2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
he valla ay bir de ilk mesajlarina cevap yazmayinca gidiyoruz biz diye trip atiyolar. yok oyle belesten muhabbet. paralar benim hesaba, makbuzu addd keser :KK37::KK37:
kiz daha 2 gunum var :KK53: bulusma tarihi demediniz hala. anlasilan sizin bulusasiniz yok benle :KK19:

kız kimse gelmezse ben gelirim ne olacak zilli üzülme ama beleş gelmem çikilata isterem ecnebi memleketin çikilatası başka bir güzel oluyooooo :KK52::KK52::KK52::KK52::KK56::KK56::KK56:

kız kimse gelmezse ben gelirim ne olacak zilli üzülme ama beleş gelmem çikilata isterem ecnebi memleketin çikilatası başka bir güzel oluyooooo :KK52::KK52::KK52::KK52::KK56::KK56::KK56:

cukulata sana feda :KK23:hangisinden istersin de hele. bugun cukulata alisverisine gidicem. malum bayram geliyo her eve giturmek lazim :KK56: ama ben diyetteyim :KK5:

kızlar evdemisiniz çalışıyormusunuz

heheh ben evdeyim...heyet beni nereye kadan götürür bilinmez ama evde olmanın keyfini çıkarıyorum.tayyip amcanın dediğini yapıp okula başlamadan sıpaları 3 leyecem :KK1:

her yemekten sonra önlükte taksam üstü başı batıyor.günde en az 2-3 kere çıtçıtlı badisini ve üst kıyafetlerni değiştiriyorum.sizinde mi böyle değilse nasıl önlem alıyorsunuz?

ben de boynuna eski şallarımdan birini kovboy gibi bağlıyorum.eline de bir tane şarj aleti ,kablo,anten artık ne bulursam....çok seviyor:KK37::KK37::KK37::KK1::KK1:onunla oynarken tıkıyorum ağzına :KK52::KK52::KK52:arada bir de bağırıyor aaaaa diye tam kovboy oluyor benimki :KK35:

bacılar akşama yemeğe misafirim var.kemikli etle yapılan güzel bir et yemeği tarifine ihtiyacım var.güveç olmasın mümkünse.gelen efendiler et oburlar da...et olmazsa yemezlermiş!!!....hani misafir umduğunu değil bulduğunu yerdi :KK53:düşün düşün bulamadım.

heheh ben evdeyim...heyet beni nereye kadan götürür bilinmez ama evde olmanın keyfini çıkarıyorum.tayyip amcanın dediğini yapıp okula başlamadan sıpaları 3 leyecem :KK1:

ben de boynuna eski şallarımdan birini kovboy gibi bağlıyorum.eline de bir tane şarj aleti ,kablo,anten artık ne bulursam....çok seviyor:KK37::KK37::KK37::KK1::KK1:onunla oynarken tıkıyorum ağzına :KK52::KK52::KK52:arada bir de bağırıyor aaaaa diye tam kovboy oluyor benimki :KK35:

kızzz daha heyetli misin allah seniii:KK52::KK52::KK52:
benim 3. ayım ücretsiz de :KK5:ek iş bulmam lazım,repuu gız çikolata
getirecen heee ıstanbullulara
:KK56:

bacılar akşama yemeğe misafirim var.kemikli etle yapılan güzel bir et yemeği tarifine ihtiyacım var.güveç olmasın mümkünse.gelen efendiler et oburlar da...et olmazsa yemezlermiş!!!....hani misafir umduğunu değil bulduğunu yerdi :KK53:düşün düşün bulamadım.

o zaman yesin gelsinler:KK53:
fırında bişeyler yapabilirsin patlıcan domates et,az sarımsak biber baharat tuz yağ
karıştır ver fırına uyduruk yemek....

kesin sonunda soruşturmalık olacam :KK1: valla ücretsiz alsam mahvoluruz..konut kredisi var,benim arabanın kredisi var....var ki var...bu dönemi de heyetle geçirip ikinci önem başlayacağım sanırsam :KK1:utancımdan başlayacam..eşim seneyi kapatalım diyor ama ayıp di mi:KK52::KK52::KK52:sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun?

kesin sonunda soruşturmalık olacam :KK1: valla ücretsiz alsam mahvoluruz..konut kredisi var,benim arabanın kredisi var....var ki var...bu dönemi de heyetle geçirip ikinci önem başlayacağım sanırsam :KK1:utancımdan başlayacam..eşim seneyi kapatalım diyor ama ayıp di mi:KK52::KK52::KK52:sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun?

ben oğlum 2 yaşını doldurunca başlayacağım:KK52:
ücretsiz iznimin hepsini kullanacağım..biz ev kredi işine girmedik 2 yıl sonra kısmetse:KK14:

Son düzenleme:
o zaman yesin gelsinler:KK53:
fırında bişeyler yapabilirsin patlıcan domates et,az sarımsak biber baharat tuz yağ
karıştır ver fırına uyduruk yemek....

kızz bu da fırında güveç oldu :KK52::KK52::KK52::KK52:eşimin sevgili teyzesi yurt dışından geldiler de...bütün sülale sırayla yemeğe çağırıyrlar..sıra bede :KK53::KK56:çok ilginçler yahuu..herkez ya güveç yapıyor,ya dolma,ya içli köfte,ya lahmacun...sıkıldım öğğğğ geldi bana aynı şeylerden..o yüzden sizden farklı tarif alayım dedimdi canımcım

ben oğlum 2 yaşını doldurunca başlayacağım:KK52:
ücretsiz iznimin hepsini kullanacağım..biz ev kredi işine girmedik 2 yıl sonra kısmetse:KK14:

en iyisini yapmışsınız..baksana ücretsiz izin bile alamıyorum,oğlumu büyüteyim diyorum ama ne mümkün...evde de psikopata bağladım valla..10 yıllık çalışma hayatından sonra evde olmak her ne kadar keyifli olsa da sıkıyor insanı beee....eşofmanları çıkarmıyorum üzerimden...üdn akşam ev oturmasına gittik arkadaşlara,eşime eşofmanla gitsem ne olur dedim,saçmalama düğün olsa düğüne de böyle gidecen,şaşırdın iyice diyoo :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK52::KK52:ama şık bu takımlar dedim ,bir baktı daha da bir şey demedim,gittim çıkardım:KK53::KK53::KK53:

istersen hint currysi tarifi veriyim :KK9:

heee sen nerelisin sana da getiriyim:KK23:

ben dün elbasa tava yaptım ilk defa çok güzel oldu belki biliyosundur bilmiyosanda internette tarifi tavsiye ederim

kızlar kızlar gelem mi yanaağnızdan öpem mi
siz anaağzın koynunda ben soğuktan ölem mi :86: :86: demiş eski bir dost :KK51:

bitiful iyi fikir saçlarımı uzatıp ticaret yapabilirüm :KK53:

X