2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Valla böle bakılınca çıkmış gibi duruyor ama kesin mi bilemiyorum napcağı belli olmuyo bunların e sınav olayı 2015 te diyolar bizi vurmaz gibi geliyo zaten ilk olarak yds gbi ufak çaplı sınavlarda uygulancakmış olursa o kadar gelişemeyiz gibi geliyo bu kısa sürede:26:

Renginanın açtığı konuyu okudun mu? Orda ygs,tus, kpss de uygulanacak diyor lys 2015teymiş :26:

veeeeeee böylece 7. yüksek lisans başvurusunu da kazanamadım
7 kez kabul edilmemek insanda sinir bozocu gülümsemeye yol açıyo

niloşum sıralaman çok iyi maşallah demek ki önünde çok az kişi var senin. il çapında bile olsa gene de çok iyi
badecim çokkkk geçmiş olsun canımmm dikkat et kendine
tubişim sağol bakalım hayırlısı
sucum ve dersanecim bence gayet iyi uyku düzeniniz. önemli olan çok çalışmak değil verimli çalışmak
tavsiye edilen kitapları ben de bi araştırayım
monam sana ne oldu bakiimmm kimler üzdü seni

kızlar bugün edirne mebi aradım. aranmadıysan sana ücretli çıkmamıştır dedi. aranmadım dedim. zaten edirne merkez ve merkez köylerinde ve yakın ilçelerinde açık yok. aranırsan uzak ilçelerden aranırsın dedi. neyse dedim tamam kısmet değilmiş demek ki..
akşamüstü komşumuzu gördüm. x ablam napıyo dedim. x ablam da türkçeci, atanamadı bu yıl. annesi dedi ki, onun ipsalaya ücretli öğretmenliği çıktı sınıf öğretmenliği yapıcak orda dedi. kuzeni vardı o ayarladı dedi. ben şok
ne diyim yani ne diyim. sinir oldum durdum bütün gün

üzülme kuzum. en olmadı dersaneye gidersin evde kalmamak adına. o da olmazsa Allah büyük

2013 kpss Güncel bilgi sorusu:
Eki Görüntüle 809073

Bunun neresi güncel yahu :26:

nelere çalıştık neler sordular

sıkma canını sedefim seneye kadrolu başlarsın inşallah meslek hayatına
rengişimin dediği gibi olmadı dershaneye gidersin

Son düzenleme:
Tarihle Coğrafyasını çözmüştüm Anayasa idare eder de güncele bakmamışım şok oldum ne diyeyim ki "güncel" sorularına..

Sedommmm nerdesin annem ya özledim ben seni görüşemez olduk

Ah canım benim,anlıyorum seni,öyle işler dönüyor ki aklın durur..Bulundugum ilde yaptım bende başvuru,inanamazsın ama iktisat işletme mezunları ve meslek yüksek okullarının basvuruları kabul edilmiş bu insanların öğretmen yeterlilikleri,formasyon vs.yok düşünebiliyor musun??Ama isim listesini kim verdiyse engel tanımamışlar yani..Canını sıkma inşallah seneye kadrolu olacaksın sedefim..

günaydın kızlar dün çok şükür egitim kitaplarımda geldi pegem aldım bugün evi temizlemem lazım sonra biraz ders birazda kış hazırlıgı yapacam muhtemelen ücretli olur gibi bari kolaylık olsun yemege sedefiiiimmm üzülme çalışmaya başlayalım artık ya sizi bilmem ama benim bu yıl son yılım oldu oldu olmadı evimin kadını çocuklarımın anası olurum napım

günaydın kızlar :)

size bir fikir danışmak istiyorum. ben önlisanstan gircem sınava. 2012 kpssye de baya sıkı hazırlanmıştım. tarih ve coğrafyanın büyük kısmı hala aklımda. vatandaşlık da öyle. matematikten yana sıkıntım var. onu da bu sene halledicem inşallah..

şimdi ben ilk plan yaparken matematikle Türkçeyi yılbaşına kadar bitiririm , yılbaşından sonra sözellere başlar bol soruyla devam ederim eylüle kadar diye düşünmüştüm. ama fikrim değişti gibi... tarih ve coğrafyadan çok fazla konu eksiğim yok sadece yeni eklenen kısım oyalayacak beni.yılbaşına kadar tarih ve coğrafyayı da bitireyim sonra eylüle kadar soru ,deneme çözerim diyorum. ama dersleri çok sıkıştırmış gibi olur mu, yani verimli olur mu bilemedim.
siz ne dersiniz bu konuda ?

Bana çok mantıklı geldi.Zaten önemli olan konu değil çok çeşitli yayınlardan soru ve deneme çözmek.Benim de ocaktan sonra konu olarak devam ettireceğim dersler matematik ve alan.Diğerlerini 1. dönem bitiricem.Ocaktan sonra deneme ve soru bankaları...

slm kızlar

ben de çalışmaya bu sabah kesin olarak başladım

coğrafyada tarıma kadar geldim sorularını çözdüm

türkçede sözcükte anlamı bitirdim

matematik ilk iki konudan soru çözdüm

öğleden sonra alan çalışacağım

NILIM benim de bu sefer atanmam lazım evlenmeden atanmak istiyorum öbür türlü kpssyi rafa kaldiririm gibi geliyor

DEVRIM eğer konularda temelin sağlansa fazla zorlamaz ama yinede denemek lazım eğer sıkışmadan yurutebilirsen ilk zamanlar sonrasindada öyle gider

canım benim ya 26 yaktı seni ama ben inanıyorum sana bu yıl nokta tayin olur ayşegülüm banada az gaz ver bari hiç isteğim yok kafam çok dolu alan ne zaman başlıyon kuzum sene içindeki kaba planın ne bu arada

dersane ve asgull ;
teşekkür ederim , saolun :)
konu anlatımlı yeni basım setlere bi bakayım ben

inşallah nilim herşeyi bir kenara bırakıp sinava odaklanma zamanı canım benim rakiplerimiz çok hızlı öyle bir ilerliyorlarki biz boş boş dururken sende biran önce basla kuzum
alana en geç pazartesi başlıyorum nilim şimdi çalışmak için lys kitapları bir de unideki ders notlarını alacağım
ağırlıklı olarak alan çalışacağım diğer dersleri de günlere dağıtıp o şekilde bakmaya çalışacağım tam olarak
plan cikaramadim ama şimdilik böyle düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…