2013 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebişlerimizin Cinsiyetleriii :)

• Kızımız Olucak

OY: 169 48,0%
  • Oğlumuz Olucak

OY: 185 52,6%

• Ankete Katılan
    352
Delıkız seninkilerede geçmiş olsun.
Add artık rahatlakreste bulmuşsun hayılı olsun inş memnun kalırsın
Bituftl nasıl olsa başlar merak etme yaw bende başlamış degilim. Peynir tuzlu verme
sen yerken özendir belki yer;-) yemezsede boşver emiyo nasılsa. Bu yaşta ne agrısı kız:-)
Ama çocuk yaşlandırıyo insanı:KK1:

sagol bacısı benim bebekle beraber 3 bebek var sabah 7 akşam 7 kreş saati ben sabah 7.30 en geç 8.00 de veririm işle ev ve kreş yakın birbirine akşamda 1 yaşına kadar (olmayan sütüm için izin alacam çaktırmaaaaaaaaaaaaaa patronaaaaaaaaaaa ):KK9:da 4 te çıkacagım 5 giibi alırım zilliyi 1 yaştan sonrasında da 6 da çıkıyoruz işten 6.30 gibi alırım inş.canım hayırlısı bakalım ..

çok geçmiş olsun hamsilere rabbim şifa versin cnm :18:

doğum izninin bitiminden itibaren 1 yıl sayacan o zaman bitiyor
sakın erken bitirmeeeeeeeee süt izniniiiiiiiiiiiiiiiii

eylemsevcan çok geçmiş olsun canım.. Allah iyilik versin kuzucuğa..

delikız sen de bi götür istersen canım. Allah korusun.. bu kadar uzun sürmez diş ateşi.

repu hoşgeldin canım... sıkıntılı geçmiş sanırım tatilin. olsun, değişiklik olmuştur yine de...

tuğbaaa.... tayinler açıklandı yazsana kız atandın mı.... :KK52::KK52::KK52:

biz de eşim işlerini bitirebilirse yola çıkacağız inşallah. hazırlandık onu bekliyoruz.. gelse de gitsek artık sıkıldım...

add kreşiniz hayırlı olsun.. çalışma saatlerin de uzunmuş. Allah kolaylık versin..

Delıkız seninkilerede geçmiş olsun.
Add artık rahatlakreste bulmuşsun hayılı olsun inş memnun kalırsın
Bituftl nasıl olsa başlar merak etme yaw bende başlamış degilim. Peynir tuzlu verme
sen yerken özendir belki yer;-) yemezsede boşver emiyo nasılsa. Bu yaşta ne agrısı kız:-)
Ama çocuk yaşlandırıyo insanı:KK1:

Ya fitik etti bu oglan beni diyorumya:KK14: peyniri 1 gun bekletiyorum ilik suda oyle veriyorum tuzu gidiyo gerci peynirliktende cikiyo ama neyse:KK1:

bituful naber güzellik... :KK76: oğlan yemiyor mu birşey.. çok tatlı ama maşallah... :nazar: çok güzel gülmüş... :nazar:

ferdacım sen de hoşgeldin evine.. demek hiçbirşey olmamış gibiler.. boşver o zaman beraber duracaksanız sen de öyle yap. unut gitsin. büyümüş senin ufaklık da maşallah.. çok yakışıklı olmuş. çok canlar yakacak bu sıpalar... :nazar::nazar:

Son düzenleme:
beyazipek arkadaşım;

kendini kötü hissetmene gerek yok. bakacak kimsen de var ne güzel.. bence başla işine. çalışan çok insan var. 2-3 aylıkken bırakanlar da var. neden kendini kötü hissediyorsun.. relax ol.. :KK76:

$IMG-20130827-WA0004.jpg

Benden tüm sevdiklerinize gelsin:KK1:

bituful naber güzellik... :KK76: oğlan yemiyor mu birşey.. çok tatlı ama maşallah... :nazar: çok güzel gülmüş... :nazar:

ferdacım sen de hoşgeldin evine.. demek hiçbirşey olmamış gibiler.. boşver o zaman beraber duracaksanız sen de öyle yap. unut gitsin. büyümüş senin ufaklık da maşallah.. çok yakışıklı olmuş. çok canlar yakacak bu sıpalar... :nazar::nazar:

Iyilik guzellik sizle konusuyorum daha iyi oluyorum..yemiyo deyzesi ya oysaki ne hayallerim vardi..:KK50: mamaya basladim mecburen bakalim onada zor alisti degisik gelince tadi..

Iyilik guzellik sizle konusuyorum daha iyi oluyorum..yemiyo deyzesi ya oysaki ne hayallerim vardi..:KK50: mamaya basladim mecburen bakalim onada zor alisti degisik gelince tadi..

teyzesi ısırır onun totosunu..... olsun canım sen sıkma canını. elbet bir gün yiyecek. gogly pirinç unu var ondan bir dene. tadı güzel belki sever. belki almışsındır ama aklıma geldi söyleyim dedim... ayy kaynana gibi oldum iyice... :KK53: :KK6:

offfff sıkıldım artık gitmek istiyorum yaaa........ bekle bekle ağaç oldum meyve vericem... hemi de organik.. bebelere meyve salatası yaparsınız benden.... :KK53: :KK56:

eylemsevcan çok geçmiş olsun canım.. Allah iyilik versin kuzucuğa..

delikız sen de bi götür istersen canım. Allah korusun.. bu kadar uzun sürmez diş ateşi.

repu hoşgeldin canım... sıkıntılı geçmiş sanırım tatilin. olsun, değişiklik olmuştur yine de...

tuğbaaa.... tayinler açıklandı yazsana kız atandın mı.... :KK52::KK52::KK52:

biz de eşim işlerini bitirebilirse yola çıkacağız inşallah. hazırlandık onu bekliyoruz.. gelse de gitsek artık sıkıldım...

hosbulduk canim sagol. insallah senin yolculuk rahat gecer. yeni isiniz hayirli olsun.

addd kresin hayirli olsun. kizin da cok sever insallah.

beyazipek saatlerin azsa calis bence. maddi olarak ufak da olsa bagimsizlik iyidir ama maddi olarak durumunuz iyiymis saatlerini uzatma derim. bu arada benim bebegim de emerek uyuyor , ben sallasam da uyumuyor ama esim himmm himmm hiii hiii diye kucaginda sallarsa onda da uyuyor. illaki uyur yani bebegin.

Son düzenleme:
beyazipek arkadaşım;

kendini kötü hissetmene gerek yok. bakacak kimsen de var ne güzel.. bence başla işine. çalışan çok insan var. 2-3 aylıkken bırakanlar da var. neden kendini kötü hissediyorsun.. relax ol.. :KK76:
ne bileyim anacım bebek şöyle gözümün içine bakınca içimin yağları eriyor yinede bana destek olduğunuz için teşekkür ederim inşallah komşumla sıkıntı yaşamak zorunda kalmam bu yüzden :44:

Gokce bi haller var bugunlerde bebeklerde..

Ruza unutma bizi he internetten gir tatildede..neler denedim ya o kavanoz mamalarinin hepsinden aldim birer tane sonuc cöp..

Ya kres dusununce ne uygun 3 bebek 750 den 2.250 yapar bu ogretmen masraflari, kres giderleri nasil oluyoki derdi bana dustü beyin bedava, ihhh kres isinde para yok:KK53:

Küçük maymunum bazen kızıyorum ca:KK16:nım benım.

maşallah kızına.. çok tatlıymış annesi.. nasıl kızılır buna...:nazar:

Gokce bi haller var bugunlerde bebeklerde..

Ruza unutma bizi he internetten gir tatildede..neler denedim ya o kavanoz mamalarinin hepsinden aldim birer tane sonuc cöp..

Ya kres dusununce ne uygun 3 bebek 750 den 2.250 yapar bu ogretmen masraflari, kres giderleri nasil oluyoki derdi bana dustü beyin bedava, ihhh kres isinde para yok:KK53:

ben gidemedim bugün de. aksilik üstüne aksilik. görümcemin oğlu top oynarken düşmüş, kolu dirseğinden kırılmış. ameliyata alındı apar topar. daha biraz önce çıktı. durumu iyi çok şükür de bizim gitme işi yarına kaldı. tabi yarın da birşey çıkmazsa.... herşeyde varmış bir hayır ama sinirlerim çok bozuldu. akşam oğlum kucağımdayken birden ağlamaya başladım. yüzüme baktı baktı dudağını büzdü, bir yandandan da eliyle yüzümü seviyor.. yavrum benim.. hemen yüz ifademi değiştirdim. gözyaşlarımı sildim. balkona çıkardım onu da, ilgisi dağılsın diye. az daha ağlasam o da ağlayacaktı... :KK5: :KK5: :KK5: off annemler 5 gündür yolumuzu gözlüyor... onlara mı üzüleyim, gurbet ellerde kaldığıma mı... :KK43:

Hic kızılmıyo bu günlerde çok fend uyumuyo hep yanımda durucak yoksa bagırıp aglıyo. Bazen dayanamıyorum kızıyorum anlamıyo tabi sonra kendime kızıyorum napıyım hiç nefes aldırmıyo of of

X