2013 Mart Anneleri Doğum Hikayeleri

hikayen çok güzel olmuş arkadaşım allahım kızına sağlıklı mutlu daima sizli ve hep gönlünüzce bi hayat geçirmeyi nasip etsin

Arzucum demişltik değil mi her masal mutlu sonla biter diye... Doğum diyince aklıma ilk gelen Masalın ilk günkü fotografı hala

Allahım ilk bebeğimiz, nazar boncuğumuza uzun ve sağlıklı ömürler versin, mutlu, huzurlu ve şans dolu bir hayatı olsun inşallah.
çOk güçlü bir bebeğin var annesi emin ol size çok şeyler öğretecek.

Hepinizin iyi dilek ve güzel dualarına yürekten aminnn diyorum sağolun canlar darısı başınıza inş. ...

oooooooooooooooooooooyyyyyy ağlattın benide...ne güzel bi mucize ne büyüksün Rabbim...şükürler olsun..Rabbim tüm isteyenlere yaşatsın bu duyguyu sağlıkla sıhhatle alalım bebişlerimizi kucağımıza inşallah cnm...

arzucum sanki yeniden yaşadım doğumunu.Allah sana ve ailene bağışladı masalımızı.Allah sağlık ve uzun ömür versin yavrumuza inşallah canım

ay okurken ağlamamk mümkün değil ki ne güzel bir son rabbim ailesine milletine hayırlı bir evlat etsin en çok da rüyalarından etkilendim rabbim acılarını göstermesin inş.

aynen canım bende 70 ay özlemle hasretle ve tüp bebek yöntemiyle kucağıma alacağım inşallah amin canım benim amin inşallah

rica ederim canım benim aynen yaa hem erken gelecek diye panik içindeyiz :18: hemde kucağımıza alsak diye tatlı heyecan amin canım inşallah

evet gecikmeli bile açıldı konumuz amin inşallah tatlım

HeyeCan yaptım ben şimdi
offfff sorma

amin canım aminn yazdıklarına aynen katılıyorumm her gün yeni bir bilgi öğretti bebeklerimiz

rica ederim canım benim aminn inşallah canım bana listedeki bilgilerini özel mesajla ulaştır da ekleyeyim

evet evet bu topiği görüpte yazmamak olmaz kimbilir belki şubat annesi olucaz çoğumuz sağlıklıca kucaklarımıza alalım inşallah

kızlar inşallah güzel hikayelerimizi burda sayfalar dolusu paylaşırız..Allah hepimizi bi nefeste kurtarsın inşallah
amin canım benim inşallah

evet ben o yum canım sata göre 30+ usgye göre 32 + larda doğum yaptım...
hadi geçmiş olsun gözleriniz aydın olsun , Yüce Rabbim masal bebeğinizi anneli-babalı , sağlıklı ve hayırlıca büyütmeyi nasip etsin inşallah öp yerimize annesi

arkadaşlar dogum yapan arkadaşlarımız kaç haftalık olmuştu cvp yazarsanız sevinirim
canım sata göre 30+ usgye göre 32 + larda doğum yaptı

face de bi mart annemiz daha 34 de dogum yapmıştı sanırım.. keşke oda yazsa hıkayesini... şifacım da gelsi sizi eklesin cnm..
ekledim canım evet bende doğum yapan arkadaşlardan bekliyordum ki a_can arkadaş yazdı sağolsun sıradaki arkadaşta sıra

Ammaaannnnn. nasıl da heyecanlandım yaaa... hayırlı uğurlu olsun topiğimiz
uff evettttt

az kaldı hepimiz yazicizzz sırayla, vay be bu günleride gördük heeee
şükürler olsun aynen canım az kaldıı

Hepinizin iyi dilek ve güzel dualarına yürekten aminnn diyorum sağolun canlar darısı başınıza inş. ...
amin canım ALLAH razı olsun tekrar gözleriniz aydın olsun tekrar tebrikler

şifacım ellerine sağlık artık bu topiğimizde açılmış oldu çok heyecanlı

Arzuuuuu canım :) maşallah sana ve masalına lafı hiç uzatmıycam Rabbim çok büyük yawruna sana bagıslasın inş. ve hepimize o günleri göstersin öpüyorum ikinizi de

çok ama çok duygusal ama Rabbime şükürler olsun sonu muhteşem biten hikaye Rabbim bahtını güzel eylesin inşallah Masal yeğenimizin

rica ederim canım evet en heyecanlı en duygusal topiğimiz olacak burası amin canım

cnm facedende bilmeme rağmen yinede salya sümk ağladım. maşallah masalımıza. biraz aceleci olsada cok güçlü bir kız. bahtı açık olsun.

Bu ne güzel Masal! eline sağlık canım neler yaşadığını bilidiğim halde okuyunca yine duygulandım. bebeğinle sağlıklı mutlu bi hayat geçir hep

canım benim yaa ne güzel anlatmışsın ağlamaktan bi hal oldum çok duygulandım halbuki ne güzel bi masal ay darısı bizimde başımıza artıkın yaa bizede buraya güzel doğum hikayelerimizi yazmak nasip olur inşallah

Rabbim saglik sihat versin hayirli uzun omur versin kizina. cok duygulandim okurken yaa

çok duygulandım yazını okuyunca
allah sağlıklı bi şekilde büyütmeyi nasib etsin

inşallah biz de güzel hikayeler yazabiliriz buraya Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

ya bu annelik duygusu ne kutsal bir duygu.rabbım nasıl güzel anlatılmış.alamasal.masal gıbısın aynı.rabbim bahtını acık etsın.yusun her daim gulsun.bizim bebeklerımızde senden guc bulsun.bizlerde sizler gibi güçlü olalım.okadar cok duygulandım kı anlatamam.yazacak hiç birşey bulamıyorum.sadece ve sadeec anne olcagım için kendımı dunyanın en şanslı ınsanı olarak goruyorum.rabbım bızlerede sağlıkla bebeklerımızı kucagımıza almayı naip etsin.hepimize kolay dogumlar nasıip etsin.cok duygulandım cokkk

şifaacm editörlerin bitanesi :) ellerine sağlık inşallah hep güzel hikayeler paylaşırz burada..
Arzucmm okurken masal bebeğimizin hikayesini yanımda kayinvalidem vardı ama içime içime ağlattın benI, rabbim size bağışladı çok şükürki o miss kokusunu bizim yerimize de çek içine darısı bize olsun tabi vakti zamanı gelince :):)

arzu arkadasim tebrik ederim.cok guzel ve duygusal ama sonu mutlu biten bir hikaye gercekden masal gibi.kizinizla nice mutlu saglikli gunler gormek nasip olsun.darisi zamani gelince biz bekleyenlerin basina.

inşallah biz de güzel hikayeler yazabiliriz buraya Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah...
inşallah canım amin

canım benim rica ederim amin inşallah hepimizin en güzel doğum hikayeleri olsun

arzu arkadasim tebrik ederim.cok guzel ve duygusal ama sonu mutlu biten bir hikaye gercekden masal gibi.kizinizla nice mutlu saglikli gunler gormek nasip olsun.darisi zamani gelince biz bekleyenlerin basina.
amin canım hepimiz vaktinde ve sağlıklıca bebeklerimizi kucaklarımıza almamız ümidiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…