2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 canim almadim ben yurutec,erkeklere zararli deniyor, zaten dr biri esime demis usenci isi onlar diye,hani cocugu tutup yurutmen grrek yoksa boyle atiyolar cocugu yurytece annr isine bakiyo.r .
bizimki 2aydir adim atiyor oyle gezdiriyorum,azn disarda gezdiriyorum cirapsiz hemde alissin diye.
cok hevesliler zaten yurumeye.

ya canim ayazin sunnetimi geldi acaba,cok kizarmis orasi 2,3 gundur kizarik.
pisik ola tumden olmazmi,sudocrm surdum demin ama. yaz gunu yaltirmak istemiyoduk ya.

benim mutfak hep gun sosnuna kaliyor,bulasiklati daha ddemin yikadim, artik 2 kere uyudugu icin gunde isleri 2ye ayiriyorum.
tekrar gozluk kullanmaya basladim,2,3 haftadir cok agriyor , hem uyku boluk porcuk,hem telefonla cok zaman gecirdim sonuc tekrar gozluk.. esime yorgunluktan oldugunubsoylemis dr..
Ya sabir annelik rcekten guzel ama cok zormus cok.
meklemye basladi ya dur durak bilmiyor masallah,habire hrgun basini carpiyor artik korkuyorum bisi olcak diye,tutunup kalkiyor. gecen balkona ciktim kapiyi kapatip,arkami bir dondum kapiya tutunup ayaga kalkmis ,acsam duscek,oylece baktim kaldim sallana sallana taak geri dgru dustu.
asil zor aimdiymis,birakip is yapsm hep bela yapilacak yerlerde Rabbim korusun
emekliyomu arda iyice

seker000 canim benimde sirtim agriyor,hala gecmedi cogu sabahlari hep agriyla uyaniyorum . dogumla alakali herhalde

duman91 ise bbsmiasin canim,tum gun degil diimi daha

O zaman sezeryanla alakası yokmuş..

nehirnil111 gece guzel uyuyodu smdi oda yok sutum yetmemeye mi basladi acaba daha yemek yedirmeyede baslamadm tam olarak başlayım ben en iyisi
tutkku bugun ruyamda ardayi sunnet ettiriyodk sabah instagramda gezerken bi bebegi sunnet ettrmsler resmini koymslar onu gordm ve smdi seb sunnet konusunu actn bizimde zamani geldide acaba bu bi işaret mi canim ucu ardaninkininde kizaryo arada sunnet derisini cekiyo msn temzlemek için mikrop kapma ihtimalide olablr sirkeli suyla sil istersen az bisey damlat ama baya bi emekliyo ama cok yorulup sinirleniyo 2 gun pnce mutfaga gttm odada yerdeydi kapinin oraya kadar gelms hatta cikms odadan bide eliyle yere vuruyo tak tak ses geldkce hosuna gidiyo heralde ayaz gunde kac saat uyuyo canm ardanin uykulari o kadar duzensiz ki sabah 8 bucukta kalktk snra 11de yatrdm 12yw 10 kala uyandi sonra 3e ceyrek vardi bi saat uyudu kalkti smdi zar zor uyuttm cunku uykusu var ama surekli byle uyuyo isimide duzene sokamiyoem uyanikken yapyrm ama yurudugu zaman surekli gozum ustunde olmasi gerekiyo yurutecle ilgili kafami karistryolar yaa yok nasl yurucek o zaman herkes biniyomus muss felan

Seninde mi gecmedi canim benm 3 ay felan surmustu malesef cok zor oluyo uyanipta emcek diye aklim cikiyodu ama gecti cok sukur

Evet cnm gecmedi ve aciyacak korkusundan silikonla emzirmeyi tamamen birakamadim silikon da cok acitiyor ama iste sanki daha az aciyacakmis gibi dusunuyorum silikonsuz emziremiyorum

Senin aci gecmis yine de 3 ayda da olsa, insaallah benimki de gecer ya

Gecer canim merak etme bende hic gecmicek saniyodum

I ilknurrr22 oh masallah yakin zamanda iyice baslar,bizimde 15-20 gun kadar oyle odada doandi surunerek,wmekeyerek dderken simdi masallah ucuyor, bede emekliyor gibi yapinca cok seviniyor kovalamaca oynuyoruz nasil hosuna gdiyor :)

sirke acitmazmi dersin,az olunca visi olmaz herhalde ama. ye esim tenizliyo aslinda ben yanlis bisi yaparim diye ona birakiyorum.
hayr olsjn ruyan insallah,benden duyacakmissin herhalde :)
yedigi biseyni dokundu diyorum ama farkli bisi yemediki.

canim cok sukur uykusu ergun ayni saatte oluyor,yani 10-15dk anca bazen geciykor veya erken uyuyor.
sabah 8-9 arasi uyaniyor, sonra 11den sobra uyuyor 12:30 -13:00 arasi kadar.
sonra 4 te yatip 5:30 gibi uyaniyor.
sonra artik 9dan sonra gece uyksuna yatiyor.
bunu yaklasik 2 haftadir yapiyor,yoksa 2 saatte bir uyurdu hep simdi 3 saat falan dayaniyor.
masallah diyeyim nerdeyse 3.aydan beri uyku saatleri duzenli gibi ama az uyuyor iste. yani is yapmamam lazim,en ufak seste uyaniyor ,tabi apartmanda sen ses etmesen bile ust komsu,alt ,yan komsu derken illa biyerden paat duye ses geliyor ve uyaniyor.

o kadar cabaliyorlar,agliyorlar,dis agrisi cekiyorlar ,yoruluyorlar nasil boyle az uyuyorlar anlamiyorun. 5 fk uyusa bile enerjik uyaniyorlar ne guzel :)

MutluBulut_ iyidir canim seni sormali.
uyku var ama dusunceler uyutmuyor,kk bari bakayim dedim.
minnakimiz nasil

Valla evin icinde gezer artik bende pesinde
Arda gunduzleri cok az uyuyo yaa ben uyutyrm 2 dk sonra uyaniyo acaba tam uykusu gelmeden mi yatryorm gecede 2 saatte bi kalkmaya basladi artik sutum yetmiyo mu baska bisey mi anlamadm surekli Kipirdiyo çünkü bi yuzustu yatiyo bi yan yatiyo besigin ortasina koyuyorm ta yukari cikiyo besikte donup dolasiyo resmen ona mi uyaniyo

Canım yetiyordur sütün bence her anne genelde böyle tereddüte düşüyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…