2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

I ilknurrr22 o durum hep var, yatakta yatmadifi kose kalmiyor,kafa tabi hep vuruluyor,bazen ayaklarini yukari kaldirip yuyuyor,bazn totosunu kaldiriyor..
kendi kendini uyandiriyordur bence,sutun vardir canim sagsana bak bakalim kac cikacak.
eger dis cikaracaksada ya cok uyumak istiyorlar ya hic uyunuyirlar,yeme icme yok falan.
uykusunun iyice gekmesini bekle,benimki busabah dsardan geldik biraktin yere,heme yatti :KK70: dusun nasil uykusu var,sabah erken uyandi telefon calinca .
bekle uyice gelsin uykusu,kendimi dusubuyorumda uykum yoksa asla uyuyamam,onlarda oyledir.
buarada yuruteci yazmayi ubutmusum kim dedi yurutecsiz nasil yuruyecek diye,cok sacma bir dusunce.
asil sagliklisi yurutecsiz yurumesi,masallah ayaz gayet guzel,hizli yuruyor. artik kollarindan tutuyorum oyle yuruyor,eskiden belinden desteklerdim.
ev islerinden zaman bulsam tum gun yuruturum iyice alissin ama yok anam bitmiyor isten cocukla ilgilenemiyorum cok moralim bozuluyor.
ya cok hosuma gidiyordu boyle 9-10 aylikken yuruyen bebekle vardi,minnacik bakalim bizimki.napacak

PembeLokum PembeLokum kiyamam minnaka , canim gaz sancisi normaldir aglamasi, belirli saatleri var aglamalarinin iste seninki gecesi secmis :)
bak azicik daha sabret az kaldi bebisini rahatca sevebilecegin gunlere, 1 ayi daha aatlatsaniz daha farkli olur :)

anatkh018 anatkh018 canimcim kacta dogumun, heyecan ne durunda.
ay hadi insallah saglikla atlatirsiniz :nazar: :KK200:

nehirnil111 nehirnil111 nasilsin.nehirim

I ilknurrr22 o durum hep var, yatakta yatmadifi kose kalmiyor,kafa tabi hep vuruluyor,bazen ayaklarini yukari kaldirip yuyuyor,bazn totosunu kaldiriyor..
kendi kendini uyandiriyordur bence,sutun vardir canim sagsana bak bakalim kac cikacak.
eger dis cikaracaksada ya cok uyumak istiyorlar ya hic uyunuyirlar,yeme icme yok falan.
uykusunun iyice gekmesini bekle,benimki busabah dsardan geldik biraktin yere,heme yatti :KK70: dusun nasil uykusu var,sabah erken uyandi telefon calinca .
bekle uyice gelsin uykusu,kendimi dusubuyorumda uykum yoksa asla uyuyamam,onlarda oyledir.
buarada yuruteci yazmayi ubutmusum kim dedi yurutecsiz nasil yuruyecek diye,cok sacma bir dusunce.
asil sagliklisi yurutecsiz yurumesi,masallah ayaz gayet guzel,hizli yuruyor. artik kollarindan tutuyorum oyle yuruyor,eskiden belinden desteklerdim.
ev islerinden zaman bulsam tum gun yuruturum iyice alissin ama yok anam bitmiyor isten cocukla ilgilenemiyorum cok moralim bozuluyor.
ya cok hosuma gidiyordu boyle 9-10 aylikken yuruyen bebekle vardi,minnacik bakalim bizimki.napacak

PembeLokum PembeLokum kiyamam minnaka , canim gaz sancisi normaldir aglamasi, belirli saatleri var aglamalarinin iste seninki gecesi secmis :)
bak azicik daha sabret az kaldi bebisini rahatca sevebilecegin gunlere, 1 ayi daha aatlatsaniz daha farkli olur :)

İyiyim tutkum sen nasılsın:KK68:

PembeLokum PembeLokum nasılsın lokumum:KK16:

MutluBulut_ MutluBulut_ nasılsın kuzum:KK19:

Hep toplu zaten canim ya topluyorum yada oruyorum ama dustan sonra fon cekmesi zor oluyo bide her gun banyoya giriyorm 3 gundr yapmdm usendm :KK53:
Taramak ve kurutmak iskence oluyo dogru diyosun :KK70: oyle olmasa habire gir cik :KK70:

I ilknurrr22 oh masallah yakin zamanda iyice baslar,bizimde 15-20 gun kadar oyle odada doandi surunerek,wmekeyerek dderken simdi masallah ucuyor, bede emekliyor gibi yapinca cok seviniyor kovalamaca oynuyoruz nasil hosuna gdiyor :)

sirke acitmazmi dersin,az olunca visi olmaz herhalde ama. ye esim tenizliyo aslinda ben yanlis bisi yaparim diye ona birakiyorum.
hayr olsjn ruyan insallah,benden duyacakmissin herhalde :)
yedigi biseyni dokundu diyorum ama farkli bisi yemediki.

canim cok sukur uykusu ergun ayni saatte oluyor,yani 10-15dk anca bazen geciykor veya erken uyuyor.
sabah 8-9 arasi uyaniyor, sonra 11den sobra uyuyor 12:30 -13:00 arasi kadar.
sonra 4 te yatip 5:30 gibi uyaniyor.
sonra artik 9dan sonra gece uyksuna yatiyor.
bunu yaklasik 2 haftadir yapiyor,yoksa 2 saatte bir uyurdu hep simdi 3 saat falan dayaniyor.
masallah diyeyim nerdeyse 3.aydan beri uyku saatleri duzenli gibi ama az uyuyor iste. yani is yapmamam lazim,en ufak seste uyaniyor ,tabi apartmanda sen ses etmesen bile ust komsu,alt ,yan komsu derken illa biyerden paat duye ses geliyor ve uyaniyor.

o kadar cabaliyorlar,agliyorlar,dis agrisi cekiyorlar ,yoruluyorlar nasil boyle az uyuyorlar anlamiyorun. 5 fk uyusa bile enerjik uyaniyorlar ne guzel :)

MutluBulut_ MutluBulut_ iyidir canim seni sormali.
uyku var ama dusunceler uyutmuyor,kk bari bakayim dedim.
minnakimiz nasil :KK200: :nazar:
Iyiyiz teyzesi bizde :) ne dusunceler var aklinda

İyiyim tutkum sen nasılsın:KK68:

PembeLokum PembeLokum nasılsın lokumum:KK16:

MutluBulut_ MutluBulut_ nasılsın kuzum:KK19:
Iyi nehirim sen nasilsin :)

Bende iyiyim kuzum çok şükür yoğunum birazcık sanırım hiç rahata eremeyeceğim :KK70:Bebiş ne durumda hamilelik nasıl:anneadayı:
Gercekten bayadir yogunsun sen :KK70: iyi cok sukur teyzesi 6 aylik olduk :) odamiz pembis boyandi dolabimiz aldik o geldi :) yavas yavas hazirliklar ile geciyor ama iyiki erken baslamisim diyorum simdiden:KK70: havalar asiri sicak gezmek zor. Gecen azcik gezdik hayatimda ilk kez tansiyonum cikti. Onun disinda iyiyiz sukur. Hayirlisiyla eylule kadar kalanlarida alirsak biraz zir ama :KK70:

Gercekten bayadir yogunsun sen :KK70: iyi cok sukur teyzesi 6 aylik olduk :) odamiz pembis boyandi dolabimiz aldik o geldi :) yavas yavas hazirliklar ile geciyor ama iyiki erken baslamisim diyorum simdiden:KK70: havalar asiri sicak gezmek zor. Gecen azcik gezdik hayatimda ilk kez tansiyonum cikti. Onun disinda iyiyiz sukur. Hayirlisiyla eylule kadar kalanlarida alirsak biraz zir ama :KK70:

Rabbim kolaylık versin canım iyi yapmışsın son ayların çok sıcaklara denk geliyor sonuçta rahat rahat yapamazsın son ayında zaten bir şey o yüzden bir çok işi bitmiş minnakın:emir_bebek:

Rabbim kolaylık versin canım iyi yapmışsın son ayların çok sıcaklara denk geliyor sonuçta rahat rahat yapamazsın son ayında zaten bir şey o yüzden bir çok işi bitmiş minnakın:emir_bebek:
Bayada var canim eminonune gitmek istiyorum kendime pijama icin falan bakalim. Birde indirimli almak varken tabi :) bekleseydim fiyati.ne bulursam alacaktim mecbur

Bayada var canim eminonune gitmek istiyorum kendime pijama icin falan bakalim. Birde indirimli almak varken tabi :) bekleseydim fiyati.ne bulursam alacaktim mecbur
Tabi canım zamanın varken bakmak daha mantıklı interneti de takip et belki denk gelirsin Eminönünde o tarz şeyler çok uygun olur mu bilemedim düğün zamanı bana ucuz gelmedi çünkü süs eşyaları kınalıklar dışında:kahve:

Tabi canım zamanın varken bakmak daha mantıklı interneti de takip et belki denk gelirsin Eminönünde o tarz şeyler çok uygun olur mu bilemedim düğün zamanı bana ucuz gelmedi çünkü süs eşyaları kınalıklar dışında:kahve:
Internetten kredi karti kullanmadigimdan alamiyorum. Eminonu icinde toptancilari bulmak lazim canim biz cok gezmistik ama uyguna almistik :KK70: bizim civarda bulsma iyi olurdu ama bulamadim

Totosu hep yukarda tam isirmalik duruyo :KK70: dis cikarcak diye beklyrm ne zamandr ama yok 2 gundr daha feci resmen saldiriyo her yere kemrmek icin dun salatalik verdm nasl kemirmis icini bide soyleniyo kemirirken canim uykusuzluktan agliyo farkndayim cunku emzirirken hemen kapaniyo gozleri ama uyutuncada en fazla 40 dk uyuyo bende bisey duymstm yurutecle yurudugu icin parmak ucunda yuruyoma cock burda okumstm sanrim duz yurutmek icin cabaliyoms aynen bende is yapmaktab ilgilenemyrm diye kiziyrm kendime hep uyanikken yapyrm isi uyuyunca bende dinleniyim diye

X