2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
hareket halinde olmadığından da üşürsün o zaman eller havaya yapıyoruz hoooop :KK66: :KK66: :KK66:
benim kardeş kansız ağustosta ev içi 30 derece iken battaniye ile yatıyör :KK53: azcık da manyak tabi onun da etkisi war :KK53:

ellerle olacak gibi değil,her yanımı oynatmam lazım:21::KK76::KK76::118:ben hasta olacam sanırsam:KK14:

Banami laf soktu bu:KK51:

Kim kimm??? Tabiki vave kendini övüp duru, ikincisi eylem oda övgü bekleyip duru:KK53:

Sen gel burda takil yivrim sizin topic ölmüs bi deliye ihtiyac var..:KK37:

Hani? Kim ? Nerdee??

işte burda ..nası da kendini biliyor..baktım sen de geldin,tam oldu diye şettim
:KK62::112:

ne zaman misafir gelecek olsa kağan uyumuyor devamlı sallanmak istiyor:KK43:

Şakaydıkii:95:...

Ne yapcan yemek? Bosver ugrasma bugun:KK37:

ya bizimki lazanya almis tarifine baktim netten onu yapcam:KK24: kiymali makarna neyimize yetmiosa:KK33::KK33:
bi tatli istedi gullac var evde onu yapicam sanirim. bu kdr bitti. bi de nehire sebze corbasi yapiciimm ondan iceriz oldu bitti miss:KK24:

Amma yazmışınız bea oku oku bitmedi :KK37:

Günaydin hanimelleri iyi haftalar..

Bekledim belki azalir diye ama oglan daha kötu bütun gece oksürup durdu, seside kisildi..bugun goturcem eve gidince isallah igne vermezler:KK43:

Canım ben gece ıhlamur verdim, içine azıcık limon sıktım bir de pekmez koydum. Sabaha kadar bir kez uyandı valla ne rahat uyumuşuz ikimiz de! Bugün de öksürüğü çok çok azaldı.

12m kebap dedin beni kalbimden vurdun iste..isallah nasip olurda gelirim..

Ferda :nazar::nazar: ne kadar mutlu sepette..bizimkide dün balonla tanisti cildirdi resmen:KK1:

Sorma yaa balon fena da korkuyorum ısırır patlatır bir de korkar diye :) Bazen ecük şişirip veriyorum :)

2 kilo vermiş bulunmaktayımmmmmmmmmmmm haden tebrik edin bakem beniiiiiiiii

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Ferdaaa oğlan çokk tatluu maşallahh.senin durumda çokk zor beyaaa:KK53:Allah kolaylık versin. kv lerin üst katına evlenmemekle hyatımın en doğru kararını vermişim vallahh:KK53:

Valla bence de canım :) Yani çok kötü durumda değilim, ne insanlar var, bizimkiler öyle vahim değil çok şükür. Haklarını yiyemem, çok yardımları da oldu oluyor, ama insan rahat edemiyor işte, bu kadar kontrol altında hissedilince. Hem sıkılıyorsun, hem minnet altında hissediyorsun çok sıkıntılı...Bir şeyi kendim yapayım, varsın eksik olsun kötü olsun... Çok sevmiyorum işime sürekli karışılmasını.

en sevdiğim bişi... bayılıorum bu sepetlere,destekli oturma eyleminde en etkili araç bence:KK52::KK52:
bize has bişi bu yaa,bnm miniğim de bi ara böle sepet kuşu hatta sele kuşu olmuştuu:KK51:
yerım bu farelerı bn yaaa:KK76::KK76:

bu arada bugun gıttıgım evde ailenın çocugu 1,5 yaşındaydı(sankı bılıomuşunuz gb anlatıorum,bu ara engelli çocugu olan personel evı ziyaret edıoruz da bi proje kapsamında) ,6 aya kdr herseyı normalmiş,6. ayda kalp krızı gecırıo,bu arada kalp duruo,falan fıstan derken suan cocugun nörolojik sistemı çökmüş durumda,sıfır hareketle yatagında yatıodu,hiç his yok,iğne vurulurken bile hissetmıo dedı annesı,o böyle söyleyınce zaten çocugu öle yatarken gördüm hassaslaştım,gözlerım doldu,sinirim bozuldu,ağlamamk için nasıl zor tuttum kendımı.. kadın ağlıyor,baba yanımızda gözler yaşlı,bn de koparsam nolurdu halimiz bilmiyorum,dedim kendıne gel kız sakın aglama.. bir de ailenın 15 yıl çocugu olmamış,sonrasında oldu dıye çok sevınmıişler fian,o da şimdi böyle engelli,insanlar ne kdr zor dertlerle sınanıyor alalhım yaa.. bn de ne zor işler yapıorum bu ara:26:

Off Allah yardımcıları olsun, anne olduktan sonra benim de musluklarım fena açıldı helal olsun dayanmışsın . Profesyonellik böyle bir şey :KK34:

Kızlarrr geçmişe bakamadımm
Çok acil süt sağma makınesi fikrine ihtiyacım var. Benım makıne arkadaşımındı ve ihtiyacı varmış onun kini vermeye gidiyrum. Şuan makınesizım çok savunmasız hissediyorum kendimi:KK53:
Medela kullanmıştım. Şuan 180 tl dedi.farklı marka kullanan varmı?
Vaveeee sen yeni almıştın ne marka ve fiyatı??? Sütüm var ama emmiyo o yüzden sağmam mantıklı dimi? Uyurken versem yeteri kadar emmez diye düşünyrum. Fikir verinnn mAnuell pompaa işimi görürmüüü?????? Şuan almaya gidyrm 1 saate kadar yazınnn:KK53::KK53::KK53:

Canım herhalde almışsındır ama almamışsan da ben Ameda Lactaline çiftli kullanmıştım ve gayet memnundum.

tutku koruparka yakın oturuyom ben sormuşsun sen nerdesin?

Purcak nehire yaptigin sebze corbasindan nasil yiyonuz ben tadina bile bakmiyorum. Canim gullac istedi :63:

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız ben çokkötü grip oldum,
perşembeden beri giremdm sayfa almış başını gitmiş maşallah okumaya başlayayım bari buluşacak arkadaşlar buluştu mu acaba vave oğlun sünnet oldu sanırım hadi hayırlı olsun erkek oldu desene en iyisini yaptın rabbim damatlığını göstermeyi nasip etsin.
hepinizi öpüyorum
geçmişi okuyayım :)

Purcak nehire yaptigin sebze corbasindan nasil yiyonuz ben tadina bile bakmiyorum. Canim gullac istedi :63:

yavrum cunku nehir kesinlikle lezzetsiz bise yemiyo. bak corbasini tarif edeyim bi adet tavuk butu bi havuc bi kabak bi tane sogan bi kasik domates salcasi biraz da tuz. bi de kivam versin die irmik yada pirinc. bunlari pisirdim simdi nehire catalla ezip vericem. bize de biraz daha tuz atip blendirdan gecircem oldu sana bizlik de corba:KK53: icinde tavuk eti yada kiyma olmazsa yada salca olmazsa hanimefendi kitliyor agzini. bisi yapiorum biz bi tadioruz guzel diilse yemiyor:KK50:
gel zaten bi gullaci ikiye bolup yapiorum 2-3 sefer bizimki yiyor geriye kalanlarda hoop kayinvalideye:KK37::KK37:

bituful sen de mi işyerinde süt sagiyorsun kader arkadaşım benim

Kizlar ya yardim acil!!!!

Doktorunuz ilac verdimi hasta bebislere netsem öksuruk surubumu alsam??

Doktor yokmus bugun baska yere goturmek istemiyorum..darlandim ilacsiz geciyomu bu hastaliklar:KK43:

fistiklar ben okumakla yetiniyorum bu aralar. hasta bebislere sifa annelerine sabir diliyorum

X