2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar benim sol bacağımın kasığımla birleştiği yerde sanki böyle damar damar üstüne gelmiş gibi bir ağrı oluyor gün içerisinde.
özellikle oturup uzun süre kalktığımda.
ayağımı yere bastığımda kesik kesik azıyor.böyle birşey yaşayan var mı?1 haftadır var neredeyse.
ani ağrılarım için doktora gitmiştim sadece enfeksiyon var az birşey demişti.
:KK50:

günaydın anneler bişey surucam ben 20.haftama girdim daha aramadı aile hekimim bu hafta giderim sanırmı ama bazılarınız 2.dozu vurumuş ilk doz ne zaman ikinci doz ne zaman acaba ya

canm bnde 21.haftanın içindeyim benide daha gel aşı wuralım die arayan olmadı daha önce arayıp bazı bilgiler aldılar ama aşı için arayan olmadı bişy olurmuki çalışıorumda öle izinde alamıorum kafama göre doktorumada c.tesileri gidiorum hep o yüzden

Son düzenleme:
slm annişler anca okudum geçmişi nasılsınız romaroma yine yakaladım seni ama yine kaçıcan mı hemen neler yapıyon görünmüyon hiç

günaydın anneler bişey surucam ben 20.haftama girdim daha aramadı aile hekimim bu hafta giderim sanırmı ama bazılarınız 2.dozu vurumuş ilk doz ne zaman ikinci doz ne zaman acaba ya

ben 21.haftamda ilk dozu oldum 1 ay sonra 2. Doz dediler. Benide aramadılar atlayabiliyorlar bazen

kimse bebek arabası almadı mı ya da araştırmadı mı kızlar????

yardımcı olmak isterdim ama bende almadım daha. Doğana kadar da almayı düşünmüyorum tabi bi yerde indirim görürüsem beğenirsem alırım :) çok da araştırmadım henüz doğar doğmaz binemeyeceği için erteledik onu şimdilik.

zamanın gelmıs cnm yaa sen gıt sorr hekımınee kıı 18 .haftadan ıtıbaren dıye bılıyorum bennn ben artık dogumdan sonraya kadr asım kalmadııı heheh tavsıyem dusunu alda gıt 3 gun banyo yasak oluyorrr:KK51:

bende oldum aşı ama bana 3 gün diye bişey demediler. Gelir gelmezde duş aldım hatta neden öyle dediler ki ?

Günaydın kızlarr.. nasılsınız? Hazırlıklar nasıl gidiyor? benim gibi bebek arabası konusunda işin içinden çıkamayan var mı acaba? Çıldırttı beni yaa.. Bebeconfort elea ile başladık araştırmaya, beğendik. hiiç kalmadı elimizde dediler. Concord neo alalım dedik ki indirime girmişti. 2 defa sipariş verdik. Kapalı kutu denilmesine rağmen teşhir ürünü geldi. İyice zıpladı sinirlerimiz..Kamanyada bitti indirimde kalmadı. Biz de arabasız kaldık. Şimdi concord neoyu alamayacağımız için (1900 tl çünkü) vazgeçtik. Kraft twist modelini araştırdım dün. Çok olumsuz yorumlar da var memnun kalanda. Chicco I-move modelini de araştırdım onda çokk ağır fln yazmışlar. Çok karrarsız kaldık. Kim ne aldı bebek arabası olarak benimle paylaşırmısınız?? Bebeconford elea mı alsam diye düşünüyorum şimdi..

Kraftbaby.com -

bu arada güzel bi bak bizde bunu düşünüyoruz ama biraz bizim bütçeyi zorlacak

canım bn 17. haftamda yaptırdım 16 dan itibaren yapılabiliyormuş kendi doktorum öyle demişti şimdi ikincisi için haftaya yine gidicem... belki atlamışlardır yoğunluk olabilir sen kendin gidip öğrensen ve ya arasan olur kaçıncı haftaya kadar çok bilmiyorum ama geçirme fazla..

Canim biz twist rlx aldik.eve geldik kurduk hemen.bi hava yastigi eksik:KK9:ben tavsiye ederim.kullanimi takip cikartmasi supet kolay.gittik magazadan sifir kutu actik herseyini kontrol ettik aldik.her arabaya olumsuz yorum yapan olur canim.herkesin beklentisi farklidir.alisveris merkezine gidince her 5 arabadan 3 u twist.bence al.

Merln, cevap yazdığın için teşekkür ederim.. Temmuz annelerinin hiç biri arabasını almadı heralde diye düşünmeye başlamıştım!!! Twıist için kumaşı kayıyo çocuk içinde rahat edemedi, 360 derece dönen parçası çabuk arıza yapıyor fln diyenler vardı da alıp kullananlardan, o yüzden tereddütte kaldım..

tatlım bende baktım bebek arabalarına netten bebe confort loola ve kraft matrix dlx modellerine nette ikisini de tavsiye ediyorlar ama en çok bebe confortu tavsiye ediyorlar bende mağazada bakıcam ona göre alıcam iki ay sonra sende alınca hangisini aldığını ve kaça aldığını yazarsın şekerim

Son düzenleme:
slm annişler anca okudum geçmişi nasılsınız romaroma yine yakaladım seni ama yine kaçıcan mı hemen neler yapıyon görünmüyon hiç

merhaba canım :)

aslında buralardayım sizleri okuyorum ama fazla yorum yazamıyorum..şimdide şans eseri gördüm yazdıgını :)

iyiyim çok şükür canım 23 şubatta gittim işte doktora herşey normal dedi..bi dahaki randevum 30 martta onu bekliyorum daha çok var:KK31:

sen nasılsın ne var ne yok canım..bu arada bu aşı işinide takip ediyorum hastanede bişey demediler daha sağlık ocağınada hiç gitmedim:KK31:

kız yazana kadar yine çıktın ya romaroma :))))

bu sefer gördüm canımmmmm:KK16::KK16:

Günaydın kızlarr.. nasılsınız? Hazırlıklar nasıl gidiyor? benim gibi bebek arabası konusunda işin içinden çıkamayan var mı acaba? Çıldırttı beni yaa.. Bebeconfort elea ile başladık araştırmaya, beğendik. hiiç kalmadı elimizde dediler. Concord neo alalım dedik ki indirime girmişti. 2 defa sipariş verdik. Kapalı kutu denilmesine rağmen teşhir ürünü geldi. İyice zıpladı sinirlerimiz..Kamanyada bitti indirimde kalmadı. Biz de arabasız kaldık. Şimdi concord neoyu alamayacağımız için (1900 tl çünkü) vazgeçtik. Kraft twist modelini araştırdım dün. Çok olumsuz yorumlar da var memnun kalanda. Chicco I-move modelini de araştırdım onda çokk ağır fln yazmışlar. Çok karrarsız kaldık. Kim ne aldı bebek arabası olarak benimle paylaşırmısınız?? Bebeconford elea mı alsam diye düşünüyorum şimdi..

Babyhope - Bebekler için herşey...

bunu da beyeniyorlar bunuda düşünüyoruz

Merln, cevap yazdığın için teşekkür ederim.. Temmuz annelerinin hiç biri arabasını almadı heralde diye düşünmeye başlamıştım!!! Twıist için kumaşı kayıyo çocuk içinde rahat edemedi, 360 derece dönen parçası çabuk arıza yapıyor fln diyenler vardı da alıp kullananlardan, o yüzden tereddütte kaldım..
Anladim canim bende cok arastirmistim yorumlari ama birebir kullanan birine sorma imkanim olmadi.umarim karsilasmayiz boyle birseyle.2 sene garantili zaten.umarimsorun cikmaz.
kızlar benim sol bacağımın kasığımla birleştiği yerde sanki böyle damar damar üstüne gelmiş gibi bir ağrı oluyor gün içerisinde.
ayağımı yere bastığımda kesik kesik azıyor.böyle birşey yaşayan var mı?1 haftadır var neredeyse.

Benim cok oluyor canim.sanki rahmim ters donuyor gibi.yavas yavas dogrulabiliyorum.oturunca bebek yukari kaciyor.kalkinca da asagi indigi icin sanirimoyle oluyor.sol tarafim cok agriyor benim.bebek solda

Son düzenleme:
tatlım bende baktım bebek arabalarına netten bebe confort loola ve kraft matrix dlx modellerine nette ikisini de tavsiye ediyorlar ama en çok bebe confortu tavsiye ediyorlar bende mağazada bakıcam ona göre alıcam iki ay sonra sende alınca hangisini aldığını ve kaça aldığını yazarsın şekerim

bebek arabası bende araştırdım. En beğendiklerim Britax-Römer ve Maxi-Cosi :)) fiyat olarak ortalamanın biraz üzerindeler ama konfor ve dayanıklılık açısından en iyilerden..
Nisan ayında Joker de bebek bahar şenliği oluyormuş birçok ürün %50 indirimle satılıyormuş ben nisanı bekleyeceğim :)

Eki Görüntüle 647533

evetttt buda benım oglusumm

bizbgeldık teyzelerıı
detaylı ultrasonu yaklasık 1 saat surdu
önce yuzunu gostermedı
bekledık bıraz dıger organlarını ınceeldık herseyı tam allaha sukur
cok heyecanlıydı
sıpam 500 gram olmus:nazar:
aynı babasıı
cok kalabalık bıryerdı blgn ve evasude
dr cok ılgılı cok begendım
sakın sevdı bebegımızı ıste boyle aklıma gelenler
opuyorum sımdılık yarın konusuruz:KK9:

oyy maaşallah kuzucuğuna

slm canlarım bende bu prş çektirmeyi düşünüyorum ayrıntılı ultrasonu inş herşey yolundadır :18:

güzel haberlerle gel :)

merhaba ve iyi akşamlar kızlar:KK34: 375. sayfada kaldım okuyamadım hiçbirşey:KK5: geçmişi daha sonra okuyacağım artık, yarın arkadaşlar gelicek 12 kişi olucaz kendimle beraber, dünden beri hazırlık yapıyorum 6-7 çeşit şey olacak umarım yetiştiririm :KK53: çok seviyorum ben yaa hamurişi pasta börek işlerini, hepsi ne zamandır canımın çektiği şeyler biraz da kendim için yapıyorum :KK9::KK56::KK56: müzik de açtım biraz oynuyorum biraz yapıyorum kızım da anne rahat dur diye arada tekme atıyor :KK76::KK24: bizden bugünlük bu kadar annişlerrrr
sizi de beklerizzzz:KK56::KK56:

ben de çok misafir çağırıp pasta börek yapasım var ama en son 3 aylıkken yemekli bir davet verdik onda da kocam korktu bebişe birşey olur diye ve yasakladı şimdi ufak tefek yakınlar çaya geliyor

kızlar face de sayfam var artık bişeyler yapıyorum kendimce çok cici loğusa taçları falan mevcut ilginizi çekerse beklerim öpüldünüz..

www.facebook.com/rüzgar keçe desing

link hata veriyor

günaydın millet,
göğüsünü sıktığı zaman damla gelen var mı aranızda? benim sabah uyandığımda da kıyafetimde kurumuş damla oluyor?

canım bende olmadı olsa farketmemişimdir sadece ucunda kuru beyazımsı birşey oluyor bir süredir ama sıkmaya korkuyorum

Gunaydin kizlar.dogum iznine ayrilir ayrilmaz saclarimi kestirecem.bu model nasil.kac ayda toplanacak kadar uzar bi bilginiz var mi.
.Eki Görüntüle 648186

güzel ama bana gitmez, daha önce kısa denediysen birşey diyemem

Kizlar sir kettle internetleri kapatmislar
Gunduzleri giremiycem artik:KK50:
Aksamlari even bakarim
Bilginiz Olsun armada ipadden caktirmadan baglanirim olmasi
Suan ki gibi
Surekli online olamiycam
Opuyorummm:KK49:

:KK43:(((( ne gerek varsa kapatmaya, neyse canım akşamları yazarsın, öptüm

günaydın herkese,

bugün bir buhranlardayım,neşem yok hiç sabahtam beri.

aslında yazmak istemiyroum olumsuz şeyleri topiğe,sizin de enerjinizi almamak için ama iyi geliyor anlatmak:KK16:

öyle değil canım,tabi kullanılır herhalde o süreçte.

demek istediğim vitamin grubuna girdiği için devlet karşılamıyor diye biliyordum öyle değilmiş sadece hamilelik döneminde reçete edilebiliyormuş,o dönemde karşılıyormuş
başka zaman ücretli alıyormuşsun ilacı.

buydu anlatmak istediğim :KK34:

ay canım ya ben de geçen hafta çok stresliydim şimdi ağırdan alıyorum ve allah dua ediyorum stresli olmayayım işler hafif gelsin rahat huzurlu olayım ya da en azından stresim bebişime yansımasın diye, sen de öyle dua et bence işe yarar inşaallah

kızlar herkes ne güzel ayrıntılı ultrasona girio kıskanıorum walla ya doktorum bize ayın 23 üne gün werdi çokmu geç bilmiorum :KK43:

sanırım 22. haftanı hesaplıyor ona göre veriyrlar ama sabırsızlanıyorsan o başka

canım ya ben de çok kararsızım görümcem maxicosi diyor, arkadaşalr twistten çok memnunlar, muhtemelen bir ara e-bebeke gidip bakacağım modellere ve muhtemelen twist alacağım, ya da chicco indirimi olursa onun setlerine bakabilirim, sen de ne karar versin biizmle paylaş

Anladim canim bende cok arastirmistim yorumlari ama birebir kullanan birine sorma imkanim olmadi.umarim karsilasmayiz boyle birseyle.2 sene garantili zaten.umarimsorun cikmaz.

Benim cok oluyor canim.sanki rahmim ters donuyor gibi.yavas yavas dogrulabiliyorum.oturunca bebek yukari kaciyor.kalkinca da asagi indigi icin sanirimoyle oluyor.sol tarafim cok agriyor benim.bebek solda

cnm ben tam bacağımın birleştiği yer yani kasık değil aslında sanki biri bacağımın içine doğru vurmuş gibi ayağımı yere basamıyorum neredeyse :KK14:

Gunaydin kizlar.dogum iznine ayrilir ayrilmaz saclarimi kestirecem.bu model nasil.kac ayda toplanacak kadar uzar bi bilginiz var mi.
.Eki Görüntüle 648186

Canım ben fikrimi söyliyim.
Ben bayanlara bu kadar kısa saçı yakıştıramıyorum.Biraz daha uzun olsa daha iyi. Birde uzarken sıkıntı çekersin çünkü bebek olucak ya toplayamıycaksın. huzursuz edebilir seni bebişi emzirirken sürekli yüzüne gelen saçlar.
İyice düşünüp karar ver bence

Canım bende aynı konudan sıkıntıdayım. nisan ayında çıkıp bakıcam herşeyine netten bakınca kafam karışıyor. gidip yakından incelemek daha iyi olacak sanırım. Kafamda bir sürü marka model var ama bir karar yok ne yazık ki. internetteki yorumlarda çok kafa karışıtırıyor.çünkü herkesin beklentisi farklı olduğu için memnuniyette ona göre farklı oluyor :44::44:

Bu ara gidip ilk dozu olabilirsin canım :KK34:

canım bende de ara ara değişik ağrılar oluyor. benim daha çok yorulduğumda oluyor. kasıklarımda hafif bir ağrı oluyor. ayaklarımı uzatıp dinlenince hafifliyor. birde karnım ağrıyor benim çok yorulunca. hatta göbek deliğimin olduğu yer ağrıyor. dinlenince geçmese panik yapıcam ama heralde kendimi yoruyorum. belki sende yanlış bir pozisyonda oturuyorsundur ondan da olabilir.

cnm ben tam bacağımın birleştiği yer yani kasık değil aslında sanki biri bacağımın içine doğru vurmuş gibi ayağımı yere basamıyorum neredeyse :KK14:

Canım doğuma hazırlık ağrılarıdır onlar. vücudumuz genişliyor nihayetinde bu dönemlerde kaburgalarımızda açılmaya başlıycakmış bebeğe yer olsun diye. onlarda hergün büyüyorlar bizde :KK9::KK9:

Canım ben fikrimi söyliyim.
Ben bayanlara bu kadar kısa saçı yakıştıramıyorum.Biraz daha uzun olsa daha iyi. Birde uzarken sıkıntı çekersin çünkü bebek olucak ya toplayamıycaksın. huzursuz edebilir seni bebişi emzirirken sürekli yüzüne gelen saçlar.
İyice düşünüp karar ver bence

Canım bende aynı konudan sıkıntıdayım. nisan ayında çıkıp bakıcam herşeyine netten bakınca kafam karışıyor. gidip yakından incelemek daha iyi olacak sanırım. Kafamda bir sürü marka model var ama bir karar yok ne yazık ki. internetteki yorumlarda çok kafa karışıtırıyor.çünkü herkesin beklentisi farklı olduğu için memnuniyette ona göre farklı oluyor :44::44:

Bu ara gidip ilk dozu olabilirsin canım :KK34:

canım bende de ara ara değişik ağrılar oluyor. benim daha çok yorulduğumda oluyor. kasıklarımda hafif bir ağrı oluyor. ayaklarımı uzatıp dinlenince hafifliyor. birde karnım ağrıyor benim çok yorulunca. hatta göbek deliğimin olduğu yer ağrıyor. dinlenince geçmese panik yapıcam ama heralde kendimi yoruyorum. belki sende yanlış bir pozisyonda oturuyorsundur ondan da olabilir.

cnm hep ayaklarımı uzatıyorum otururken,aşağı pek salmamaya çalışıyorum.dinlenicez artık başka çaresi yok.
gidip bir soda içeyim onunda benimde kemiklerimiz güçlensin :KK1:

cnm hep ayaklarımı uzatıyorum otururken,aşağı pek salmamaya çalışıyorum.dinlenicez artık başka çaresi yok.
gidip bir soda içeyim onunda benimde kemiklerimiz güçlensin :KK1:

eveeett güçlensiinnler. sonra annelerine güçlü tekmeler atsınlar ki içimiz rahat etsin :KK9:
iyi aklıma getirdin bende içeyim. :KK16:

Canım doğuma hazırlık ağrılarıdır onlar. vücudumuz genişliyor nihayetinde bu dönemlerde kaburgalarımızda açılmaya başlıycakmış bebeğe yer olsun diye. onlarda hergün büyüyorlar bizde :KK9::KK9:

vallahi hem bebeğim karnımda neler yaşıyor diye düşünüyorum bazen,bazen de zavallı vücuuudummm ona yer açmak için nelerle cebelleşiyor acaba diyorum :KK9: her türlü zor =)

X