2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar arkadaşım yarın doğum yapacak çok heycanlandım :) yarın gel alalım demişler sabeh gitcek bende öğleden sonra gitmeyi düşünüyorum hastaneye ortama felan bakacağım bi sezeryan olacak hamile olduğumu öğrendiğimden beri ilk kez bi doğuma şahit olacağım yani şahit olacağım derken gidip göreceğim çok merak ediyorum yarın yazarım size :)

vallahi hem bebeğim karnımda neler yaşıyor diye düşünüyorum bazen,bazen de zavallı vücuuudummm ona yer açmak için nelerle cebelleşiyor acaba diyorum :KK9: her türlü zor =)

ben hep oraya nasıl sığıyor diye düşünüyorum :KK9: tamam karnımız büyüyor ama bana yinede çok ilginç geliyor :44::44:

kızlar arkadaşım yarın doğum yapacak çok heycanlandım :) yarın gel alalım demişler sabeh gitcek bende öğleden sonra gitmeyi düşünüyorum hastaneye ortama felan bakacağım bi sezeryan olacak hamile olduğumu öğrendiğimden beri ilk kez bi doğuma şahit olacağım yani şahit olacağım derken gidip göreceğim çok merak ediyorum yarın yazarım size :)

benimde arkadaşım 20sinde doğum yapacak ama ben gidemiycem çünkü sakaryada. keşke yanında olabilseydim.
yarın büttüüün detyaları anlat bize :KK16:
birde genel anestezi mi olucak arkadaşın ? sen doğuma giricek misin?

Canlar size gece gördüğüm rüyamı anlatayım :KK1::KK1:

Çok tombiş bir oğlum vardı rüyamda zor kaldırıyordum yani o kadar :KK9:
Altını pisletmiş benim oğlum onu değiştiricektim.
amannınn ne kadar beceriksizdim.
iki tane bezi ziyan ettim. bantlarını açamadım bebeği üstüne tam koyamadım.
tam ikinciye yerleştirdim gibi derken oğlum üstüme çiş yaptı :KK9::KK9::KK9:
heryer çiş oldu. çok komikti yaa. bende başladım gülmeye ne kadar beceriksizim diye.
aferin oğlum üstüm pisti zaten iyice pis oldu diyordum. o da gülüyordu bana.
o kadar gerçek gibiydi. hem çok zorlandım hem çok güldüm rüyamda.
sabah kalktığımda aklıma gelince yine başladım gülmeye :KK9::KK9:
bakalım neler yaşatçak bu minnaklar bizeee :KK16::KK16:

benimde arkadaşım 20sinde doğum yapacak ama ben gidemiycem çünkü sakaryada. keşke yanında olabilseydim.
yarın büttüüün detyaları anlat bize :KK16:
birde genel anestezi mi olucak arkadaşın ? sen doğuma giricek misin?

yok canım girmem hiç doğum yapmamış bayanların doğuma girmesi psikolojik açıdan sağlıklı değilmiş. ben doğumdan sonra ziyarete gideceğim sabah olursa öğleden sonra felan giderim. aslında normal istedi ama ilki sezeyan olunca buda sezeryan olcak demiş doktoru ne olacak bakalım nasıl olacak bende merak ediyorum.

heryer çiş oldu. çok komikti yaa. bende başladım gülmeye ne kadar beceriksizim diye.

ya bende sinema tadında rüyalar görüyorum saçma sapan ne varsa görüyorum artık dalga geçiyorum kendimle rüya görmekten yoruldum :)

ben ablamın doğum anı hariç her anına şahit oldum... sancı çekmesi... sonra serzeryana alınışı... sezeryan sonrası... hepsi zor iş... gözüm korkmadı değil... hamile olmasaydım doğuma girmeyi de isterdim ama o kadar cesaretim yok malesef... keşke doğum yapsaydı 1 gün sonra gidip görseydim demekten alamıyorum kendimi... psikoloji bozmaya gerek yok :KK9:

ben hep oraya nasıl sığıyor diye düşünüyorum :KK9: tamam karnımız büyüyor ama bana yinede çok ilginç geliyor :44::44:

bende hadi şimdi 300-500 bu çocuk 2-3 kilo olunca baya baya içinde insan olduğunu anlar insan tuhaf gelir gibime geliyor :KK9:

yani nasıl taşıcaz yatıcaz kalkıcazzz Allahımmm :KK1:

ya bende sinema tadında rüyalar görüyorum saçma sapan ne varsa görüyorum artık dalga geçiyorum kendimle rüya görmekten yoruldum :)

Benimde son zamanlarda gördüğüm en eğlenceli rüya buydu. genelde çok acayip şeyler görüyorum bende :KK9:

bende hadi şimdi 300-500 bu çocuk 2-3 kilo olunca baya baya içinde insan olduğunu anlar insan tuhaf gelir gibime geliyor :KK9:

yani nasıl taşıcaz yatıcaz kalkıcazzz Allahımmm :KK1:

offf işte benimde en çok merak ettiğim anlar o anlar. yeni doğmuş bebekleri görüyorum inanamıyorum az önce o göbeğin içinde olduklarına :KK53::KK53:

ben ablamın doğum anı hariç her anına şahit oldum... sancı çekmesi... sonra serzeryana alınışı... sezeryan sonrası... hepsi zor iş... gözüm korkmadı değil... hamile olmasaydım doğuma girmeyi de isterdim ama o kadar cesaretim yok malesef... keşke doğum yapsaydı 1 gün sonra gidip görseydim demekten alamıyorum kendimi... psikoloji bozmaya gerek yok :KK9:

walla bende hiç gidemem bozama psikolojimi zaten etrafımda herkes gitme sonra içimde kalsın çıkarmam dersin diyor :) ama eğlenceli olacak benim için gitmeyi çok istiyroum bi aksilik olmazsa yarın gideceğim :)

walla bende hiç gidemem bozama psikolojimi zaten etrafımda herkes gitme sonra içimde kalsın çıkarmam dersin diyor :) ama eğlenceli olacak benim için gitmeyi çok istiyroum bi aksilik olmazsa yarın gideceğim :)

heheeh çok güldüm yaa. bi yandan da tırstım amaa :KK52:
yok yok doğurana kadar bişey görmeyelim biz :KK9::KK9:

hayırdır inşaallah, ama rüyada dışkı vs görmek bereket derler, demek ki kısmetli bir oğluşun olacak :)))

hayırdır inşaallah, ama rüyada dışkı vs görmek bereket derler, demek ki kısmetli bir oğluşun olacak :)))

Aminnn inşallah hepimizin bebişleri kısmetiyle bereketiyle gelirler.
kocişin terfi etme ihtimali var ona yorayım ben :KK1::KK1:

Canım duanı okudum allah kabul etsinn (Amin)

Meraba kızlar nasılsınız kuzularınız nasıl :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Biz iyiyiz ama bu ara işlerim yoğun olunca arada giriyorum cevap yazamıyorum kızlar herkes iyidir inş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

heheeh çok güldüm yaa. bi yandan da tırstım amaa :KK52:
yok yok doğurana kadar bişey görmeyelim biz :KK9::KK9:

bencede :9 bu arada paylaşayım sizinle 55 kg ile hamile kaldı 80 ile giriyor doğuma çok zayıftı şaşırıyorum ona :)

Canım duanı okudum allah kabul etsinn (Amin)

Meraba kızlar nasılsınız kuzularınız nasıl :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Biz iyiyiz ama bu ara işlerim yoğun olunca arada giriyorum cevap yazamıyorum kızlar herkes iyidir inş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Bu ara tekmelerimiz çok güçlü o yüzden biz gayet iyiyiz tatlım siz nasılsınız :KK16:
bu ara herkesin işleri çok yoğun sanırım. Allah yarımcımız olsun hepimizin:KK16:

Kizlar meraba, bgndoktor kontrolunuz vardi. Gittik kontrolunuzu olduk ve duymak istemeyecegimiz bi sey soyledi doktor. Bebegim cok asagidaymis inlem alman lazim baya asagida dedi:KK43: rapor al yat dinlen dedi iki hafta sonraya tekrar cagirdi umarim biraz yukaei cikmis olur dedi. Ben simi 21. Haftamdayim ve bir haftadir hafif tempoda 30 bazen de 40 dakika yuruyus yapiyodum. Hepsini yasakladi. Acaba diyorum yuruyus yuzunden mi oldu, cunku sin gittigimde boyle bisey yoktu. Acayip bi vicdan azabi icindeyim benim yuzumden oldu diye. O kadar moralim bozukki anlatamam. Paylasmak istedim:KK43:

bencede :9 bu arada paylaşayım sizinle 55 kg ile hamile kaldı 80 ile giriyor doğuma çok zayıftı şaşırıyorum ona :)

:KK53::KK53: 25 kg almış anaamm. bizde bu aydan itibaren hızlı kilo almaya başlıcaz. ama bu kadar çok almak istemiyorum ben yaaa. yediklerime çok dikkat etmiyorum bende. ama normalde de abur cuburla hamur işiyle pek aram yoktu halada öyle.
birde çalışıyorum kendimi kaldıramam sonra :KK1:

Bu ara tekmelerimiz çok güçlü o yüzden biz gayet iyiyiz tatlım siz nasılsınız :KK16:
bu ara herkesin işleri çok yoğun sanırım. Allah yarımcımız olsun hepimizin:KK16:

Bizde çok iyiyiz canım sorma o tekmeler bizde var maşallah :KK16::KK16::KK16: heran hissettiroyor kızım varlığını:KK9::KK9::KK9:

İşler bitmek bilmiyor ki dün evde ilk defa koltukta uyuya kaldım o derece yani belimin ağrısıda yetiyor zaten yürürken bile kemiklerim batıyor resmen ama çok şükür iyiyiz teyzesii allahım birde sağlılı olarak kucağıma alsam başka bişi istemiyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

X