2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

YASİN-İ ŞERİF OKUYANLAR

Laterne9 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Hanipeks3 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj14 Yasin-i Şerif + 1 Tebareke
Dertsiz6 Yasin-i Şerif
Pembe332 Yasin-i Şerif
Bebeci5 Yasin-i Şerif
Sevil841 Yasin-i Şerif
TOPLAM41 Yasin-i Şerif + 1 Tebareke

​Allah kabul etsin inşallah ( amin )

Son düzenleme:
oy kızlar bugün ne güzel ne hayırlı bir gün böyle;hem arkadaşlarımız için niyetlendiğimiz 41 Yasin'i hem de 2013 Nisan anneleri için niyetlendiğimiz 41 Yasin'i şu mübarek Cuma gününde toplayıp bağışladık,Allah kabul etsin inşallah ( amin )
Allah okuyan,okumaya niyetlenen herkesden razı olsun inşallah

Laterne1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Bebeci1 Yasin-i Şerif
Cherryfe5 Yasin-i Şerif
Dertsiz7 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj26 Yasin-i Şerif
TOPLAM41 Yasin-i Şerif

Kızlar Cuma vaktinden önce bağışlamasını yetiştireyim diye acele edince Yüksek Voltajın okuduğu Tebarekeyi unutmuşum :KK43: onu Nisan annelerinin bağışlamasına ekledim hakkınızı helal edin :KK43:

Allah kabul etsin inşallah..

Laterne1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Bebeci1 Yasin-i Şerif
Cherryfe5 Yasin-i Şerif
Dertsiz7 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj26 Yasin-i Şerif
TOPLAM41 Yasin-i Şerif

Kızlar Cuma vaktinden önce bağışlamasını yetiştireyim diye acele edince Yüksek Voltajın okuduğu Tebarekeyi unutmuşum :KK43: onu Nisan annelerinin bağışlamasına ekledim hakkınızı helal edin :KK43:

Allah kabul etsin inşallah..

Allah'ım kabul etsin inşallah...sırtımızdan yükümüz hafifledi,iyi haberlerle oda bitecek...
Ona kismetmis canım olsun...yine okuruz...

Kizlar bu sayfayi az once diger konuda kesfettim. Allah razi olsun.

Gunahsiz agizdan dua bu oluyor iste birbirimizi tanimiyoruz ama birbirimuze dua gonderiyoruz ...

Rabbim kabul etsin..

Ben de 3 tane daha Yasin var.

Birde kizlar ; gunluk tesbihlerinize ekleyin. İnsallah kazasiz belasiz gunlerimiz olsun ..

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir.

amin canım..
canım Allah sana tez vakitte şifa versin ve yüreğinden kızının sağlığı ile ilgili korkuları alsın inşallah..
sağlıkla yavrunu kucağına alıp analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah ( amin )

hepinize çok ama çok teşekkür ederim. dua okuyan dilleriniz dert görmesin, rabbim evlerinize dirlik ve huzur versin; bebeklerinize sağlıkla sıhhatle kavuşmayı nasip eylesin; dar yüzü göstermesin, birinize bin bereket katsın; allah hepinizden razı olsun.

dün amniyosentezden geldiğimden beri yatıroyum annem bakıyor. bu sabah nihat hatipoğlunun atv deki programını ağlaya ağlaya seyrettik; onunla beraber cuma duasına amin dedik. ayağa kalkamadığım için abdest alıp yasin okuyamadım ama yattığım yerden ellerimi açıp dua ettim; ayetel kursi okudum; sadece kendim için değil tüm hamileler için; allah kimseye bu korkuyu yaşatmasın evlat acısı göstermesin diye.

tekrar tekrar allah razı olsun. dünya dualar üzerinde durur derdi ninem; gönülden inanıyorum. çoooooooook teşekkürler.
amin tatlım..
sakım kötü düşünüp boş yere bozma moralini :KK43:
canım Allah sağ salim yavrunu kucağına alıp analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah(amin)

Laterna1 Yasin-i Şerif
Cherryfe3 Yasin-i Şerif
TOPLAM4 Yasin-i Şerif

Allah Kabul Etsin İnşallah ( Amin )

Son düzenleme:
Ondan olabilir yalnız yanlış hatırlamıyorsam Arapça yazılısı türkce okumak veya Arapça şekliyle türkceden okumak misal;Yasin vel kuranil hakim ... Diye haramdi yinede bakmak sormak lazım .
Benim esim çocukken hafızlığa gitmiş ,nisanliyken bana o öğretti.beni deli ede ede :))
İnşallah ogrenirsin tatlım isteyen kisi daha çabuk öğreniyor çünkü.
Benim esimin tarafı dindardir eniştesinin biri imam oğlu biri de hacı , ikisine de sordum olur dedi ama öğrenmek lazım dedi ogrencime inşallah da öğrenene kadar uzak kalmak istemiyorum . Allah kabul etsin esın ne güzel birşey yapmış iste Allah razı olsun

[h=5]Nazlı Yiğit Hüseyin Özçelik
arkadasimin ikiz bebekleri oldu beyin kanaması geçiriyorlarmis ikiside 20günlükler 3sene sonra tedavi ile oldu ne olur şifa için dua edermisin bir yasin okurmusunuz allah rizasi için arkadasimin adı canan
[/h]Kızlar Facebook'ta böyle bir duyuru var , anneler ve bebeğe dair hersey grubunda, kalan yasinlerimizi canan anneye bağışlayabilir miyiz ?

Nazlı Yiğit Hüseyin Özçelik
arkadasimin ikiz bebekleri oldu beyin kanaması geçiriyorlarmis ikiside 20günlükler 3sene sonra tedavi ile oldu ne olur şifa için dua edermisin bir yasin okurmusunuz allah rizasi için arkadasimin adı canan

Kızlar Facebook'ta böyle bir duyuru var , anneler ve bebeğe dair hersey grubunda, kalan yasinlerimizi canan anneye bağışlayabilir miyiz ?

Laterna1 Yasin-i Şerif
Cherryfe3 Yasin-i Şerif
TOPLAM4 Yasin-i Şerif

Allah Kabul Etsin İnşallah ( Amin )

Son düzenleme:
Laterne canım ekledıgın ıcın tesekür ederım özel mesaj gönderemedıgım ıcın buraya yazıyorum ben acıkcası bütün anne adayları ıcın sorunu olan olmayan lısteye kayıtlı olan olmayan yazdıklarımızı okuyan okumayan rabbım kötü bısey yasatmasın dıye okudum hepımıze gıtsın ınsallah. Rabbım dualarımızı ınsallah kabul eder arkadaslarımızın sıkıntıları gıder rabbım saglıkla bebeklerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın bıze ınsallah allaha emanet olun.

Ondan olabilir yalnız yanlış hatırlamıyorsam Arapça yazılısı türkce okumak veya Arapça şekliyle türkceden okumak misal;Yasin vel kuranil hakim ... Diye haramdi yinede bakmak sormak lazım .
Benim esim çocukken hafızlığa gitmiş ,nisanliyken bana o öğretti.beni deli ede ede :))
İnşallah ogrenirsin tatlım isteyen kisi daha çabuk öğreniyor çünkü.

canım uygun değil bu şekilde okumak çünkü arapça da telaffuz farkından mana değişiyo, mesela telaffuz yanlış olunca Allah yaratttı yerine traş etti diye mana değişiyo, inşallah en yakın zmanda okumayı öğrenirsin

Kizlar bu sayfayi az once diger konuda kesfettim. Allah razi olsun.

Gunahsiz agizdan dua bu oluyor iste birbirimizi tanimiyoruz ama birbirimuze dua gonderiyoruz ...

Rabbim kabul etsin..

Ben de 3 tane daha Yasin var.

Birde kizlar ; gunluk tesbihlerinize ekleyin. İnsallah kazasiz belasiz gunlerimiz olsun ..

Belalarin 1. Kat semaya indigi SAFER Ayindayiz... Bu gece birinci gecesi. Efendimiz sav bugun ölüm hastaligna tutulmustur. Safer ayinda Levhi mahfuzdan 1. Kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu bela ve kazalar sene icine yayilmaktadir. Bu ayda hergün 100 defa La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim denilmelidir. Günde 100 defa okuyandan, en hafifi fakirlik olmak üzere 70 cesit bela kaldirilir. Bilmeyen kardeslerimizide iletelim insaallah. "Kim hayra vesile olursa hayri yapan gibidir.

safer ayı 14 aralık günü başlayacak arkadaşlar, o zaman çekelim inşallah

Benim esimin tarafı dindardir eniştesinin biri imam oğlu biri de hacı , ikisine de sordum olur dedi ama öğrenmek lazım dedi ogrencime inşallah da öğrenene kadar uzak kalmak istemiyorum . Allah kabul etsin esın ne güzel birşey yapmış iste Allah razı olsun

en kısa zamnda öğrenirsin inşallah ama türkçeharflarle okumak Kuranı Kerimi yüzünden okumak yerine geçmiyo bildiğim kadarıyla, bende çok öğrenmek istiyodum sürekli dua ediyodum çok şükür öğrendim, çat pat okurken önceleri bir sayfa okumak 20 dk mı alırdı ama şimdi 1 cüz 45-50dk da bitiyo çok şükür, öğrenme isteğin artsın inşallah Rabbim kapı açar mutlaka:KK34:

Haklısın tatlım ama uzak kalmayalım derken hatada yapmayalım .
Benim babam senin babanı döver misali :)))
Benim k.babam emekli müftü ,dünkü eniştem Arapça öğretmeni ,onlara bile sorduğumda kendimde araştırıyorum .
Bizler mahşerde bildigini bana niye anlatmadın diye birbirimize hesap soracağız.
Sen Halis kalple cat pat bile okuyorsan Arapça'dan oku , hem yeni konusmaya başlayan yeğeninin kelimeleri sana nasil tatlı geliyordu :) Allah Teala ya senin o şekil okumaların öyle hoş varır.
Sen cok azimlisin canim en kısa zamanda ogrenirsin :KK66:

Gulimier 1 Yasin-i Şerif
TOPLAM1 Yasin-i Şerif

Allah Kabul Etsin İnşallah

Son düzenleme:
Haklısın tatlım ama uzak kalmayalım derken hatada yapmayalım .
Benim babam senin babanı döver misali :)))
Benim k.babam emekli müftü ,dünkü eniştem Arapça öğretmeni ,onlara bile sorduğumda kendimde araştırıyorum .
Bizler mahşerde bildigini bana niye anlatmadın diye birbirimize hesap soracağız.
Sen Halis kalple cat pat bile okuyorsan Arapça'dan oku , hem yeni konusmaya başlayan yeğeninin kelimeleri sana nasil tatlı geliyordu :) Allah Teala ya senin o şekil okumaların öyle hoş varır.
Sen cok azimlisin canim en kısa zamanda ogrenirsin :KK66:

Voltaj bende Türkçe'den okuyordum :KK43: vaktinde öğrenmedim,Türkçe'den okuduğum için de kendimi rahatlatıyordum :KK43: ne yapıcam ben şimdi çok moralim bozuldu;öğrenene kadar okuyamayacakmıyım hiç bir şey?okuduklarım kabul olmaz mı daha da kötüsü günah mı işlemiş oldum yıllarca :KK43:

Voltaj bende Türkçe'den okuyordum :KK43: vaktinde öğrenmedim,Türkçe'den okuduğum için de kendimi rahatlatıyordum :KK43: ne yapıcam ben şimdi çok moralim bozuldu;öğrenene kadar okuyamayacakmıyım hiç bir şey?okuduklarım kabul olmaz mı daha da kötüsü günah mı işlemiş oldum yıllarca :KK43:

Canım benim bunu söylemeden evvel bilmiyordun,bilmeden yaptığın hata bilerek işlenen günah hükmünde değil .misal çocukken hep Arapça yazılan fatiha ihlas vs duaları latin harflerle okuduk yani öyle ezberledik :KK66:
O zaman öğrenene kadar ayetel kursi Yada salati tefriciye vs oku tatlım .illa Yasin yapmayız :KK66: isterseniz öyle yapalım cok makbul tesbihler var.misal 300 ihlas okuyanabilir ferahlik kolaylık için.4444 salati tefriciye okuruz :) yasin okuyanlar gene eklerler.azim varsa Kur'an cok kolay öğreniliyor.hele ki hamilelikte rüyada bile öğrenirsiniz İnan ki :)

X