2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
ya evet yakındık diye hatırlıyordum ama yne de atmış olmayayım diye tekrarsordum (yapamıyorum ama utangaç smiley :)) ), erdem hast birkaç kez eşim için gittik acil ortopedi kardiyoloji falan ama nedense her gittiğimizde acil olmasına rağmen 2 saat bekledik, bir kez enişte mide sorunu yaşadı adam ağrıdan tekerlekli sandalyede ama ilgilenen yok saatlerce yine çıkıp başka hastaneye gittik, o yüzden biraz önyargım var, ama dediğin gibi bir şey olursa en azından bir muayeneye gidebilirim adalet hanıma tanışmak babında, sen aile sağlığı merk. tlf nosu arıyordun bulabildin mi

evet cnm gittim tetanoz iğnesi oldum ben aramasam arıyacakları yok hey gidi heyy
bizde acile gittik çok kere ama hiç bekletilmedik şans herhalde muayne ücreti 50 tl bir kaç gün önceden arayıp randevunu al

evet cnm gittim tetanoz iğnesi oldum ben aramasam arıyacakları yok hey gidi heyy
bizde acile gittik çok kere ama hiç bekletilmedik şans herhalde muayne ücreti 50 tl bir kaç gün önceden arayıp randevunu al[/QUOTE

ya bizdeki şanssızlık her gittiğimizde aksilik oldu, fiyatı tabii ki diğerine göre daha uygunmuş, bakalım doktor değiştirme fikrinden pek hoşlanmıyorum ama mecbur kalırsam deneyeceğim,

bizim aile sağlığı merk. de ilk hamile olduğumda aramışlar hatta bana ulaşamayınca eşimi aramışlardı sonra ben gittim sıkıntı oldukça tansiyonda falan, havalardan mı neden herkeste bir boşvermişlik uyurgezerlik var demek ki

Her zaman yazamasamda takip ediyorum . Dualari da tektek okuyorumm her gun.
Bisi soracagim. Balik ne yiyorsunuz. Ben daha baslamamistim yemeye bugun cupra aldim ama deniz degil havuzlarda uretilenlerden. Doktorlariniza sordunuzmu hic hangilerini yiyin dedi. Aftada 2 kere yapmaya. Calisacagim. Babamiz kokusuna bile dayanamadigindan yapmiyordum hic. Ama konu bebis olunca is degisiyor. Balkondada yapinca cokda kokmuyor.

Bisi soracagim. Balik ne yiyorsunuz. Ben daha baslamamistim yemeye bugun cupra aldim ama deniz degil havuzlarda uretilenlerden. Doktorlariniza sordunuzmu hic hangilerini yiyin dedi. Aftada 2 kere yapmaya. Calisacagim. Babamiz kokusuna bile dayanamadigindan yapmiyordum hic. Ama konu bebis olunca is degisiyor. Balkondada yapinca cokda kokmuyor.

canım doktor bana somon ye dedi ama yerli değil norveç somunu, onun dışında çinekop, sarıkanat istavrit yedim ilk zamanlar mevsimiydi palamut yedim pek sevmesem de, doktorum bana kalamar da yiyebilirsin demişti, eşim rizeli olduğundan hangi balık hangi mevsim ve nerede yaşar biliyor o yüzden biraz avantajlıyım, bir de kokusuna dayanamayanlar için en iyisi balığı köfte yapıp yemek, ben normalde et balık yemiyordum bebek için geçen sene balık yemeye başladım ete de bir iki deneyimin oldu bu ay, hamileyken balık kokusu daha da itici geldi ama ne yapayım bir şekilde yemeye çalışıyorum, hatta eşimle anlaştık haftada iki gün pazartesi perşembe balık günü yapalım diye ama tabi uyamadık :) belki sizde işe yarar

Gunaydinnnn kimsecikler yok biz oglusumla uyandik dun disarda dolasirken civil markasi gordum kizlar iygundu bicok sey diydunuzmu hic kalitelimi bu marka

ben geçen gün kızım için birsürü şey aldım civilden... ürünlerin fiyatları hem çok uygun hemde kumaş kalitesi tartışılmaz... iyi kumaşlardan hazırlanan ürünler de var.. dandik kumaşlardan da... alternatif oldukça fazla yani... ben beğendim...

canım doktor bana somon ye dedi ama yerli değil norveç somunu, onun dışında çinekop, sarıkanat istavrit yedim ilk zamanlar mevsimiydi palamut yedim pek sevmesem de, doktorum bana kalamar da yiyebilirsin demişti, eşim rizeli olduğundan hangi balık hangi mevsim ve nerede yaşar biliyor o yüzden biraz avantajlıyım, bir de kokusuna dayanamayanlar için en iyisi balığı köfte yapıp yemek, ben normalde et balık yemiyordum bebek için geçen sene balık yemeye başladım ete de bir iki deneyimin oldu bu ay, hamileyken balık kokusu daha da itici geldi ama ne yapayım bir şekilde yemeye çalışıyorum, hatta eşimle anlaştık haftada iki gün pazartesi perşembe balık günü yapalım diye ama tabi uyamadık :) belki sizde işe yarar

Ben hic anlamam baliktan. Sen sansliymisin gercekten. Havuzda uretilince bisi olurmu acaba. Doktora gitmemede cok. Netten baktim buyuk balik yenmez diyor. Biz uyariz insallah balik gunlerine tabi kizimla. Babamiz yemiyoo

canım ben genelde hamsı alıyorum carsıya cıkınca balıkcıdan temızleyıp az az tek kısılık buzluga atıyorum haftada bır cıkarıp hamsı tava yapıp yıyorumm haftada bır
balık
kırmızı et
tavuk
ıspanak
yemeye onez gosterıyorumm ınsll bebegımın sagıgı ıcın hepsıı ve haftada en az 3 gun yumurta haslaması yıyorum sabhaalrııı benım yemem konusunda dr hıc bır sey demedıı nedenkıı:44::44::KK25:valla hıc takmıyor sanırımsamm bebegıın gelısımı normal dıyeeeeeee:KK15::nazar:

ben geçen gün kızım için birsürü şey aldım civilden... ürünlerin fiyatları hem çok uygun hemde kumaş kalitesi tartışılmaz... iyi kumaşlardan hazırlanan ürünler de var.. dandik kumaşlardan da... alternatif oldukça fazla yani... ben beğendim...
aynen yarım cımm cok tatalı seylerde var yanıı bende ordan dusunuyorumm hele su 7.ayımızda gecsınn ınsl daa hayırlısı ılee park besıkler bılee 100 den baslıyor hayırlısı bakalımmm:KK8::KK8::KK8::KK8:

kızlar komsumun gelını bgn sezeryan dogum yaptı ılk bbesı mıyom aldırdıgı ıcın sezeryan oldu! bebegı nın resmın cekmıs babamnesıı baktım daa yaa oglumm bır an once gecsın gunler dedımm bır an once temmuz gelsınde bızde kucagımzıa alalım yaaaaaaaaaaaa:KK24::KK24::KK24:cok ozledım sımdıde onu yaa babamızda ole dıyoo ınsl kucagımıza almak nasıp olur bır avazda dogururuz kolayca ınslllllll:13:

Ben hic anlamam baliktan. Sen sansliymisin gercekten. Havuzda uretilince bisi olurmu acaba. Doktora gitmemede cok. Netten baktim buyuk balik yenmez diyor. Biz uyariz insallah balik gunlerine tabi kizimla. Babamiz yemiyoo

canım bildiğim bir sıkıntı olmaz öiftlik balığından ama eşim sadece tadı kötü oluyor diyor onların, deniz balığı daha lezzetli oluyormuş, yiyebilirsen hamsi falan da yenilebilir ama ben ayıklayamıyorum onu o yuzden pek yaklaşmıyorum, büyük balık mı bilmiyorum da dip balığı yemeyin diyorlar civa içerdiği için problem yaratabiliyormuş,

kızlar merhaba forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak kayıt olmak bugne nasipmiş. şimdi kızlar benim size bi sorum var lütfen yardım edin

20yaşındayım ve nişanlıyım. 13ocakta şiddetli adet gördüm çok fazla kanamam oldu. Şubat 11de tekrar regli oldum ancak az geldi ve 7gün sürerdi buseferki 6gün sürdü ve 1.5ped doldurdu.üstüne görmeden şüphelendim ve 22ocakta idrarda test yaptım sonuç negatifti.Gebelik mümkün olsaydı 6haftalık olucaktı ve idrarda çıkardı diye düşünüyorum. Buay ise erken geldi ancak 2martta herzamanki gibi başlarında kahverengi başladı ve şuan belimde ve karnımda ağrılarım var tatlı yeme isteğim herzamanki gibi yine arttı adet sivilcelerimde çıktı ama hala sökülmedi pedimi doldurmuyor ve kahverengi lekelenme gibi oluyor ancak idrarımı yaparken kan geliyor. 1şubattan beri birleşme yaşanmadı. Gebelik mümkün müdür yoksa mevsimsel değişiklik stres gibi sebeblerden böyle görülebilir mi ?

Civil guzel gercekten bende begendim baya bisi aldim.

hayırlı aksamla hanımlarrrrrr bıs gıdıyoruzz oglusumlaaa bırseyler atıstıracagız acıktıkkkkkkkkkkkkk:KK39::KK39::KK39::KK39:

canım bildiğim bir sıkıntı olmaz öiftlik balığından ama eşim sadece tadı kötü oluyor diyor onların, deniz balığı daha lezzetli oluyormuş, yiyebilirsen hamsi falan da yenilebilir ama ben ayıklayamıyorum onu o yuzden pek yaklaşmıyorum, büyük balık mı bilmiyorum da dip balığı yemeyin diyorlar civa içerdiği için problem yaratabiliyormuş,

Hmmm. Toonbaligi gibi baliklar falan yaziyordu. Hamside yiyebiliriz bak. Ama biraz buyuk olunca pisrmeside kolay oluyor heheee. Tadi kotu degildi sanki ama cok baliktan anlamadigimdan oyle gelmisde olabilir..

Suzancim hamsiyide deneyebilirim. Tavuktan tiksindim yiyemiyorum. İspanakda yemiyorum, sen baya ii besleniyormusun. Yumurta yiyorum ama koy yumurtai yiyin diolar pazarada cikmiyorum bulamamki. Doktor bizede bisi demedi 3 4 gun onde ciktigimiz icin belkide.

iyi geceler anneler ve melekleri
Biz güzel ama soğuk Trakya havamızı alıp
geldik.Bir değişiklik oldu bizim için.Kızçem yine
kıpır kıpırdı anası kurban olur.:KK9::KK9::KK9::KK31::KK31::KK31:
Bu akşam da mutluyuz.BEŞİKTAŞ'ım yenince
pek bir sevindirik oldum.Maç özetlerini izleyip
marş dinledik kızımla...Rastlantı mı yoksa duydu mu bilmem
tepiklemeye başladı minik kartaliçem benim:emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
Sizleri kocaman öpüyorum

kızlar bu arada dün ümraniye carefourdaki zarada eski sezon bebek çocuk ürünleri çok ucuzdu, modeller çok az kalmıştı ama tshirtler 6-7 tl, pantolonlar 19 tl civarıydı 15 tlye de birkaç şey vardı, diğer zaralarda da var mı bilmiyorum ama isterseniz bir uğrayın

zaranın kumaşlarında kanserojen madde tespit edilmişti.geçenlerde haberlerde baya söylendi.boşver canım zaradan uzak dur bence.
iyi akşamlar kızlar nasılsınız hafta sonu nasıl geçti?

zaranın kumaşlarında kanserojen madde tespit edilmişti.geçenlerde haberlerde baya söylendi.boşver canım zaradan uzak dur bence.
iyi akşamlar kızlar nasılsınız hafta sonu nasıl geçti?

ovv evet hatırladım öyle haberler cıkmıştı zara için tşkler hatırlattın tekrardan :KK16:
valla benim mutfak salon arası geçti :KK9: senin nasıl geçti :KK31:

kızlar merhaba forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak kayıt olmak bugne nasipmiş. şimdi kızlar benim size bi sorum var lütfen yardım edin

20yaşındayım ve nişanlıyım. 13ocakta şiddetli adet gördüm çok fazla kanamam oldu. Şubat 11de tekrar regli oldum ancak az geldi ve 7gün sürerdi buseferki 6gün sürdü ve 1.5ped doldurdu.üstüne görmeden şüphelendim ve 22ocakta idrarda test yaptım sonuç negatifti.Gebelik mümkün olsaydı 6haftalık olucaktı ve idrarda çıkardı diye düşünüyorum. Buay ise erken geldi ancak 2martta herzamanki gibi başlarında kahverengi başladı ve şuan belimde ve karnımda ağrılarım var tatlı yeme isteğim herzamanki gibi yine arttı adet sivilcelerimde çıktı ama hala sökülmedi pedimi doldurmuyor ve kahverengi lekelenme gibi oluyor ancak idrarımı yaparken kan geliyor. 1şubattan beri birleşme yaşanmadı. Gebelik mümkün müdür yoksa mevsimsel değişiklik stres gibi sebeblerden böyle görülebilir mi ?

bence sorunu yanlış topikte sormuşsun ama cevaplayayım,gidip bir test daha al.kesin sonuç belli olur

Arkadaşlar selamlar,Ben doğum için kent hastanesini düşünüyordum fakat fiyat 5000tl civarı çıkıyor.Yapı kredi sağlık sigortam var ama ssk yok:KK43: Eşimde bazı sorunlardan dolayı ssk yaptıramıyor..Sizler hiç hastane fiyatı aldınızmı,yada benim durumumda olan varmı acaba?Bir arkadaşım Özel İzmir hastanesinde doğum yapmış,memnunda kalmış.İzmirdeki arkadaşlara rica etsem,bilgi yazarlarsa çok sevinirim.
Canım yapı krediyle anlaşması olan hastaneleri araştır kordon tıp mete beye gittik kentte doğum yaptırmak için 4250 fiyat verdi dr+hastane
kızlar merhaba forumu uzun zamandır takip ediyorum ancak kayıt olmak bugne nasipmiş. şimdi kızlar benim size bi sorum var lütfen yardım edin20yaşındayım ve nişanlıyım. 13ocakta şiddetli adet gördüm çok fazla kanamam oldu. Şubat 11de tekrar regli oldum ancak az geldi ve 7gün sürerdi buseferki 6gün sürdü ve 1.5ped doldurdu.üstüne görmeden şüphelendim ve 22ocakta idrarda test yaptım sonuç negatifti.Gebelik mümkün olsaydı 6haftalık olucaktı ve idrarda çıkardı diye düşünüyorum. Buay ise erken geldi ancak 2martta herzamanki gibi başlarında kahverengi başladı ve şuan belimde ve karnımda ağrılarım var tatlı yeme isteğim herzamanki gibi yine arttı adet sivilcelerimde çıktı ama hala sökülmedi pedimi doldurmuyor ve kahverengi lekelenme gibi oluyor ancak idrarımı yaparken kan geliyor. 1şubattan beri birleşme yaşanmadı. Gebelik mümkün müdür yoksa mevsimsel değişiklik stres gibi sebeblerden böyle görülebilir mi ?
Korunarak nhamile kalınabiliyor korunmuyorsanız zaten ihtimal çok yüksek adetin geciktkten en az 1 hafta sonra gebelik testinde çıkıyor.

herkese günaydın... mutsuz bi hafta başlangıcı oldu hayırlısı bakalım. daha gelir gelmez iş yerinden bikaç kişiye dalasım geldi. haftasonuda saçma sapan bir çok şey olmuştu patlamaya hazır bomba gibiyim. vicdan azabıda duyuyorum aslında bu kadar çok sinirlendiğim için oğluma zararlı diye:KK43: hep aklıma geliyor bizim bi personel hamilleliğinde çok sinirlenmiş üzülmüş ağlamış ve oğlu epilepsi hastası 2-3 yaşında o geliyor aklıma çünkü bizim stres bebekleri müthiş etiliyor. of oturup ağlayasım var..............

ne sosyetik doktor ya norveç somonu ve kalamar diyor kalaamar neysede nerden bulacakmışız norveç somonunu acaba :) bazen düşünüyorum yaw arkadaş biz çok mu abartıyoruz bu hamilelikte yemek olayını anamız norveç somonu ile mi doğum yaptı diye. ben sadece alabalık yemeyin diye duydum onun haricinde de duymadım hiç. zaten benim doktorumda aman şunu ye bunu ye diyen bi adam değil zaten adamın bu sakin ve rahat haline bayılıyorum. bende genelde çupra yiyorum birde hamsi. yumurtanında sadece sarısını yiyorum beyaz asla alamıyorum ağzıma çocukluktan beri. ama günde 1lt yakın süt içiyorum umarım faydası olur.

Son düzenleme:
X