama soyleyememkstik :KK70: oylesine oturnaya gekiyorlar diye biliyordu. Sacma sapan seyler yapmisiz,neden korktuysam okadar napacak oldur3cekmiydi sanki soyleseydim..

I ilknurrr22 ya o kaynanalik durumu bendede var :KK70:
Gecen diyorum esime geline ogluma asla karismam, kotu kaynana olmam diye.
O gunler gelirmi acaba ya..:KK51:

Ay kuzum valla ne bileyim hiç enerjim yoktu kaç aydır sürekli uyuyordum yorgunluğu anca attım sanırım ya.
Geldim 1 Eylül'e kadar burdayım inşallah:spor:

Aaa hayır olsun canım benim geçmiş olsun.
İyiyim ben çok şükür bu aralar enerjim yerine geldi çok mutluyum :KK50:
Tatil bitecek benim enerjim yeni geldi yerine:halay:
Olsun canım bir de benimki gelirse iyi olur hiç halim yok :işsiz::KK70:
Hayirdir canim, insallah kotu bisi cikmaz.
Genelde bebeklerde bas terlemesi falan D vitamini eksikliginden oluyor, sende hep kapali yerdesin ya belki ondandir.
Hemen doktor kesildim basina :KK53:

D vitaminine de baktılar canım yarın açıklanacak sanırım acayip yok böyle bir şey sabah kalkıyorum saçlarımın enseye gelen yeri sırılsıklam yastığım ıslak çok yordu beni bu durum psikolojime bile yansıyor artık:KK51:

D vitaminine de baktılar canım yarın açıklanacak sanırım acayip yok böyle bir şey sabah kalkıyorum saçlarımın enseye gelen yeri sırılsıklam yastığım ıslak çok yordu beni bu durum psikolojime bile yansıyor artık:KK51:

Oyh kıyamam sana ya. İnşallah düzelir bir an önce.

Hadi ya insallah onemli bir sebebi yoktur canim, etkilemezmi hele nette yazilan bisiler okiduysan al sana depresyon :işsiz:

Mutella Mutella olsun canim guzel is ogretmenlik,bende mezun olup baslayabileydim iyiydii:süslü::süslü:
Yalniz bisi yemek istemiyorum ben ya, hep gecistiriyorum bisilerle ne istahsiz biri oldum cok sukur :KK70:
Aksama ne var, yine ne pisirsem derdine dustum..annem biber patlican fln gondermis menemen disinda bildigin bisi varmi onlarla :kk77:

Hadi ya insallah onemli bir sebebi yoktur canim, etkilemezmi hele nette yazilan bisiler okiduysan al sana depresyon :işsiz:

Mutella Mutella olsun canim guzel is ogretmenlik,bende mezun olup baslayabileydim iyiydii:süslü::süslü:
Yalniz bisi yemek istemiyorum ben ya, hep gecistiriyorum bisilerle ne istahsiz biri oldum cok sukur :KK70:
Aksama ne var, yine ne pisirsem derdine dustum..annem biber patlican fln gondermis menemen disinda bildigin bisi varmi onlarla :kk77:
Evet canım bakalım ne çıkacak sağol tutkum bu sıcaklar çok etkiledi belki de hep vardı:işsiz:

Başlarsın kuzum inşallah.
Valla ben patlıcan yemediğim için yapmıyorum da. Kuru fasulye yapasım var bugün benim de.
Belki kızartma yapabilirsin onlarla, türlü gibi yemek de yapabilirsin. :kk77:

Anam ben kacirdim mi hatirlamiyorum ne yazdi yine :KK70: cidden cocuk msj yazmak nedir ya kontor yoksa caldir kapat lokum arar :KK70: Dimi bencede az giyinmeli cocuk asiri sicak disarisi. Seneye yaza insallah bizimki buyumus olacagi icin ben bir cit cit bady tamamdir :KK70: tabi buyumus olacagindan

Ya onu bende dusunuyorum :KK70: kk da kizlar konu actiginda kendi kizimi dusunuyorum sinir oluyorum :KK70: insallah karsilarina babalari gibi adamlar cikarda kullanmazlar kizlarimizi.. Esimde simdiden ne sevgilisi onun sevgiliye ihtiyaci bile olmayacak biz onu cok sevicez diyo :KK70:

Ya bende usuturmuyum acaba diyorum ama cokta kalin giydirmekte istemiyorum :KK70: bakalim ne olacak
Ben cok sicaga alistrmadm canim snra en ufak biseyde hasta oluyolar yeni doğduğunda bile tek kat giydirdm sadece banyo yapınca 2 tane pijama giydiriyodm altina ustunede bi uzun kollu zibinla pijamasinin ustunu zaten surekli battaniyeye sarili geziyolar battaniyeyi alinca bi penye yelek giydiriyodm ama kv gelince cocugu 3 4 kat giydiriyodu usur diye sonra cock terliyodu hasta olmus çocuk nasl terliyo bak diyodu şaka gibi :KK70: kendi yaz kis usuyoda:KK70:

Başlarsın kuzum inşallah.
Valla ben patlıcan yemediğim için yapmıyorum da. Kuru fasulye yapasım var bugün benim de.
Belki kızartma yapabilirsin onlarla, türlü gibi yemek de yapabilirsin. :kk77:

Bende kuru fasulye yaoacaktm ama aksamdan islatmayi unutmusum, kiz bunu yazarken aklima gekdi dogalgaz bitmisti dunn unuttu esim goturmeye oouf :KK51:
ne ara bitiyor anlamiyorm artik :işsiz:

X