2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
Cilek gecen benimde basima geldi ayni sey :) sabahtan aksama kadar hic kipirdamadi aksam hadi dr a gidelim dedik basladi ziplamaya :))) cok korkuttu ama essek sipasi

Bugün 12.12.2012 , hayatı tam 12 den vurduğumuz ...
Güzel bir gün olsun ♥ mutluluk , sağlık, huzur, peşimizi bırakmasın...

Arkadaşlar hepinize merhaba,

İşe gelir gelmez oturdum bilgisayar başına size haber vereyim dedim. Öncelikle hepinize ilginizden, desteğinizden ve hissettiğim dualarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. Allah sevdiklerinizden sizi ayırmasın. Düşüncesi bile insanı kahrediyor çünkü….

Kısaca olayı açıklayayım. Eşimle aynı yerde çalışıyorum. Bize borçlu biri var. Dün o geldi. Ciddi bir kavga oldu. Adam silahlıydı. Araya çok kişi girdi. Polis falan da geldi. Çok şükür dünü atlattık. Ama ne dualar okudum. Kızım nasıl kasıldı anlatamam. Bugün tekrar görüşülecek ama düne göre daha ılıman bir ortam bekliyoruz.

Tekrar teşekkürler. İsimlerinizi tek tek saymıyorum ama hepiniz iyiki varsınız….

aynı sekilde dusunuyorum canım. Cok tesekkürler desteğin için.

Bu kadarla geçmiş olsun inşallah.

Günaydın güzellikler, sağlıklı ve huzurlu bir gün diliyorum ...

Şulecim çok geçmiş olsun, dikkat et kendine Elif İlkimin varlığı sana güç versin canım.

Günaydın güzellikler, sağlıklı ve huzurlu bir gün diliyorum ...

Şulecim çok geçmiş olsun, dikkat et kendine Elif İlkimin varlığı sana güç versin canım.

Sağol tatlım. Dün olay anından bu saate kadar kızım artık korktuğundan mı? yoksa bize destek vermek için mi bilmiyorum. Hiç etmediği kadar hareket ediyor. Dün akşam eşimle oturduk kızımı sakinleştirmeye çalıştık. Bak geçti, birşey yok diye konuştuk
Biz konuştukça o vurdu....

günaydın anneler ve mart pisileri

hava çok sıkıcı evde oturup arada yatmak vardı....evdekiler kıymetini bilin..bende izine ayrılacağım günü dört gözle bekliyorum.....
bugün saçma sapan şeyler aklıma geliyor kendi kendimi sinirlendiriyorum....acaba deliriyor muyum??
bir an önce sakinleşmem lazım yoksa aklıma gelenleri dile getirirsem ki saçma şeyler ortam gerilir....minnoş kızım sen neler yapıyosun bana böyle....

2013 geçmiş olsun arkadaşım....dikkatli olun allah sizleri korusun....benim genelde gün içinde maruz kaldığım şeyler,hakaret,küfür en çok tehtid....gün sonunda çok geriliyorum...zavallı bebeğim tüm gün içimde bir kenara sıkışıp kalıyor...akşam huzuru görünce veriyor coşkuyu bir oraya bir buraya gezip duruyor...tehtid,küfür,hakaret gün içinde olmazsa olmazlarım...tel.yoldayım oraya geliyorum bir parçan bile kalmayacak tehtidi bazı zamanlarda beni korkutsada çoğu zaman gülüp geçiriyorum...sanırım ben onlardan daha deliyim....çekmecemde biber gazı var...ne olur ne olmaz....

Artık Elif İlkim artık bir birey ailesinin yanında bak nasılda tesellisini eksik etmemiş aferin akıllı kız.

günaydın cnm benm ya çok geçmiş olsun dikkat et birde böyle olaylar olurken biraz kendini geri planda tut nede olsa İKİ Canlısın inş. bir daha yaşanmaz

Bizim iş böyle arkadaşımya. Yapacak bir şey yok. Sanki kendi paramızı istiyoruz. Sorunlu müşteri magandalar işte. Sende artık izne ayrıl canım. İyice sinir olmaya başladı banka. Tahammül gücümüz azalıyor...Ben eşimden dolayı biraz daha kalacağım. Şubat başı veya ortasında ayrılacağım.

senin ve eşininde bankaydı dimi...çok sinir bozucu....para dağıtan kısım olsam el pençe divan durur yalakalık yaparlar ama ödeme istiyorsun diye ki yasal takipteyim ben sanki parayı beraber harcamışız....daha dün biri sen kimsin nesin kapa çeneni oraya getirtme beni başlarım sana da parana da diye bağırıp duruyordu....çok geriliyorum...benimle beraber bebeğimde geriliyor....daha önce tek olarak odadaydım...ama durumumu gördüler ortaya aldılar beni ama değişen yine birşey yok....offff offffffffffff...insanlardan nefret ediyorum artık.......

Evet canım banka... Dediğin gibi verirken iyisin. İsteyince kötü oluyosun.... Germe bebeğini arkadaşım. Yeterince hormon baskısı altındayız zaten... Az kaldı.. İzne ayrılınca eşimi burda bırakıp İstanbula gitmem gerektiği için hemen ayrılmayacağım ama sen bırak ya. Zaten çok yakın zamanda bir sürü sağlık sorunu yaşadın. Sanki madalya verdiler yaa...

bankada çalışmanın diğer kötü tarafıda kızlar tam günün olması ve bazen geç çıkmalar Allah yardımcınız olsun..ama eşinizle aynı yerde olduğunuz için mutlu olmanız gerekiyor bence =)

merhaba kızlar,

dün iş yerinde çıkışa doğru lavobaya bi gittim, geçen gün olduğu gibi ıslaklık.

ama akıntıdan farklı sanki su dökmüşüm gibi. neyse kayınvalideme geçtim orda yengesi falan vardı anlattım.

hemen hastaneye dediler emin olalım erken doğum riski olmasın. nöbetçi doktor bulduk. malesefki alttan muayene etti.

ilk defa yaşadım böyle bir şey çok korktum. önce plastik bir şey soktu kağıtla akıntıya baktı önce bi emin olamadı.

sonra ultrasonla rahim ağzında açılma var mı diye baktı çok şükür erken doğum riskin yok dedi. vajinal akıntıda olabilir dedi,

bi kaç kan testi istedi. sabah işe gelmeden sağlık ocağında yaptırdım, iyi çıkar umarım. gitmişken 2. doz tetonoz aşımı da oldum.

böyle yani çok stresli bir akşam geçirdim. eşimde kan ter içinde geldi hastaneye çok korkmuş. sürekli canın yandı mı diye soruyodu,

ağlıcaktı sanki onu öyle görünce ben daha sakinleştim

bende de oluyor ıslanmış gibi..ben akıntı olarak değerlendirmiştim.neyse doktora gitmeme az kaldı gidince sorarım ..yalnız size sorayım kızlar benim rahim ağrısı olduğunu düşündüğüm bir ağrım var 2 haftadır bu haftalarda rahim büyüyrmuş ondan kaynaklanyrdur diye düşünyrm ama !! sizde de oluyor mu ?

Merhaba anneleeeeerrrrrr hepinizeeeeee koooocccaaaammmman öpücük bi oğlumdan bi de benden

Bankacılara Allah sabır versin dostlar ... :). Kolay bir meslek yok galiba...

Gecen burada bi şi okudum kızlar yeni doğan bebeğe nar suyu bir iki damla içirsinler gaz sıkıntısı olmuyormuş... Linki veriyorum. Okuyun bir bakın bakalım ....

Neler düşünüyorsunuz paylaşalım. Ben kararsız kaldım

http://www.kadinlarkulubu.com/dogum...u-olmasin-istiyorsanizdogar-dogmaz-yapin.html

Son düzenleme:

Aman haaaa yoğun akıntıya dikkat kızlar ben çok korkuyorum başıma gelmedi ama hep kontrol ediyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…