2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 cnm bu ameliyat bolgesine dokunamama, baskasina dokundurtmama, biri yanlislikla degecek diye korkma sende de olustu mu? Acimiyor ama esime sarilmak dahi istemiyorum sarilirken bile aciyacak diye korkuyorum ilginc bi psikolojiye girdim

Sende gördüğün an söleseydin canım
Ben hic bisey diyemem ki yaa balkondalardi halilari topladm Napiyim
Ben hic dokunmuyorm banyo yaparken o bolgeye hic lif surmuyorm elimi dokununva bile bi tuhaf hissedyrm zaten ora bana ait deglms gbi karincalaniyo hic bi his yok oluyo yani canim

Ben hic dokunmuyorm banyo yaparken o bolgeye hic lif surmuyorm elimi dokununva bile bi tuhaf hissedyrm zaten ora bana ait deglms gbi karincalaniyo hic bi his yok oluyo yani canim

Anlamışlardır belki nasıl sinirlendim emek var yani yazık

I ilknurrr22 ya benimkide ayni aglamakyan nefesi keilir gibi bugun,1dk yere biraksam biryeri aciyor gibi agliyor.. inan dunden kalan bulasiklarim hala duuyor
Uyudu simdi yikasam hemen uyanacak napacagimi sasirdim bugun , dolunaymi varmis ne varmis omu etkikiyor anlamadim aartik.

arda ffusnus canim yuksektnmi dustu? insallah cani yanmamistir.

anatkh018 ee hosgelmis minnak bebek :) ismini bilmiyoruz,hangine kaar verdiniz :)
canim Rabbim anali babali buyutmek nasip etsin, hayirli evlat olur insallah.
ne guzel iyi gecmis,insallah cabucak toparlarson kendini

Cok yuksek degildi canim koltuktan dustu duserken tutms ama yinede kafasini vurms birazcik kizarmsti agliyodu kucagma aldm hemeb babasinin kucagndan tabi bende aglyrm bi taraftan sonra yüzüne baktm bisey var mi diye gulmeye basladi cok sert dusmedi allahtan bugn ben bitik haldeyim bi dusa girdim onuda ardayla birlikte yaptm kucagimda kollarim tutmuyo cok emmedi bugn bide goguslerm doldu kollarima vuruyo agrisi sagsam durmuyo

Oyle valla napalm artk dun sadece sildm bugun temzlerm dedm ama arda hic durmuyo nasil agliyo nefesi kesiliyo resmen aglarken dis heralde diye dusunuyorm disligini biraz gezdrnce susuyo cunku

Diş demek ki canım kıyamam ya çocukların en zorluk çektiği dönem Allah yardımcınız olsun

I ilknurrr22 yabyok cidden sinir oluyorum,onlar bisi yapinca sorun degil biz yapinca nasil aannesin,cocuga bakmiyorsun oluyor..
genelde aksam uykusuna yatarken ayaza sadece sut veririm,sonra gece uyumuyor, aksm kv dede yedirmis oldum yedirmezsem coougu aac birakiyorsun lafini duyuyorum, gece kusmus ayaz yediklerini,Allah korusun ya bogulsa, kendime kizdim sonra keske yedirmeseydim ama laf duymaya biktim artik, sanki cocugun kotulugunu istiyorum,hangi aanne ister.
aglarken bide annnnnne tarzinda agliyor varya icim gidiyor,isinede,evinede diyip gecesim geliyor .
ay doldum cidden doldum.
disari cikarsan biraz sakinlesmezmi? bn sabah vikaramadim belki o yuzdendir bu huysuzluk alisti ssabah aaksam cikmaya cunku

Aksama ne yemek var kizlar?
Ne pisirsem artik bilmiyorum, kolay bisiler varmi aklinizda gnrl evde olan malzemelerle

Canim disari cikarcak halim yok inanki ayakta zor duruyorum 2 saatlik uykuyladuruyorm sabah 1 saat uyudm uyurken o biraz kendime getrmsti smdi yine oyleyim 10 ar dk uyuyup uyaniyo o zamanlardada anca evi topladm suan nasl acim midem sirtima yapsti resmen
Aksamada tavuk kizartcam yapablrsem buzluktan cikardim bide salata vakit blursam corba yaparim belki ama sanmıyorum

Hayırlı olsun canım Allah analı babalı büyütsün inşallah

Oooo senin kac ay oldu halen daha boylesin demek
Offff offf diyorum

Canim gecmis olsun cok sevindim
Rabbim hayirli saglikli uzun omurlu anali babali eylesin

Bebisin kac kilo kac cm boy ile dogdu:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…