2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
benim sevdigi bir sey olursa uykusunda aliyor cenesine bastirip agzina sokuveriyorum :KK53: ama bu saatten sonra biberona alistirma bence dislerin yapisina zararli zaten. yumusak suluk tarzi olanlar var onlarla iciriyorum ben koyu mamalari

haklısın ama onları da almıyor ki...ucuz pahalı hepsini denedim almıyor.sulukları filanda almıyor.. yemekte çok yemiyor..

kızçeler ben aynen devam ediyorum
tatlı falan yok beyinde bitirince insan inanınki can istemiyor
hakikaten bakın ortalama 20 gündür doğru dürüst tatlı yemedim
dün az helva yedim oda beni yedi normalde çok severim
ama dün o kadar rahatsız yedimki anlatamam
sizde girin bu modaaaa
herkes diyor inceldin diye millet farketti artık
eteklerim pantolonlarım çok bollaştı azcıcık bir dikkatle inanın sütümde azalmadı
DİKKAT! DİKKAT! DİKKAT! O KADARRRRRRRRR

ben ara verdim diyete anamin evine geldim. diyet miyet kalmadi :KK53:

haklısın ama onları da almıyor ki...ucuz pahalı hepsini denedim almıyor.sulukları filanda almıyor.. yemekte çok yemiyor..

o zaman kotu :KK50: suluk almasi rahatlik oluyor

hanimlaaaaaaaaarrrrrrr
ses cikmadi ya da ben goremedim forumda bu cumartesi uygun musunuz bulusmak icin?

mecidiyekoy / 12.00 nasil?

bir karara varsak bulusuyor muyuz bulusmuyor muyuz iyi olur. bulusacaksak yeri ozel mesajla belirleyelim

ceylis de uzun zamandir yazmamis

Off kızlar çok fenayız, durup durup uyanıyor ağlayarak, aşı olurken bile böyle ağlamamıştı, çok kötü :KK43: Calpol, Calgel, anason hiçbir şey fayda etmiyor. Şimdi babasının kucağında uyudu, ben de salak gibi kaldım ne yapacağımı şaşırmış vaziyette. Doktora gitsek de bir şey yapmaz herhalde??

Geçimsiz, sünnetiniz şimdiden hayırlı olsun canım, inşaallah kuzucuk hemen iyileşir.

Kızlar cmt iki farklı programım var ama buluşacağınız yeri ve saati yazarsanız arada kaçmaya çalışırım. Tabi böyle devam edersek evde popomun üstüne oturacağım ya da onu da yapamayacağım.

iyilestimi canim oglun? gecmis olsun. yazmamissin bi daha

nehir hasta oldu,eşimden bulaştı heralde,3-4 gündür o gripti,bak ne güzel nehire gecmedı heralde dıye düşünüodum kı,az önce kayınvalıde aradı yemek yememiş,çok huysuzmuş,uyumamak için de direnmiş :KK43: doktorunu aradım öğle tatilinde götürcez.. hastalık sezonunu bız de açtık,geçmiş olsun bize..

Bursalı arkadaşlar bebişlerinize hangi doktora götürüyosunuz
ben uzun zamandır arayıştaydım
yeni buldum 10 numara doktorumu
konu bebeğim olunca en iyisini istiyorum haliylen
ilk doğduğunda doruk çekirge hastanesinde muayene eden doktor olurya
biz de ona devam ediyorduk taa ki benim canımı sıkana kadar
2-3 aydır da değişik doktor denedik sonunda bulduk

Bursalı arkadaşlar bebişlerinize hangi doktora götürüyosunuz
ben uzun zamandır arayıştaydım
yeni buldum 10 numara doktorumu
konu bebeğim olunca en iyisini istiyorum haliylen
ilk doğduğunda doruk çekirge hastanesinde muayene eden doktor olurya
biz de ona devam ediyorduk taa ki benim canımı sıkana kadar
2-3 aydır da değişik doktor denedik sonunda bulduk

cnm bızımkı ramazan harmancı,eskıden acıbademde çalışıomuş,şimdi muaynehanesı var oraya götürüoruz.. biraz pahalı ama ii bı doktor,genel takibi,kontrolleri filan gayet iyi.. aradıgım her zaman ulaşabılıorum,hatırlamakla ilgili de bı sıkıntımız yok..

Son düzenleme:
vavemm buğranın çüçü gitti mi:KK5:hayırlı olsun....
geçmişlerr olsun,deneyimlerini benimle paylaşır mısın?ben de yaptırcam galiba
annem de havalar sıcakken yapılır sünnet diyo üşütür diye mi ki
:26:

selerm çok üzüldüm anlıyorum seni benim ki de arada çıldırıyor,
:KK14:

purçakk geçmiş olsun canım ıhlamura devam...

repuuu kimse gelmezse buluşmaya çukulataları kargoya ver kızz ziyan olmasın
sen de diyeti çok kaçırmamış olursun
:KK1:
eylem ben aradaki atıştırmalarımı bırakmaya çalışıyorum şimdilik
bu arada yeşil çay içiyor musun de bakemm
:KK53:
ferda da yok kaç gündür...
ela da kayıplarda
:KK24:

Günaydın hanımlarr iyi haftalar..

Ferda hayırlı olsun dişleriniz ne güzel pırt pırt atıveriyo

Repu hasta olmaz ya işallah hava değişimine bağlı anlık yükselmelerdir olur arada..

Ya salak gibi biri bana tee 2 ay önce bayram için 9 ekim dedi o gün bu gündür planlarımı ona göre yaptım, doktor randevulerimi ona göre aldım salak kafa bi baksana ajandana işte 15 ekimmiş bayram Repuya falanda yalnış söyledim haftaya bayram diyorum..Neyse uzun lafın kısası bu cumartesi buluşabiliriz İstanbul tayfası sizin içinde uygunsa..Repu, Ferda, ADD ne dersiniz?? ceylis falanda vardı galiba başka kimler vardı istanbul grubunda???, unutkanlık işte

Cumartesi bulusursak şayet ben isten direkt gelecegim icin bebissiz gelicem sizi bozarmi:KK53:..artik sirayla bakiciliklarini yaparim bebislere ama isiririm kollarini pesin soyliyim..satabilenler 2 saatligine anneannelere teyzelere halalara satsin bebisleri, repu ozellikle sen birak bence arabasiz gelemezsin cünküm eziyet olur..

Repu cum ahanda ben bunları yazmıştım sen uygun olursan gelirim bende..havalar kötü belki gelemezsin diye şeetmedim..1 de çıkıyorum işten add de geliyo ferda muallak..1-1,15 gibi mecdiyeköy cevahirde buluşabilirük

ela da kayıplarda

kimse beni umursamıyor,cevap yazmıyor,sormuyor...kendimi dışlanmış hissediyorum aranızda...sanırım artık sürekli takipçiniz olmayacağım....:KK14::KK14::KK14::KK14:

ela da kayıplarda

Çikilatalar bizimdir bizim kalacak:KK53:

İşteyim şu anda, kızım annemde. Buralardaki her kes face de ocak-şubat mart anneleri. Burası iyiydi ya:KK43::KK31:

12m Aşkolsun niye öyle diyosun bişey dememişşinki..oluyo öyle arada kaynamalar kaç kişi konuşuyo küsme hemen..sen yokken seni soranlar olmuştu ben şahidim, dışlanmıyosun:KK19:

kimse beni umursamıyor,cevap yazmıyor,sormuyor...kendimi dışlanmış hissediyorum aranızda...sanırım artık sürekli takipçiniz olmayacağım....:KK14::KK14::KK14::KK14:

canım boşver yaaa.ben de aynı hissediyorum .. sürekli buluşma muhabbeti oluyor,aynı şehirdeler sonuçta güzel birşey.bizde olsaydık iyi olurdu.muhabbete daha iyi katılırdık. birde foto paylaşırsan daha bir kaynaşıyosun ben onu anladım. klasik bayan ortamı yani gerçeğe çok yakın.gruplaşma var.erkeklerde olmaz genelde gruplaşma

canım boşver yaaa.ben de aynı hissediyorum .. sürekli buluşma muhabbeti oluyor,aynı şehirdeler sonuçta güzel birşey.bizde olsaydık iyi olurdu.muhabbete daha iyi katılırdık. birde foto paylaşırsan daha bir kaynaşıyosun ben onu anladım. klasik bayan ortamı yani gerçeğe çok yakın.gruplaşma var.erkeklerde olmaz genelde gruplaşma

çok beğendim aslında cevabını ama sadece beğen butonu vardı:KK3: haklısıın foto paylaşıp özelini çok fazla ortaya dökenler daha popüler oluyor. gerek yok bunlara bence. Guruplaşma olduğuna %100 katılıyorum. Hatta an be an özelden dedikodular bile dönüyor:):):):)

canim gecmis olsun.

inek sutu icirmeyi denedin mi? ben uyurken biberonla icine 2 kasik tahil mamasi attigim inek sutunu veya hero mamayi agzina sokuyorum iciyor. aptamil asla icmiyor uyanikken de biberon almaz.

pilav makarna yediginiz herseyi denet bence saglikli mi degil mi bakmadan bir de kasikla degil de elinle vermeyi dene.

yoluna girer insallah. uzme kendini. bana da oldu bir kac kez. anlayamadim meger aclik sebebiyle aglamis :KK5:

arkadaslar siz sut vermeye basladinizmi burda 1 yasina kadar onermiyorlarda:44::44:

ben fransadayim onuda bulamam:KK50:en iyisi mamaya devam 1 yasina kadar onuda bi tek gece ve sabah veriyorum yemek yiyor zaten

aptamil ile de yapabilirsin yoğurt ya da muhallebiyi bak. ASptamil şart deil başka marka devam sütü de olur. yoğurt biraz sulu oluyo onla am a olsun. hazır yoğurtlarda gaz yapmıyosa devam et yapıcak bişe yok.

X