2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 oy kiyamam ya uyunayinca grrcekten cok zor, uyaninca tekrar sallayip uyutmayi denesen? bebde eskiden uyaninca artik uyutnuyordum uyumaz diye ama simdi uyanirsa geri uyutuyorum. oyle oyle bir ara 3 saat uyudugu oluyodu alisti hani uzun uyumaya.

evet kuzenlerin kiz cocuklari yurutecli simdi parmak ucunda yuruyorlar,biri alismis artik duz basmaya ama ayaz hic oarmak ucunda yurumedi mesela.
tabi herseyden koruyamayiz cocuklari ama en azindan elimizden geldigince onlari bazi zararli seylerden uak tutabiliriz aslinda,ama su tv yi bir turlu uzak tutamiyoym.. yemek yerken fln sarkiyla anca yiyoruz, of of

nehirnil111 buna sukur nehirin,Ayazi uyuttum 2dk dinleneyim dedim,banyoyu temizlemem gerek,yemek yaomam gerek uyursa taabi.

MutluBulut_ aa bilirsin basini yastiga koyunca igneden iplige hersey dusunulur
hzirliklar baslamis oh masallah :) iyi edersin son aya biakmamakla canim,ekim olmasina ragmen yinede hamis okunca sicak geliyor insana.

Annelik zor kuzum ya Rabbim kolaylık versin

Dogru
Son aya birsey kalsin istemiyorum ama bakalim nasil olacak :)

Simdi de kendini sevdiriyo kerata ama dedigin gibi geceleri ayni saatlerde manasiz bir sekilde cilginlar gibi agliyor esimle dayanamiyoruz cok uzuluyoruz

Canım yarın doğuruyosun sanırım hayırlısıyla alırsın inşallah bebeğini kucağına dualarımız seninle ♡♡♡

Tutkumm,şekerim yarın sabah 8de doğuma gircem heyecan fena halde kendimi teselli etmeye çalışıorum ne olcak nasıl olcak beni ne bekliyor hem merak hem heyecan az birazda korku var tabi bizim oğlan da heyecanlı baya tepinip duruyor içerde çıkar beni anne der gibi sağlıkla alayım kızlar dua edin bana 

Arda hic sallanarak uyumuyo oyun saniyo sanirim hic sallamadm yeni dogdugu zamanlaarda bi kac sallamistim o kadar sadecw emerek uyuyo 2 gundrde emmeden uyumak istyo sallamaktan bisey anlamiyo bende yanina yatryorm sirtini pispisliyorm biraz agliyo kucagma alip geri yataga koyuyorm oyle uyutyrm bakalm nasl olcak bgn yaninda yattm bende dalana kadar kipirdadikca sirtini pispisladm insallah alisir uzun uyumaya arkadasimin bebegi var 11 aylik aksam 10da yatiriyoms sabah 10 da kalkiyoms gundzde 2 kere uyuyoms birinde 3 4 saat diğerinde 1 1 bucuk saat sok oldm cock surekli uyuyo o zaman
Benmkide 10 ar dkka

Canim benm Allah yardimcin olsun sonunda kavusuyosun oglusuna kolay bi dogum olur insalalh :)

Canimmmm hayirli saglikli bir dogum diliyorun
En kisa zamanda guzel haberlerini bekliyorum

anatkh018 kuzuvum insallah iyisinizdir hayirli guzel haberler bekliyoruz musait oldugunda insallah

PembeLokum uzulmeyin o kadar canim,aglamasi iyi birsey. sonraya dogru aglamalari kesiliyor etrafa bakinmaya baslayinca,sonra bakmissin hic aglamiyor mizmizlaniyir sadece :)

I ilknurrr22 alistirmadiysan iyu canim,benimki baya alismisti ama simdi 2,3dk sallamada uyuyor tabi bazrn cildirtana kadar ugrastigi oluyor ama olsun o kadar.
sizin yataktami yatiyor canim,aman yalniz birakma artik donuyorlar duser Allah korusun.

masallah arkadasinin cocuguna ,her bebik farkli iste. bizimde bazen 10da yatip 8de klktigi oluyor ama geceleri kipir kipir yine uyanmiuor ama cok kiprdiyor mesela.
ilk aylar kabus giviysi ya hatirlamak istemiyorum uykusuzluk ne zor,Rabbim hrkese yardim etsin insallah.
5-10dk uykuya sevinirdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…