2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Yok canm yanimda yatrmyrm 1 aydir uyutyrm yatagina koyuyorm geceb gun yanima aldm sabah uyuyamadm valla duser diye bi daha da almam zaten besikte bile kenardan tutuyo kafayi kaldiriyo yakinda ayaga da kalkar tutunup

Erkeklere cocuk emanet edilmez valla 2 saniye ya bez almaya gittim yaninda oturuyodu cocuk dustu duserken tutmus muss kafasini vurdu cocgm yere yaa telefona bakmaktan onune bakmiyo ben dusursem kiyamet kopardi

Rabbim hepimizi bi avazda kurtarsın inşaAllah biz dün spinal sezeryan olduk doğum sırasında hiiçç bişey hissetmedim 3 dakkada bebişimi gördüm iyiki spinal olmuşum sonraki süreç biraz sıkıntılı evet ama iyiyz şuan şükür ikimizde inşaAllah taburcu oluruz bugün de evimize gideriz.. Görüşürüz yine öpüyorum hepinizi

Maşallah canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin... ne güzel hemen bebeğini görmüşsün, inşAllah en kısa zamanda toparlanırsın.. kokla bizim yerimize de bebişi

Gozun aydın canim
Allah anali babali buyutsun insallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…