2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

YASİN-İ ŞERİF OKUYANLAR
Laterne3 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Hanipeks3 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj2 Yasin-i Şerif
Dertsiz2 Yasin-i Şerif
Pembe332 Yasin-i Şerif
TOPLAM13 Yasin-i Şerif

​Allah kabul etsin inşallah ( amin )

kızlar cherrfe arkadaşımız uzun zamandır kanaması var ve düşük riskinin geçmesi için istirahat halinde :KK43:
derineser arkadaşımız da yarın amniyosentez olacak ve yüreği korku içinde :KK43:
her iki arkadaşımızın sağlıkla bebeklerine kavuşabilmesi için Yasin-i Şerif bağışlamak isteyenler için yeni bir liste oluşturmaya karar verdik..
okuyacak olanlardan Allah Razı olsun,şimdiden ağzınıza sağlık

kızlar cherrfe arkadaşımız uzun zamandır kanaması var ve düşük riskinin geçmesi için istirahat halinde :KK43:
derineser arkadaşımız da yarın amniyosentez olacak ve yüreği korku içinde :KK43:
her iki arkadaşımızın sağlıkla bebeklerine kavuşabilmesi için Yasin-i Şerif bağışlamak isteyenler için yeni bir liste oluşturmaya karar verdik..
Benim 4 oldu canım , müsait oldugum zaman büyük ihtimal yarin iki arkadasımız için yine okuyacağım

amin allah razı olsun canım... hemen doktora gittik görünürde bişey yok gayet sağlıklı görünüyor dedi ama bakalım sonu hayırlı olur inş... rabbim sizi de korusun...

amin canım inşallah sonu iyi olacaktır

bende bugün geçmişi okurken bu yeni başladığımıza isim olarak niyet edilmediyse derineser ve cherrfe için bağışlayalım diyecektim.
yeni mi başlayacak yoksa okunanlar mı tamamlanıp onlara bağışlanacak?

bugün 1 tane okudum ben ekleyebilirsin canım listeye

* Ya Celil Celle Celalühu : 73 defa, ve küçümsenmekten korunmak, saygın bir kişi olmak için.

* Ya Kerim Celle Celalühu : 270 defa, fakirlikten muhafaza için, uyurken çokça zikredilirse kalbi ferahlatır.

* Ya Rakib Celle Celalühu :312 defa, sihir ve büyüden muhafaza için.

* Ya Mucib Celle Celalühu : 55 defa, güneş doğarken duaların kabulü için.

* Ya Vasi'u Celle Celalühu : 137 defa, rızk bolluğu, ömür uzunluğu, bereket ve iç huzuru için.

* Ya Hakim Celle Celalühu : 78 defa, ilimde ilerleme ve hikmet için.

* Ya Vedud Celle Celalühu : 20 defa sevmek sevilmek için, Farz namazlardan sonra 400 defa okunursa insanların en sevimlisi olur.

YASİN-İ ŞERİF OKUYANLAR
Laterne3 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Hanipeks3 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj2 Yasin-i Şerif
Dertsiz2 Yasin-i Şerif
Pembe332 Yasin-i Şerif
Bebeci4 Yasin-i Şerif
TOPLAM17 Yasin-i Şerif

​Allah kabul etsin inşallah ( amin )

amin canım inşallah sonu iyi olacaktır

bende bugün geçmişi okurken bu yeni başladığımıza isim olarak niyet edilmediyse derineser ve cherrfe için bağışlayalım diyecektim.
yeni mi başlayacak yoksa okunanlar mı tamamlanıp onlara bağışlanacak?

bugün 1 tane okudum ben ekleyebilirsin canım listeye

canım şimdilik ayrı listede toplayalım diye düşündük..
Allah kabul etsin,ağzına sağlık

Laterne1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Bebeci1 Yasin-i Şerif
TOPLAM3 Yasin-i Şerif

Allah kabul etsin inşallah..

Laterne1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Bebeci1 Yasin-i Şerif
Cherryfe5 Yasin-i Şerif
TOPLAM8 Yasin-i Şerif

Son düzenleme:
Allah kabul ederse bende 1 tane okudum kizlar rabbim hepimize kolay dogum nasip etsin insallah bebeklerimizi saglikla alalim kucagimiza. Amin

Laterne1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Bebeci1 Yasin-i Şerif
Cherryfe5 Yasin-i Şerif
Dertsiz7 Yasin-i Şerif
TOPLAM15 Yasin-i Şerif

Suan 1tane okudum.kizim müsaade ederse epey niyetliyim bakalım.dizimde kızım gobisimde kuzum.hep beraber duaciyiz...
Bir tanede tebareke okudum laterne onu niyetli okumadım istersen ekle canım yoksa başka dualara ekleyelim.nasil dersen.

Allah kabul etsin Dertsizim,ağzına sağlık. Allah razı olsun ne çabuk okumuşsun.
amin canım hepimizin duaları kabul olur inşallah. hiç sıkılmadan bir solukta okudum canım. eşimle hiç ilgilenemedim bu akşam ama olsun bebişlerimizin sağlığı herşeye değer. rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin. yarın cuma mübarek gün bitirip bağışlamasını yapmaya çalışalım tatlım. başka arkadaşlarda okurlar yarın tamamlayabilirsek çok iyi olur.(siz ne dersiniz bilmiyorum canım ama???)

Son düzenleme:
X