2013 Nisan Anneleri Yasin Okuyor

bende bugün 1 tane okudum, ilk okunan 41 yasini şerif tmamlandığı için niyet olarak isim söylemedim ben, tekrar okudukça yazarım inşallah, Allah kabul etsin , sağlıklı şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim, kolay doğum olsun hepimize inşalah

bende bugün 1 tane okudum, ilk okunan 41 yasini şerif tmamlandığı için niyet olarak isim söylemedim ben, tekrar okudukça yazarım inşallah, Allah kabul etsin , sağlıklı şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim, kolay doğum olsun hepimize inşalah
Allah kabul etsin inşallah canım,ağzına sağlık

YASİN-İ ŞERİF OKUYANLAR
Laterne 1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
TOPLAM2 Yasin-i Şerif

​Allah kabul etsin inşallah ( amin )

Ben de az önce başka bir şehirden ailemin yanından geldim valizleri çantaları boşalttım bıcı bıcımı yaptım ve bizim için bir tane yasin okudum. Allah kabul eder inş.

Laterne , unutmuşum yazmayı 2 tanecikte ben okumuştum.
Okudukça yine eklerim...

YASİN-İ ŞERİF OKUYANLAR
Laterne1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Hanipeks1 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj 2 Yasi-i Şerif
TOPLAM5 Yasin-i Şerif

Son düzenleme:
hayırlı olsun topik.. böyle bişey görmek ne güzel burda... burayı görünce çok sevindim... ben de okuyayım bugün 1 tane yasin inş... allah kişinin başkası için ettiği duaları kabul edermiş... hepimiz böylelikle birbirimiz için yardım etmiş oluyoruz rabbim kabul etsin inş... bana da dua edersiniz inş :KK43:((doktor bana düşük önleyici bi iğne vermişti eczacı da yanlış iğne vermiş ve ben farketmeden onu vurdurdum kendime. yanlış iğne yüzünden bebeğim için 15 gündür çok endişeliyim)):KK43: korkuyorum bana da dua ederseniz sevinirim ben de herkes için dua etcem...

YASİN-İ ŞERİF OKUYANLAR
Laterne1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Hanipeks3 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj2 Yasin-i Şerif
Dertsiz2 Yasin-i Şerif
TOPLAM9 Yasin-i Şerif

hayırlı olsun topik.. böyle bişey görmek ne güzel burda... burayı görünce çok sevindim... ben de okuyayım bugün 1 tane yasin inş... allah kişinin başkası için ettiği duaları kabul edermiş... hepimiz böylelikle birbirimiz için yardım etmiş oluyoruz rabbim kabul etsin inş... bana da dua edersiniz inş :KK43:((doktor bana düşük önleyici bi iğne vermişti eczacı da yanlış iğne vermiş ve ben farketmeden onu vurdurdum kendime. yanlış iğne yüzünden bebeğim için 15 gündür çok endişeliyim)):KK43: korkuyorum bana da dua ederseniz sevinirim ben de herkes için dua etcem...

canım bende o iğnelerden vurundum, hemen doktora görünseydin, inşallah bebeğin sağlıklıdır
Rabbim sana bağışlasın, bebeğine zararı olmamaıştır inşallah, Rabbim korusun

canım bende o iğnelerden vurundum, hemen doktora görünseydin, inşallah bebeğin sağlıklıdır
Rabbim sana bağışlasın, bebeğine zararı olmamaıştır inşallah, Rabbim korusun

amin allah razı olsun canım... hemen doktora gittik görünürde bişey yok gayet sağlıklı görünüyor dedi ama bakalım sonu hayırlı olur inş... rabbim sizi de korusun...

YASİN-İ ŞERİF OKUYANLAR
Laterne1 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif
Hanipeks3 Yasin-i Şerif
Yüksek Voltaj2 Yasin-i Şerif
Dertsiz2 Yasin-i Şerif
Pembe331 Yasin-i Şerif
TOPLAM10 Yasin-i Şerif

YASİN-İ ŞERİF OKUYANLAR
Laterne3 Yasin-i Şerif
Gulimier1 Yasin-i Şerif