2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Purcak birak dagınık kalsın :KK53:

Bitifulum nerde yaa yoklayan yanıt alan war mi?polise haber vercem yoksa

Esterabim fantom kablolu kullaniyorum ben.cok memnunum.buyuk supurgemi tayin olurken verdim birine. Bu cok rahat ve iyi cekiyor.

Tahlil yapildi.ilk kez kan alindi cok aglamadi sasirdim. Yarin sabah 8 de kirt kirt yapcekler.

Burdayim len gınikler ozlemissiniz beni..yohum ben yohum cok yogunum bundan sonra te böle az görceniz zaman zaman..

Bi bakip ciktik ne ara pusuya yattinda gordun beni ruza az degilsin..senin videoya bakamadim yüregim el vermedi:18: istanbullular bulusamicak bu gidisle dilinize duseriz artik napak cok buyuk memleket havada bızz bızzzz...

Vavemm hosgeldin cohh ayip ettin don mon caldi demissin nabayimki senin donunu hem olmaz totoma:KK53: ama itiraf ediyim biri sarma yollamisti onu oturdum yidim:125:

Purcagim sen her halinle guzelsindir pozitif auran yeter :KK19: yimisim o kokoslari..

Velede anne dedirtmeye calisiyorum beni gaale almiyur.. varsa yoksa bab-ba mamm-ma..aaa dur len mamma diyo ecnebice anne diyo iste nasil düşünemedim:KK53:

Esterabim fantom kablolu kullaniyorum ben.cok memnunum.buyuk supurgemi tayin olurken verdim birine. Bu cok rahat ve iyi cekiyor.

Tahlil yapildi.ilk kez kan alindi cok aglamadi sasirdim. Yarin sabah 8 de kirt kirt yapcekler.

Yarinmiiii:18: deme be hadi hayirlisi pasama sipsak biter isallah..

hadi hayırlısı bakalım...oldu da bitti maşaallah olur ,bitiverir inşallah kolay kolay....

Kızlar çok üzgünüm yaa idrarda keton yükselmiş açlıkta yağ yakımı başlayınca yükseliyor ne yağı varki yakılsın:KK43:(( hiç bir şey yediremiyorum ki çocuğum gözümün önünde aç hiç birşey yapamıyorum ben mi çok beceriksizim zorlamı ağzına tıksam bilemedim
ne yapabilirim bilmiyorum sadece emiyor ama demekki sütüm de yok zaten dünden beri idrarıda azalmıştı kabızda demekki hiç beslenememiş ben de neden uyumuyor diyodum çok çaresizim
offf Rabbim sabır ver yemek yediremiyorum bari sütüm olsun
kusura bakmayın kızlar sizin de başınızı ağrıttım ama birilerine anlatmam lazım yoksa kendimi yiyip bitiriyorum

Kızlar çok üzgünüm yaa idrarda keton yükselmiş açlıkta yağ yakımı başlayınca yükseliyor ne yağı varki yakılsın:KK43:(( hiç bir şey yediremiyorum ki çocuğum gözümün önünde aç hiç birşey yapamıyorum ben mi çok beceriksizim zorlamı ağzına tıksam bilemedim
ne yapabilirim bilmiyorum sadece emiyor ama demekki sütüm de yok zaten dünden beri idrarıda azalmıştı kabızda demekki hiç beslenememiş ben de neden uyumuyor diyodum çok çaresizim
kusura bakmayın kızlar sizin de başınızı ağrıttım ama birilerine anlatmam lazım yoksa kendimi yiyip bitiriyorum

cnm madem sadece emiyor humana filan içmeye başla sütn artsın,gunde 3-4 bardak iç.. bn hala içiorum..
:KK43: üzülme lütfen senın sıkıntın ona da yansıycak,sevdği şeylerı bulmaya çalış,ne dıycegımı bılemedım bn de üzüldüm valla:26:

Selerm doktormu dedi yoksa internetten falanmi baktin sonuca...devam sutu icmiyomu??? Beceriksizlikle alakadi yok yemiyince yemiyolar ne yaparsan yap..begendigi biseyler yedirsen dene yani tuzlu yada sekerli olsun yeterki yesin biseyler..bilemedim simdi uzulme canim:26:

cnm madem sadece emiyor humana filan içmeye başla sütn artsın,gunde 3-4 bardak iç.. bn hala içiorum..
:KK43: üzülme lütfen senın sıkıntın ona da yansıycak,sevdği şeylerı bulmaya çalış,ne dıycegımı bılemedım bn de üzüldüm valla:26:

Hala iciyomusun vay be:KK53:

nehırı uyuturken ben de uyumuşum.. o yatagında ben de onun odasında başka bi yatakta.. ıkı saat uyumuşuz,tam uyandım odadan çıkayım dedım allahım kıçımda sensör var sanki çığlık ata ata uyandı:KK53: bu bebek milleti çok enterasan,neyse yataım barı de o da uyusun:KK53: tee ii geceler hepınıze:KK51:

Son düzenleme:

geçmiş olsun.hurma yedirsene canım.hem tatlı hem yumuşak olanını seç.dene bakalım

iyi geceler kızlar,

selerm çok üzüldüm canım ya çok geçmiş olsun offf çok zor yememe olayı bende yaşıyorum ama ne yaparsam yapim yemiyooo :KK19::KK19::KK19:rabbim sabır versin bizlere onlarada bol iştah inş.amin canım ....

vave hayırlı olsun çük gidiyo demek ki ohh ohhhh oldu da bitti maşallah tey tey :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ne var ne yok yangın kızlar ben ne yapim işte yarın saçımı boyatacam çikolata kahveye :KK52::KK52::KK52:yakışır mı kele deyin bakem :KK51::KK51::KK51::KK14::KK14::KK14::KK14:

boyatınca foto yüklerim hamınız görürsünüz zilliler :KK52::KK52::KK52:

Selerm doktormu dedi yoksa internetten falanmi baktin sonuca...devam sutu icmiyomu??? Beceriksizlikle alakadi yok yemiyince yemiyolar ne yaparsan yap..begendigi biseyler yedirsen dene yani tuzlu yada sekerli olsun yeterki yesin biseyler..bilemedim simdi uzulme canim:26:

geçmiş olsun.hurma yedirsene canım.hem tatlı hem yumuşak olanını seç.dene bakalım
Kızlar çok sağolun
burçakçım başlarda humana çok içmiştim sonra bırakmıştım aklımdan bile çıkmış iyiki hatırlattın yarın hemen alayım
bituful canım devam sütü almıyor zaten biberon almıyodu 3-4 gündür kaşıkla yemekte yemiyo parmakla ağzına tıkmaya çalışıyorum katılarak ağlıyor hep iştahsızdı ama hiç bu kadar olmamıştı canım artık tuz seker aramıyorum ne yerse yedirecem o durumdayım:KK43:(
hurmayı deneyeyim bide ben hurmayı kayısı ile haşlayıp püresini yapıyordum ama onu sevmiyo herhalde bi de o hurmayı deneyeyim

selerm senden başkası yemek yediriyomu bebeğine birde öyle dene benden zorla yiyen çocuk kardeşim yedirince aç kalmış gibi saldırıyo nazları bize geçiyo galiba.

ruza nasıl cesaret ettin sünneti öyle hem izlemiş hem çekmişsiniz izlemeye bile dayanamadım kapattım iyiki 20 günlükken yaptırmışım diye şükrediyorum.

canim gecmis olsun.

inek sutu icirmeyi denedin mi? ben uyurken biberonla icine 2 kasik tahil mamasi attigim inek sutunu veya hero mamayi agzina sokuyorum iciyor. aptamil asla icmiyor uyanikken de biberon almaz.

pilav makarna yediginiz herseyi denet bence saglikli mi degil mi bakmadan bir de kasikla degil de elinle vermeyi dene.

yoluna girer insallah. uzme kendini. bana da oldu bir kac kez. anlayamadim meger aclik sebebiyle aglamis :KK5:

günaydın kızçeler...oğlum hala biberon almıyor...bir fikriniz var mı?

benim sevdigi bir sey olursa uykusunda aliyor cenesine bastirip agzina sokuveriyorum :KK53: ama bu saatten sonra biberona alistirma bence dislerin yapisina zararli zaten. yumusak suluk tarzi olanlar var onlarla iciriyorum ben koyu mamalari

kızçeler ben aynen devam ediyorum
tatlı falan yok beyinde bitirince insan inanınki can istemiyor
hakikaten bakın ortalama 20 gündür doğru dürüst tatlı yemedim
dün az helva yedim oda beni yedi normalde çok severim
ama dün o kadar rahatsız yedimki anlatamam
sizde girin bu modaaaa
herkes diyor inceldin diye millet farketti artık
eteklerim pantolonlarım çok bollaştı azcıcık bir dikkatle inanın sütümde azalmadı
DİKKAT! DİKKAT! DİKKAT! O KADARRRRRRRRR

Son düzenleme:
X